PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy I Nagłe Znikanie Simów!


Rockeen
13.02.2009, 19:57
Otóż miałam nagrać teledysk a tu co chwila błąd i piszę (nie pamiętam dokładnie) (coś tam failed) i coś o downloadsach i na końcu imię sima (czasami gościa lub sima z innej parceli!!
!... i jest do wybrania: RESET CANCEL i DELETE jak klikam cancel to po połowie sekundy znowu się pojawia a jak reset to po chwili znowu się pojawia.... no a jak Delete to sim mi się usuwa!
Co mam zrobić?!

blakistoni
13.02.2009, 20:10
Przeskanować Downloads Clean instalerem :) . Jeśli masz coś z neta oczywiscie ;)
Albo to skutek nadmiernego uzywania BoolPropa ;]

Holly
13.02.2009, 20:13
O jej, czy ciężko to zrozumieć, że Delete znaczy usuń? ._. Jeśli nie chcemy stracić obiektu czy sima NIGDY nie należy naciskać Delete. Co do reszty to Cancel zawsze kończyło problem. Opisz dokładniej kiedy błąd się pojawia itp.

Wampirencja
13.02.2009, 22:19
Mi się tak zdarza jak mam boolpropa włącznego *automatycznie po wejściu do gry o.o*

wpisz kod: boolprop testingcheatsenabled false

powinno zapobiec takim komunikatom :)

Björk
13.02.2009, 22:22
Mi się tak zdarza jak mam boolpropa włącznego *automatycznie po wejściu do gry o.o*

wpisz kod: boolprop testingcheatsenabled false

powinno zapobiec takim komunikatom :)

Owszem - zapobiegnie pojawieniu się takiego komunikatu, ale nie rozwiąże problemu z tym błędem. Jeżeli masz jakąś "podejrzaną" interakcję, to sim jej nie wykona :)
A o skanowaniu downloads było powyżej :)

Rockeen
15.02.2009, 09:32
Przeskanować Downloads Clean instalerem :) . Jeśli masz coś z neta oczywiscie ;)
Albo to skutek nadmiernego uzywania BoolPropa ;]
Tak używam cleana zawsze do ściągnieciu dodatków, a boolpropa nie używam bo z wcześniejszych doświadczeń wiem że psuje grę...

nieobecna88
01.03.2009, 22:54
Sorki ja w innej sprawie może ktoś mi pomoże. W aspiracjach jest to okienko z nagrodami za prace, jak dostaje sie awanse to mozna cos z tego sobie wybrac. Zastanawia mnie jaką trzeba miec pracę aby wyswietlilo się okienko np z tymi dzwiami z gwiazdką czyli show biznes czy cos takiego. Co muszę zrobić bądż jaką mieć prace aby to zdobyć?

claudia_o
02.03.2009, 05:40
Musisz awansować w tej dziedzinie. Szukasz pracy w 'show' i jak awansujesz kilka razy (chyba z 5 czy 6) to wtedy ikonka zrobi się aktywna. :)

Gio
02.03.2009, 07:54
Lub wpisać kod:

unlockCareerRewards :)

Ps. Dostępny od NS ;)

dżin.
02.03.2009, 08:52
Ps. Dostępny od NS ;)

A nie od Nocnego Życia? ;)

Kasia.^^
02.03.2009, 11:43
a to nie czasem błąd wywołany kodem 'boolProp.. '

Charionette
02.03.2009, 15:17
Nie boolProp pokazuje tylko jaki to błąd. A jest on wywołany złym dodatkiem z neta. Tez tak miałam.

Intenso
02.03.2009, 16:28
a ja mam podobny problem...
W czasie fry pojawiają mi się czarne kwadraty(kiedyś pisałam) odinstalowałam ostatni dodatek i grałam ze 4 miechy, ale paski wróciły... A co tam, z grą nic się strasznego nie działo, więc zainstalowałam sobie ostatni dodatek i... Gra zaczęła się bezczelnie ciąć.

Jest jakiś sposób na to?
Poprostu szkoda, że gra ma się zmarnować :(

dżin.
03.03.2009, 10:43
Może masz jakiś wadliwy dodatek z internetu, albo jakiś hack.

Intenso
03.03.2009, 15:03
nie...
Kurczę, a może to ocś z grafiką?