PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie jest moje Miłowo?!


Jutka6
04.03.2007, 15:17
Zdarzyło mi się to drugi raz. Pierwszy dość dawno to było, a teraz znowu. Jakieś parę dni temu włączam moje simsy, a tu nie ma w menu Miłowa! Pomóżcie! ;(

_agnesia_
04.03.2007, 19:05
To nawet trudne pytanie ,ponieważ kiedyś miałam tak samo .Kiedy weszłam do gry usunął mi się mój najlepszy kraj (który sama zrobiłam) .Może to wina tego ,że masz za dużo krajów lub za dużo pobranych rzeczy z internetu .Albo po prostu masz piracką grę .

Sandy
04.03.2007, 19:16
No własnie. Ja także nie wiem o co z tym chodzi. To chyba po prostu błędy gry. Kiedyś usuneło mi Weronę. A jeszcze innym razem po między krainami obok miłowa utworzyło mi się przedmieście miłowa. Gdy usunełam przedmieście miłowa usuneło mi też miłowo. Nie wiem o co z tym chodzi :wacko:

Jutka6
04.03.2007, 22:00
W sumie jestem zaskoczona myślałam, że tylko ja mam takie problemy. Gdyby tylko ktoś wiedział czy da się przywrócić mojej Miłowo, bo bez niego to jest totalna załamka nie mam co robić na kompie(dlatego teraz udzielam się na forum moje nowe hobby :P ) a robić znowu nową rodzinę mi się nie chce bo tamta, którą miałam w Miłowie miała prawie trzy pokolenia(trzecie było w drodze :D ) a drugie(pokolenie) trójka rodzeństwa skończyło studia...

Lady Makabert
05.03.2007, 07:44
Hm... Przenieś gdzieś folder EA games i włącz grę, wtedy utworzy się nowy. Skopiuj z niego (tego nowego) folder N001 (EA Games/The Sims 2/Neighborhoods/N001 i wklej do starego EA Games (EA Games/The Sims 2/Neighborhoods) następnie skasuj ten nowy folder EA Games i na jego miejsce wklej ten stary. Powinno działać, tyle żeMiłowo będzie od nowa, tylko kilka rodzinech Maxisowskich, żadnych Twoich, ale zawsze coś :P.

Pozdrawima :*

pocia
05.03.2007, 09:08
takie "coś" dzieje się wtedy, gdy:

1. odnistalujesz jakiś simowy dodatek (ns, nż, wb, z, 4pc) lub minipacki (zz, zś, szyk i elegacja).

2. gdy bawisz się w folderze Ea games - the sim 2;D

pewnie są też inne powody, ale te są najbardziej znane;). sama tak kiedyś miałam, tylko, że usunęło mi wszystkie okolice - miłowo, dziwnowo i werone... dlatego, że odinstalowałam minipacka...

Alatáriël
05.03.2007, 12:21
Ja też tak miałam! Na laptopie u mojego taty zainstalowałam kiedyś simsy (nadal je mam ale po wielokrotnych reinstalkach). Kiedy włączyłam grę drugi raz, nie było miłowa :O A wtedy jeszcze byłam tak zielona w simsach, że odinstalowałam je i zainstalowałam drugi raz ;P Później już nie mialam takich problemów. Ale zapewniam, że nie grzebałam w folderze EA GAMES ani nic nie odinstalowywałam. Dodatków z neta nawet nie potrafiłam ściągać. Więc to nie tylko od tego zależy...

weris
05.03.2007, 14:23
tez to mialam i musialam wyinstalowac simsy zeby znow milowo sie pojawilo :D

Jutka6
05.03.2007, 18:17
W tej chwili Miłowo już nie jest mi potrzebne( mam Kwitnące Wzgórza[cztery pory roku :D ]) bardziej żal mi moich simów, ale to tylko simy i trzeba żyć dalej. Właśnie może się coś popsuło jak zainstalowałam (tzn. siostra instalowała bo mnie w domu nie było) cztery pory roku?

pocia
05.03.2007, 20:56
W tej chwili Miłowo już nie jest mi potrzebne( mam Kwitnące Wzgórza[cztery pory roku :D ]) bardziej żal mi moich simów, ale to tylko simy i trzeba żyć dalej. Właśnie może się coś popsuło jak zainstalowałam (tzn. siostra instalowała bo mnie w domu nie było) cztery pory roku?

co do twojego pytania, to bardzo możliwe. czasem zapisy mogą ulec "popsuciu";D, po zainstalowaniu nowego dodatku, więc zawsze trza pamiętać o kopi zapasowej zapisów;).

ja to dopiero mam pecha;/. w swojej karierze z simami zapisy skasowały mi się z... 10? razy... ostatnio sama je skasowałam, bo miałam "aż" 3 rodziny, z czego 2 nie było, bo w czasie reinstalki byli w pracy i się skasowali;/. ale również teraz będę grała na Kwitnących Wzgórzach, więc mi tak nie żal;D.

klaudiasim
12.04.2007, 09:06
Ja nie mam Miłowa, ale mam Lazurową promenadę i Ulicę Głowną 78

kornelia911
14.04.2007, 11:35
Nie wiem czy ktoś pisał,ale mojej qumpeli tez zniklo Miłowo;O ale poczasie samo wróciło..to było wtedy jak moja qumpela zalozyla nowe Miłowo własne.I jak tamto wrocilo nazywalo sie Miłowo0 :D