PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry


Strony : [1] 2

PoZmrokowiec
27.10.2010, 18:02
O tym gadajcie w temacie Pytania i odpowiedzi, a nie pierwsze wrażenia!!! Nie zmuszajcie Modów do kolejnej pracy ;) ! Tu piszemy pierwsze wrażenia. Już Mody bardzo kombinują z tymi tematami

adamo030
27.10.2010, 19:23
Grałem dziś dłużej i jestem zły. Przeniosłem się z Bridgeport bo nic NIC po prostu z nowych parceli się nie da dodać. Ale to nic. Przyjechałem do klubu w którym rzekomo miało być zatrzęsienie imprezowiczów. Od 20 do zamknięcia lokalu o 2 był tylko mój sim. Nuda, nuda, nuda aż zimno w nogi. Jeszcze idzie tak wolno ta gra że uch. Przeniosłem sie do Sunset Valley i tam mogłem poddawać bardzo dużo parcel. Jak mi się uda to może Wam pokaże Sunset Valley jak zmieniłem.

PoZmrokowiec
27.10.2010, 19:25
Na ilość ludzi w klubach prawie każdy narzeka :( . Jak zrobisz to pokaż Sunset Valley. Testował ktoś metro?

nmin
27.10.2010, 19:26
Przyjechałem do klubu w którym rzekomo miało być zatrzęsienie imprezowiczów. Od 20 do zamknięcia lokalu o 2 był tylko mój sim.Miałam to samo, teraz moje Simy chodzą tylko do spelunek bez bramek, tam zdarzają się średnio po dwa Simy, ale też nie więcej. W lokalach z bramkami - ZERO.

PoZmrokowiec
27.10.2010, 19:28
A może po jakimś czasie Simy będą gwiazdami i w klubach będzie więcej Simów. Pewnie jakiś mod się na to pojawi.

Kamis
27.10.2010, 21:01
no właśnie. ja wiem czy tak mało? przed chwilą w klubie jest już 10 osób 4 osobistości ^^ <klub kujon>

Paka
27.10.2010, 21:10
B)
czyli już są potrzebne hacki na większy ruch na ulicach i w klubach

właśnie -> co z tym ruchem na ulicach??

PoZmrokowiec
27.10.2010, 21:23
Jest niedopracowany :( . Z tego co czytałem łatka nic nie dodaje :( .

dżin.
27.10.2010, 21:39
Ach....kocham ten dodatek *.* te wszystkie nowe obiekty....ach... i to narzędzie basenów ^^

Lady88
27.10.2010, 23:44
A tak apropo ilości Simów w klubach... Odkryłam coś ważnego. Mianowicie wzięłam raz gazetę aby zobaczyć czy coś smarują o mojej Simce i wtedy wśród info jest napisane jaki klub jest dzisiaj modny. Następnie jak przejdzie się w tryb mapy, to obok ikonki klubu pojawia się taki czerwony znaczek... W rezultacie gdy się tam wybierzemy to jest sporo Simów. W jednym zliczyłam nawet 11 + barman i bramkarz ;)

Ilona
28.10.2010, 00:33
z tego co zdążyłam zobaczyć,zanim mnie wywaliło z gry

dochodzą nowe umiejętności gry na każdym instrumencie oraz coś z miksowaniem napoi,jeżeli chodzi o zawody ,to są dwa filmowe,z tego jeden na pol etatu i jeszcze jeden,ale nie pamiętam jaki-coś chyba z zespołem,w nagrodach mamy mapę osobistości,którą znajdziemy w plecaku i jest na niej zaznaczone do 5 poziomu osobistości,jeżeli chodzi o taniec,to w Nrass są tez ukryte umiejętności,jak nurkowanie,pocałunek węża oraz taniec,następnie wybrałam mate i są opcje taniec i taniec imprezowy,można również tańczyć z innymi simami i wywala mnie albo w cas albo w pokoju stylizacji

Lady88
28.10.2010, 00:48
Mam pomysł jak zwiększyć ilość Simów w klubie... Z PZ pojawiła się opcja tworzenia grup, z którymi bawi się sim. Zaprosić najpierw do siebie z 10 simów, dołączyć ich do grupy a następnie całą grupą iść do klubu xD
Wypróbuję to jutro :P:P:P
Dobranoc ;)

MacieK
28.10.2010, 03:50
No i doczekałem się. :) Mam coś z The Sims Gwiazda... okrojone w The Sims 3Po zmroku.
Jak Wam się podoba ta kariera ? Ja bardzo się z niej cieszę ale jak narazie to nigdzie nie widzę tego co zapowiadał zwiastun. Gdzie są przyczepy kempingowe ? No i błagam, EA nie róbcie mi tego... Sim znika w hangarze filmowym i... pracuje ? Oczywiście go nie widzę.
Zastanawiam się czy jak osiągnę więcej gwiazd poziomu osobistości to będę mógł pracować na zewnątrz, przy tej kamerze ustawionej na scenerii do westernu ? Czy o zgrozo kamera i całe plany filmowe to tylko dekoracja ? :(
Tak czy owak jestem wdzięczny chociaż za namiastkę mojego najbardziej ulubionego zawodu i dodatku do gry. ;)
Fani bycia gwiazdami, podzielcie się swoimi wrażeniami w temacie.

adamo030
28.10.2010, 06:40
Ja byłem w klubie, który miał mieć dużo simów, a nikogo nie było. Cały czas obserwowałem też drzwi. A co do tego narzędzia to dla mnie jest jakieś dzikie. Bo normalnie powinno dać się obracać ten kształt, a tu jest w jedną stronę. A ja mam pytanie bo jest ta nowa aktualizacja, ale gdzie ja mam ją znaleźć żeby zainstalować?

Lady88
28.10.2010, 07:43
Moim zdaniem tu nie chodzi o karierę... tu bardziej chodzi o życie gwiazdy, czyli to że jest rozpoznawany, że plotkują na jego temat, że go fotografują, że dostaje niżki w klubach i lokalach, że dostaje propozycje np. nakręcenia reklamy albo podpisywania książek, to że ma wejście do strefy dla vipów. Okrojone? a w sims gwiazda miałeś bramkarzy, limuzynę, drinki i fajny taniec imprezowy etc?
Ja uważam, że jest ok.

beata18ns
28.10.2010, 09:23
mam :D installka i wszystko poszlo gladko, az dziw, zapowiada sie ciekawie, miesnie mi sie poobaja, teraz wrzuce sobie wszystkie mody i zobacze czy bedzie dalej tak kolorowo :D

Ilona
28.10.2010, 13:14
jedyna grywalna okolica,z której mnie nie wywala,to ta ze store
teraz przynajmniej mogłam obejrzeć co doszło...no i zakochałam się w tej nowej kuchni,tym razem się postarali,jeżeli chodzi o przedmioty

hellraiser
28.10.2010, 14:37
Lady88, naprawdę dostaje się propozycje nakręcenia reklamy? :D Ciekawe, jak to będzie wyglądać... Pewnie Sim wchodzi do króliczej nory i kręci reklamę... Ale pomysł ciekawy.

PoZmrokowiec
28.10.2010, 14:45
Krótko mówiąc ! AHHHHHHA ! Mój przepiękny Sim David Seen zamieszkał w Bridgeport w apartamencie w wieżowcu. Przyjechali do Niego: WAMPIR :O ( na nazwisko miała Talon ), Osobistość z maksymalną ilością gwiazdek :O . David się z nim zaprzyjaźnił, zrobiłem z nim grupę i pojechałem do zwyczajnego klubu bez bramek. Ludzi było dość sporo, kupiłem Osobistości drinka z Happy Hour :D . W tej chwili mam 2 gwiazdki w 1 dzień. Suuupcio ekran ładowania i Bridgeport. Polecam ten dodatek.

Chryzantem Złocisty
28.10.2010, 14:46
w gwieździe kręciło się klipy,piosenki w tym zajefajnym studiu nagraniowym,była MARYLIN MONROE,i na planie filmowym były różne scenerie,można było wybierać jak się chce zagrać lub zaśpiewać,no i muzyka z gwiazdy była genialna.
ta okolica "gwiazdorska" wyglądała super,i były różne kąpiele w SPA,i sauna,i to wszystko było widać!a nie że sim wchodzi do budynku i nie wiemy co robi.
i limuzyna też była,taka czarna albo różowa,pamiętam!
zamiast bramkarzy był lokaj,fotoreporterzy,natrętni fani...

adamo030
28.10.2010, 14:50
A ja uważam że Bridgeport najfajniejszy to ma chyba ten most. A tak to lipa na calueteńkiej linii

PoZmrokowiec
28.10.2010, 14:51
HEHE ! Jest budynek o nazwie ,,Kryształek Pikczers'' :D . Fajnie, bo jak jesteś gwiazdą, dostajesz darmowe rzeczy, rabaty.

EE tam. Fajny jest ten bar na wysepce z jakby mostem

adamo030
28.10.2010, 17:33
A właśnie nie dałem tego w Sunset Valley. No teraz to wygląda miasto porządnie, a nie takie coś jak Bridgeport

nmin
28.10.2010, 17:48
Po co porównujecie ten dodatek do Gwiazdy? Porównujcie do Nocnego Życia, bycie gwiazdą jest w PZ tylko jedną z możliwości... Mnie się ten dodatek jak na razie bardzo podoba, nawet mam już w klubach coraz więcej ludzi, chociaż nadal 2-3, a wolałabym więcej ;)

PoZmrokowiec
28.10.2010, 17:49
Dla Ciebie lepsze jest przerobione Sunset Valley niż Bridgeport?! Ja zdecydowanie wolę Bridgeport. Są wampiry, nowi ludzi, gwiazdy, plany filmowy, metra itp. W Sunset Valley kompletnie mi się znudziła ta monotonność . Te same rodziny :(( .

adamo030
28.10.2010, 18:39
Ale to wszystko możesz dodać. Metro itp możesz dodać jeśli Ci się chce. A ja wolę grać na mieście w którym mogę sobie coś zbudować jak zachce, a nie że ja godzinę będe kombinował jak koń pod górę gdzie jakąś parcelę nową upchać.

Lady88
28.10.2010, 19:23
a czy zauważyliście, że na niebie pojawiają się chmury? oni chcieli dodać tu pogodę, ale wolą zrobić oddzielny dodatek. a to może być przedsmak ;)

hellraiser
28.10.2010, 19:58
A chmury nie pojawiały się już w podstawie? W Twinbrook dodano całkowicie pochmurną pogodę, w Sunset np. się ona nie pojawia, natomiast w Riverview rzadko, ale tak. W sumie szkoda, że nie dodali pogody, ale jeżeli miała by być zrobiona na odpierdziel, to lepiej zrobić osobny EP. ;> Kurdee ja chcę już PZ :)

PoZmrokowiec
29.10.2010, 10:17
The Sims 3: Po Zmroku - recenzja by PoZmrokowiec

PZ = Po Zmroku

W The Sims 3: Po Zmroku mamy nowe miasto, Bridgeport. Po Bridgeport chodzą ważne Osobistości, a za nimi czają się paparazzi. PZ oferuje nam także wampiry. Wampiry mogą jeść zupę z owoców plazmowych, którą mogą kupić w samochodzie z fast-foodami. W samochodzie fast-food są też np. zupa z małzy, burrito, taco, hamburgery, hot-dogi i jakieś inne. Po zjedzeniu z fast-fooda Sim może mieć negatywny nastrójnik -25 Zatrucie Pokarmowe i nastrójnik pozytywny +20 Mmm... Tłuste! Jest także sok z owoców plazmowych, jednak jeszcze nie wiem jak go zdobyć. Wampiry nie kąsają byle kogo! Mają umysł, który pozwala im na znalezienie najlepszego Sima. Można poprosić wampira o przemienienie. Ważne Osobistości można spotykać w eleganckich klubach i na innych parcelach. Nie możemy bezpośrednio odwiedzić gwiazdy w domu. Gwiazdy mają specjalną furtkę i domofon. Nieznajomych nie wpuszczają! Również nie można od tak gawędzić z gwiazdą! Sim, który ma mniejszy poziom Osobistości musi zaimponować gwieździe! W tym celu może wymienić imię znanej Osobistości, mówić o zawodzie, pracy i umiejętności. Może też zwyczajnie poprosić o autograf. Gdy Sim zaimponuje gwieździe może z nią normalnie rozmawiać, stworzyć grupę, kupić drinka w klubie, zostać najlepszym przyjacielem. Im więcej Osobistości znamy, tym mamy większy poziom Osobistości. Jeśli Twój Sim jest Osobistością masz własnego agenta. Nie widać go, ale dzwoni do Ciebie na telefon z okazjami. W klubach spotykamy miksologów. Miksolodzy podawają różne drinki, po których mamy różny nastrój. Podawają też nowe jedzenie np. naczos, pikantne skrzydełka. Sim może wykupić własny dom na obrzeżach miasta lub apartament w centrum miasta w wieżowcu z jacuzzi, bez jacuzzi lub wogóle bez balkonu. Do Twojego apartamentu od przychodzą normalnie różni goście. Jeśli masz w swoim apartamencie domofon, nie musisz do nich iść. Możesz po prostu odebrać domofon. Przy drzwiach twojego apartamentu jest nowoczesny zsyp śmieci, przy wejściu normalny kosz i nowa skrzynka na listy. W twoim wieżowcu mogą mieszkać też inne osoby. Gdzieś około 17:00 rozpoczyna się już nocne życie. Otwierają ekskluzywne kluby, gdzie Twój Sim nie zawsze może wejść! Te najlepsze kluby mają bramkę z wykidajłem( ochroniarzem ) . Sim wykidajłę może przekupić za maksymalnie 100SML, prześlizgnąć się gdy inny Sim rozmawia z wykidajłem, lub po prostu wejść gdy się ma około 5 poziom Osobistości. W gorszych klubach zazwyczaj nie ma bramek. W takich klubach jest nowy głośnik, miksolog, rzutki, cymbergaj, ubikacje itp. W najlepszych są długie, nowe fotele, modernistyczny wystrój, drogie i najlepsze drinki, ważne Osobistości, stacje z bańkami czekoladowymi, bananowymi i wiele wiele innych smaków za około 10SML . Według mnie dla zwykłych Simów najlepszą propozycją klubu jest ,,Kujon'' na przedmieściach.

Kopiowanie bez mojej zgody zabronione!

Chryzantem Złocisty
29.10.2010, 11:13
nie bój żaby to tak beznadziejna recenzja że nikt jej nie skopiuje :D
i nie mówi się miksolodzy,tylko BARMANI,czy to tak trudno napisać?
ja rozumiem,że ta praca się może tak nazywa,ale pisanie ciągle miksolog brzmi debilnie

PoZmrokowiec
29.10.2010, 12:18
Jest taki nowy klejnot o nazwie Oko Wampira. Spotkałem z w podziemiach klub dla wampirów i zaplecze gdzie był klejnot, szczątki i te drzewa z cmentarza. Klub to Plazma 501

Arkia
29.10.2010, 13:19
Hmm, temat w sam raz dla mnie! :>

Na początku wprowadziłam wyprowadzoną rodzinkę do domu, w którym gram. Skopiowałam całość i przeniosłam do Bridgeport. Trochę się pobawiłam, ale... Ale nie. To miasto, o dziwo, mi nie pasuje. Nie mogłam się zachwycać odbiciami wody (tylko trochę mam zmienioną wodę w basenie, ale nie ma odbić), bo by mi się zacinało. No i ogólnie, jakieś takie... "cementowe", "szare", że tak napiszę, to miasto mi się wydawało. Więc wróciłam do zapisu w Twinbrook (dzięki Bogu, że go nie skasowałam...). A tam, z przynajmniej pół godziny ustawiałam na wzgórzu kluby. Ja cię trzasnę, tak się wnerwiałam! Musiałam ustawiać największe parcele, jakie się dało, później umieszczać jak najbliżej siebie, ale żeby się zgadzało, następnie musiałam zmieniać typ parceli na publiczny, zmieniać na "Ekskluzywny klub" czy "Lokalna knajpka", wsadzać na te parcele wieżowce, ustawiać je w odpowiednim kierunku, zamartwiać się, że to wygląda, jakby w ten róg kosmici wjechali, taki jest wystająco-płaski... Dobijało mnie to, zanim w ogóle zaczęłam grać. No ale zaczęłam. Uczyłam grać na instrumentach, zmieniłam cechę, pracę, łowiłam ryby... No ale chciałam wypróbować jakiś klub wieczorem. Puścizna, no ale cóż. Usiadłam simką przy barze, i zamówiłam chyba "Płonące trupy(**)" (w nawiasie cena), i... Pac. Koniec. Kropka. Pustka. Nicość! Zniknął barman, zaczęli znikać ochroniarze, moja simka też! A jak ją znalazłam, to była w domu. Do połowy w fundamencie. Resetsim nic nie dał. Dopiero moveobjects'em mogłam ją wyciągać. Już uff, już och, ale... Ale. Pozostałych dwóch simów nie ma. Śledzę, ale ich nie widzę. Wyparowali. I musiałam wychodzić bez zapisywania. Na szczęście zaraz po zbudowaniu superowego basenu zapisałam :D Taki mi ekstra wyszedł... Trudno go opisać, ale ogólnie ze wszystkimi szafkami i jacuzzi wygląda bosko :> A tak nawiasem mówiąc, to jedna simka zaprosiła moją na przyjęcie. Cieszę się, za kilka godzin widzę komunikat, no ale jest blisko, to jeszcze nie jadę. Była chyba za dwadzieścia minut impreza, więc wzięłam rower i moja simka pojechała. Ale co to? Nie chcą jej wpuścić! Patrzę na zegar... Się spóźniła. I nie chcą jej wpuścić. Głupole.

Jeszcze opowiem o tych wieżowcach, które umieściłam w Twinbrook. Mimo, że siostra odradzała, zrobiłam płotek wokół nich z obelisków i kolumn, z ozdób otoczenia. Wyszło hiper-super-ekstra-fajnie. Pododawałam drzewek, a pomiędzy budynkami ustawiłam rzędy wysokich iglaków. A choć w Twinbrook nie ma iglaków, to tam, pomiędzy wieżowcami, wyglądały one... Muuah! :>

Lady88
29.10.2010, 14:05
fajnie poprawili sprawę z lustrami/ Pewnie wiecie, że normalnie jak obniżycie ściany to w lustrze odbija się wszystko to jak widać, czyli też miasto i te opuszczone ściany. a teraz? jak opuścimy sciany i zerkniemy na odbicie w lustrze to odbija się dane pomieszczenie a ściany są całe :D jak dla mnie super...

No ale chciałam wypróbować jakiś klub wieczorem. Puścizna, no ale cóż. Usiadłam simką przy barze, i zamówiłam chyba "Płonące trupy(**)" (w nawiasie cena), i... Pac. Koniec. Kropka. Pustka. Nicość! Zniknął barman, zaczęli znikać ochroniarze, moja simka też!


a może to była pora zamknięcia lokalu i dlatego wszyscy zniknęli?

PoZmrokowiec
29.10.2010, 14:14
Aha. Miałem jeszcze powiedzieć o cyfrowym akwarium na ścianę. Sprawdzałem je w lokalach i jednak pływają w nich prawdziwe ryby i jest opcja, że jakaś cyfrowa opieka jest. Wziąłem usuń ryby i pojawiły się np.

Doitsu Koi
Czarna złota rybka
Ryba wampirza
Glony morskie(jakoś podobnie)
Rozdymka

Niestety nie da się ich wziąć :( . Tylko ukraść :D .

nmin
29.10.2010, 14:33
Sprawdzałem je w lokalach i jednak pływają w nich prawdziwe rybyOczywiście mam takie akwarium, bo od początku byłam go ciekawa. To nie są prawdziwe ryby, tylko cyfrowe, nie trzeba ich karmić i sprzątać im akwarium, ale wyglądają identycznie i do tego są większe, więc ogólnie miodzio. Nie musisz też mieć ryby w plecaku. Po prostu Sim klika pilotem i ryba pojawia się w akwarium, jaka tylko zechcesz :) Nie wiem, ile mieści się maksymalnie, ale na pewno dużo, bo umieszczałam ustniczki i wciąż jeszcze miałam miejsce, aż musiałam połowę usunąć, bo tłok był bardzo nieestetyczny. Jest też opcja "sterta różnych ryb" - wtedy dodaje się po prostu gromada różnych rybek, od płotki, przez ustniczka, po robo-rybę.
Do tego akwarium super wygląda jako ścianka działowa, u mnie między kuchnią i salonem, ścieśniłam wszystko maksymalnie, ale zmieściłam :D

PoZmrokowiec
29.10.2010, 14:53
Ahaaa! No to nawet lepiej :) .

hellraiser
29.10.2010, 17:07
Jest taki nowy klejnot o nazwie Oko Wampira. Spotkałem z w podziemiach klub dla wampirów i zaplecze gdzie był klejnot, szczątki i te drzewa z cmentarza. Klub to Plazma 501
Mógłbyś zrobić zdjęcie tego klejnotu i wstawić do tematu ze zdjęciami? Bardzo mnie korci jak wygląda ;]

Lady88
29.10.2010, 20:53
nie wiem czy wiecie ale drinki wpływają na cechy naszych Simów na czas ich działania. Jest taki drink, który zalicza się do takiej grupy, której szczerze nie pamiętam jak się nazywa. Po tym jak moja simka go wypiła, to pojawiły jej się dwie cechy (m.in szalona) w miejsce dwóch innych. Po tym jak drink przestał działać wszystko wróciło do normy :P

Chryzantem Złocisty
29.10.2010, 20:58
szkoda że te bary są otwarte na tak krótko,moja simka dopiero co zaczęła się dobrze bawić,a oni jej zamknęli klub :(

hellraiser
29.10.2010, 22:56
Grałem dosyć długo, mogę się wypowiedzieć.
Ogółem uważam jak narazie, że dodatek jest spoko. Miasto jest ładne, ale na zwiastunach wyglądało na ładniejsze. Podoba mi się opcja tańczenia na blatach bądź stołach, nie wiem czemu ale moja Simka nie chce tak fajnie tańczyć na podłodze... Kluby są zamykane zdecydowanie za wcześnie, dopiero co moi Simowie się rozkręcają, a tutaj mi wyskakują, że zamykają ;o.
Kapel jeszcze nie wypróbowałem.
Narazie mi się podoba, zobaczymy jutrzejszy ciąg dalszy.

nmin
29.10.2010, 23:15
Myślę, że prędzej czy później pojawią się mody na godziny otwarcia... Mam nadzieję, że pokaże się też jakiś na ilość ludzi w klubach. Np. "kto żyw w mieście, idzie imprezować" ;)

PoZmrokowiec
30.10.2010, 16:56
Powiem trochę o miksologii . Sim na początku się uczy zwykłych drinków i podstawowego nalewania. Z czasem jest coraz lepszy, robi różne ewolucje ze szklankami, poznaje nowe drinki. Sim może wynajdować własne drinki i nadać im własną nazwę. Są różne rodzaje drinków:

-Imprezowy
-Energetyczny
-Romantyczny
-Zwariowany
-Możliwe, że jest jeszcze jeden rodzaj, ale nie znam, bo David ma tylko 9 poziom miksologii.

Po każdym z tych jest różny nastrójnik. Każdy drink robi się ze zwykłych składników, a zwariowane z tych, co mamy w barku np. limonka . Dodaję trochę zdjęć z robienia drinków:

http://images37.fotosik.pl/336/6b8e6fbfb53c63c7med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images46.fotosik.pl/341/4412e387abb47791med.jpg (http://www.fotosik.pl)

http://images41.fotosik.pl/355/f4a9d2639ac63281med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Powodzenia!

Paka
30.10.2010, 16:58
imprezowy i zwariowany to myśle że to nazwa przykrywkowa dla napoji upijających :D

Lady88
30.10.2010, 17:24
po zwariowanym zmieniają się cechy Sima (nie wszystkie, ale zazwyczaj dwie- na śmiałka i szalonego) i na czas działania tego drinka Sim posiada te dwie cechy zamiast innych dwóch, które mu wybraliśmy

adamo030
30.10.2010, 17:34
No ja mam foty, ale tak jak mówiłem nie mogę ich dołączyć. Niech ktoś poda maila albo coś i wrzuci je tu

Chryzantem Złocisty
30.10.2010, 17:36
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=36366

dla pana adamo030 który sam nie ruszy dupy i nie poszuka :*

@down - faktycznie,strasznie męczące,włączyć stronę imageshack,wrzucić fotę i poczekać aż się załaduje.
jak jest z tym "tyle pieprzenia" to nie marudź i nie pierd...ziel,że Ci fotki nie działają.

adamo030
30.10.2010, 17:42
No sory. Ale z tym to jest tyle pieprzenia. Ja daje normalnie załącznik i wysyłam. A nawet na tym z polskim ts3 to jest jakieś cudawianki

molly_k
30.10.2010, 18:09
No ale za te przeklony to powinniście dostać kopa! :P
Ale ja nie o tym. Rozkładają mnie na łopatki nazwy tych drinków. Od dziś zamawiam w klubie "Bara-bara na plaży" :D

adamo030
30.10.2010, 18:11
Ja nie przeklinam. Bo "pieprzenie" to nie przekleństwo. A co do tego to tak dziwnie z tymi fotami tutaj

molly_k
30.10.2010, 18:16
Dobra, nie będziemy dyskutować na ten temat.
Co do tego dodatku dopiero odkrywam jego zaje..stość :D!
Sorry, ale inaczej się nie da tego okreslić.
Oczywiście wyprowadziłam się z apartementu do domku, bo jakoś mi nie przypasował. Samą okolice oceniam średnio. Brakuje mi tych kolorów, ciepła, które były w Sunset Valley. I ta woda w morzu (?) w grze jest taka ciemna.
Ogólnie to zabiera to zdecydowanie za dużo czasu :D.

Chryzantem Złocisty
30.10.2010, 18:25
moje wrażenia jak na razie są takie

-windy strasznie długo jeżdżą,przez co sim niemal ciągle spóźnia się do pracy
-simy jeszcze bardziej "zmulają" przed jakąś czynnością,co jeszcze bardziej ich spóźnia do pracy
-ogólnie całe miasto jest zmulone,taksówki kursują strasznie powoli
-nadal robiony jest efekt sztucznego tłumu.gdy nasz sim gdzieś pojedzie,to nagle się tam zbiera połowa miasta,co po pewnym czasie wygląda idiotycznie
-bary i kluby są otwarte zdecydowanie za krótko!
-zdobycie popularności jest banalnie proste,wystarczy że poznasz w pracy kogoś znanego,zaprzyjaźnisz się z nim i już masz dwie gwiazdki
-gra nieźle obciąża komputer...przy grafice ustawionej na niemalże brzydką przycina się i zmula i tak
-wampiry są całkiem fajne,nie sądziłam że przemiana trwa trzy dni.dosyć ciekawie się nimi gra
-dużo fajnych drinków do wyboru,jacuzzi i bar bąbelkowy
-trzeba przyznać że meble zrobili nawet ładne,dużo ozdobników ale raczej takich łazienkowych,typu dozownik do mydła,ręczniki
-fryzury i ubrania są dosyć...ekscentryczne,ostatecznie jednak pasują do rozkapryszonej gwiazdki
-simowie-znajomi zapraszają Cię na imprezy,przychodzą w odwiedziny częściej niż wcześniej

podsumowując,dodatek nie jest zły,ale nie jakiś nadzwyczajny.
gdyby nie obciążał mi aż tak procka,to byłoby idealnie :P

adamo030
30.10.2010, 18:48
No a ja myślałem że coś mi się z kompem dzieje. A co do miasta dlatego ja gram na sunset valley bo jest zdecydowanie więcej miejsca, ale dwa dni ustawiałem wszystko. Chcecie zobaczyć jak ustawiłem wieżowce to klikajcie w link, tylko musicie fotę pobrać. Oto link:
http://www.thesims3.com/
Potem na społeczność --> forum --> po zmroku i strona 55 bądź 56. Tylko coś jest problem chyba i się nie daje załadować ta społeczność. Ale próbujcie.

nmin
30.10.2010, 19:54
-nadal robiony jest efekt sztucznego tłumu.gdy nasz sim gdzieś pojedzie,to nagle się tam zbiera połowa miasta,co po pewnym czasie wygląda idiotycznieChciałabym mieć taki problem, u mnie nadal nie ma ruchu :/

Chryzantem Złocisty
30.10.2010, 19:59
u mnie to tak wygląda,że jak sim idzie np.do parku,to na gwałt nagle zbiegają się simowie,stoją w jednym miejscu i narzekają po pewnym czasie że im sie chce jeść czy sikać.
zupełnie jakby ich wyrwano z normalnego życia i kazano robić sztuczny tłum :D

Shiro
30.10.2010, 20:14
Też tak mam. Nagle pojawia się sporo osobistości, wampirów i zwykłych osób. Co wejdę do klubu to zbierają się tłumy (dla jasności mam dopiero dwie gwiazdki, bo nie miałam czasu na grę).

Owl Finch
30.10.2010, 21:05
Dodatek dobry, ale jest dużo niedociągnięć, o których na forum często się mówi.
Apartamenty mnie nie zachwyciły, tym bardziej, że nie można mieć jacuzzi na tarasie...
Nowe ubrania za to są jak najmilej widziane, są ładne i jest ich całkiem sporo. Dochodzi też dużo ciekawych opcji i nowe otoczenie jest bardzo w porządku.
Jednak nie powiem, że dodatek jest super, dopóki nie naprawią błędu, który powoduje, że PZ nie może być zainstalowane jednocześnie z Szybką Jazdą...

Lady88
30.10.2010, 21:07
jak to nie może być? ja mam zainstalowane i to i to i wszystko śmiga.

Owl Finch
30.10.2010, 22:53
Widocznie tylko na macach jest ten problem... Eh...

Chryzantem Złocisty
30.10.2010, 23:10
kurnamać
moi simowie namiętnie się zacinają w windach...
mój wampir przyciął się jak go wyrzucili z knajpy u Gieńka i siedział w windzie 12 godzin!
zesikał się,zemdlał,prawie umarł z głodu bo nie mógł wyjść!

Lady88
31.10.2010, 00:45
Ok... gram w to od pon (wiadomo nie non stop, ale trochę już ugrałam). Mogę więc opisać swoje wrażenia.
Jak już kiedyś wspominałam, każdy dodatek ma swoje plusy i minusy. I wszystko co w nim jest także.
Wampiry - nie pociągały mnie nigdy i teraz też mnie nie powaliły. Plusem jest to, że szybko się uczą w nocy. Można by się zamienić w wampira, nauczyć potrzebnych umiejętności, a potem zakupić to lekarstwo i wrócić do poprzedniego wcielenia ;).
Kluby - fajne, ale za krótko otwarte. Zanim Sim dojedzie, zanim wypije drinka, to chwilę potańczy i koniec. Nie przeszkadza mi to, że przychodzi mało Simów (mimo, że kilka razy miałam po 11 czy nawet 16), ponieważ idę tam aby moi Simowie tam zaszaleli, fajnie potańczyli czy też czegoś się napili.
Miasto - fajnie zrobione, ale szkoda, że nie ma zbytnio miejsca aby stawiać nowe parcele. Ale za to to cudowne odbicie w wodzie, most itd. Apartamenty... Te fajniejsze już pozajmowane, więc trzeba robić roszadę w edytorze miasta, bo te co są wolne to są takie sobie.
Ubrania, fryzury, dodatki - jak dla mnie w 90% się podobają, więc git, bo ja jestem wybredna co do tych spraw. Pamiętam, że ciągle jakieś ściągałam z neta, bo te EA były beznadziejne. A teraz? Ubieram Simów tylko w oryginalne ubrania ;).
Powiem tak... Dodatek fajny, ale troszkę się zawiodłam, bo np. miał być wolny taniec i co? Zwykła plotka :/ Zawiodłam, bo kilka info było fałszywych i sami rozumiecie jak człowiek się na coś napali, a później tego nie ma.
No to tyle na razie ;)

EDIT

Mam jednak wrażenie, że ten imprezowy taniec przychodzi z czasem i to nie tak łatwo. Właśnie się namęczyłam z moimi Simami aby zaczęli tak tańczyć. Byłam z nimi chyba z 3 razy w klubach i starałam się aby cały czas tańczyli na barze (bo wtedy właśnie od razu tak tańczą). Do tej pory mieli tylko tańcz i tyle. A teraz jest Taniec i Taniec Imprezowy i inne (zmieniają się co jakiś czas). Także wydaje mi się, że Simowie uczą się jakby tego tańca. A wy jak to oceniacie?

Violet
31.10.2010, 08:34
może jest mało osób w klubach przez słaby komputer?

kaka123
31.10.2010, 09:23
Mogli dodać umiejętność tańczenia.

nmin
31.10.2010, 11:34
może jest mało osób w klubach przez słaby komputer?Też o tym wczoraj pomyślałam, chociaż nie wiem do końca, jaki mogłoby to mieć związek, i zmieniłam ustawienia z najwyższych na ciut niższe, ale nic to nie dało. No, ale przynajmniej otoczenie śmiga, a wcześniej troszkę jednak muliło ;)

molly_k
31.10.2010, 11:56
Drodzy moi, parametry komputera nie mają żadnego znaczenia dla ilości ludiz pojawiających się w klubach. Niestety nie wiem od czego to zależy. U mnie często są totalne puchy! Nawet bez barmana itp. A ludzi bawiących się raz jest bardzo mało, a raz sporo, ale nie tłumy. Nie wiem o co chodzi. Ale chciałabym, żeby w życiu była opcja gwiazda i żeby wpuszczali Cię razem ze znajomymi bez problemu :P. Nie to co spotkało mnie wczoraj ;).

Chryzantem Złocisty
31.10.2010, 11:57
co zrobić żeby mieć odbicia w lustrach?
i jak ustawić grafikę żeby była na niskich,ale nie najbrzydszych ustawieniach?
na razie mam tak:

http://img830.imageshack.us/img830/7100/screenshot001fm.png

a i tak trochę zmula.
mogę coś jeszcze włączyć,żeby nie zmulić gry ale żeby ładniej wyglądało?

Wielebny
31.10.2010, 12:18
Nie dziw się, że przymula skoro masz ustawioną rozdzielczość 1280x1024.
Gry zwykle najbardziej obciąża:
-wysoką rozdzielczością
-AA (antyallesling) (wygładzane krawędzi)
-Cienie, ale w przypadku the sims 3, gdzie cieniowanie nie jest zbyt szczegółowe, to nie powinno to wpływać na wydajność.

Wstępnie poradzę Ci tak:
-Zmień rozdzielczość na 1024x768 (możesz jeszcze niższą, ale wtedy gra będzie znacznie gorzej wyglądać)
Spróbuj resztę dać na średnie ustawienia i zobacz jakie będę efekty.
Podaj też może specyfikacje Twojego komputera.


Ogólnie nie byłbym wstanie grać w ts3, przy niskich ustawieniach graficznych, bo wtedy gra wygląda graficznie jak gry z 2003/4 roku :)

Chryzantem Złocisty
31.10.2010, 12:28
zmieniłam rozdzielczość i paski stanu sima zasłoniły mi pół ekranu gry...

no cóż,widocznie mój komp już nie zdzierży kolejnego dodatku do simsów :D
ustawię sobie światła i cienie na niskie i jakoś muszę przeżyć,możliwe że mieszkanie w wieżowcu też bardziej obciąża grę.

a mój komp to:
AMD Sempron 2600+
1,5 GB RAM
NVIDIA GeForce 6200

adamo030
31.10.2010, 12:35
Wiecie co? Najlepiej że w Sunset rozkładałem metro. I jedną parcelę oznaczyłem popularne miejsce (zupełnie przypadkiem). I parcela jest malusieńka i ja mój czyta gazetę i pisze: że popularne miejsce w mieście to właśnie ta stacja metra! I ja się patrzę a tu z 10 ludzi...

nmin
31.10.2010, 13:00
Wiecie co? Najlepiej że w Sunset rozkładałem metro. I jedną parcelę oznaczyłem popularne miejsce (zupełnie przypadkiem). I parcela jest malusieńka i ja mój czyta gazetę i pisze: że popularne miejsce w mieście to właśnie ta stacja metra! I ja się patrzę a tu z 10 ludzi...A gdyby tak w edycji miasta jakiś klub oznaczyć jako popularne miejsce?

Wielebny
31.10.2010, 13:05
a mój komp to:
AMD Sempron 2600+
1,5 GB RAM
NVIDIA GeForce 6200

Przy takim leciwym PC, który ledwo spełnia minimalne wymagania to trudno spodziewać się wysokiej jakości i wydajność w ts.

Chryziu:
W zależności od monitora jakiego się posiada to przy niskiej rozdzielczości interfejs będzie trochę większy.

Chryzantem Złocisty
31.10.2010, 13:09
leciwym pc?!no wiesz co teraz to on się poczuł urażony,rozumiem nazwać go złomem,bublem,gniotem,ale LECIWYM?

wiem że procek to nie jest arcydzieło,ale nie stać mnie na kupno czegokolwiek nowego do kompa

Wielebny
31.10.2010, 13:14
No praktycznie nie widzę za bardzo sensu wymieniania jakiekolwiek części w tej kompie na trochę lepszą, gdyż np. zechcesz wymienić kartę graficzną to się okaże, że zasilacz za słaby i też trzeba nowy kupić, albo zechcesz zainwestować w nowy procek to się okaże, że Twoja płyta główna go już nie obsługuje :D

Lepiej odłóż sobie jakąś większą sumie 1500-2000zł i kup nowy PC, który Ci na trochę czasu starczy z 2-3 lata ;)

adamo030
31.10.2010, 13:19
No ja właśnie tak zrobiłem z tym metrem... I było ze dwa razy po 10 ludzi

Lady88
31.10.2010, 13:25
Ogólnie nie byłbym wstanie grać w ts3, przy niskich ustawieniach graficznych, bo wtedy gra wygląda graficznie jak gry z 2003/4 roku :)

Ojj ja tak samo... Mam wszystko na max, bo na szczęście mam dobrego kompa i tak jest ok. A gdybym miała coś na niskim lub średnim to by mnie szlag trafiał. :P

molly_k
31.10.2010, 13:34
Największa przyjemność grać na wysokich detalach, widzieć sztukę realizmu postaci i budynków (ale napisałam :P). Bo gra na niższych detalach byłaby dla mnie "smutna". Ale rozumiem tych co nie mają sprzętu dobrego i muszą cieszyć się tym co mają. Też tak do niedawna miałam ;).

Katka_Psychopatka
31.10.2010, 13:58
Ilość bugów w grze mnie powala :/ Moja simka np. nie może pójść do pracy. Posyłam ją do budynku, w którym pracuje, a ona za chwilę materializuje się przed drzwiami tego budynku. I tak cały czas :/
Moje wrażenia-zdecydowanie za dużo błędów, żeby nacieszyć się grą w spokoju.

nmin
31.10.2010, 14:29
Hmm... Od roku, odkąd mam grę, grałam zawsze na najwyższych z możliwych ustawień, ale przy trzecim dodatku i drugich akcesoriach tak duże otoczenie jak Bridgeport trochę już muliło. Zmieniłam ustawienia tak, że tak, gdzie największe było "najwyższe" dałam "wysokie", tam gdzie największe było "wysokie", dałam "średnie". Jedynie Simów mam na "najwyższe". I gra mi się o wiele lepiej, otoczenie dosłownie śmiga - a może jestem nieczuła na graficzne wdzięki, ale nie widzę dużej różnicy :) Pewnie zobaczyłabym, gdybym grała na najniższych. Wolę komfortową grę z niemulącym otoczeniem, niż super grafikę i sekundowe opóźnienie w obracaniu otoczenia.
Tylko Simowie długo się ładują, czasem przez dłuższą chwilę są niewidoczni - może ich też lepiej dać na niższe?

Lady88
31.10.2010, 14:48
chyba tak, mnie na szczęście się nie zacina na tych detalach co mam mimo, że to trzeci dodatek i drugie akcesoria :)

Chryzantem Złocisty
31.10.2010, 14:52
ja się tak zastanawiam,czy jeśli usunę teraz WP,to gra trochę "przyspieszy"?
bo i tak nie korzystam z tego dodatku,więc chyba mogę go usunąć bez reinstalki simsów?

Kamis
31.10.2010, 15:37
Przed chwilą od producenta dostałam jacuzzi za bycie osobistością xd [4 gwiazdki].

nati760
31.10.2010, 15:51
Hej jak się zostaje barmanką xD? Wiem że takie głupie pytanie no ale nie wiem jak nią zostać xD
A tak poza tym dodatek bardzo fajny :]

Starlight
31.10.2010, 15:58
mnie ogolnie gra nie zachwyca jakoś... z każdym dodatkiem gra staje sie coraz to bardziej nudna......

Chryz - Wierz mi, że co 2 osoba na forum nie ma full detali, niby gra wygląda ładniej, ale czy kupujecie gry tylko żeby się grafiką podniecać?

Wielebny
31.10.2010, 16:03
ja się tak zastanawiam,czy jeśli usunę teraz WP,to gra trochę "przyspieszy"?
bo i tak nie korzystam z tego dodatku,więc chyba mogę go usunąć bez reinstalki simsów?

Gdyby usunięcie dodatku WP przyśpieszyłoby grę to byłoby to co najmniej dziwne.
Usunięcie nieoficjalnych dodatków w pewnym stopniu na pewno przyśpieszy grę.


Up:starlight:
Wiadomo, że grafika nie najważniejsza, ale granie w cokolwiek widząc same rozmazane tekstury odbiera mi zupełnie radość z gry.
Nie wymagam wszędzie grafiki rodem CryEnigne 2/3 (crysis/crysis 2) ale czerpię również radość z gry oglądając ładne widoki, które zapewnia lepsza jakość grafiki.
Taki Oblivion (2006) choćby, graficznie przy nim to ts3 może się schować, a wymagania znacznie mniejsze. :)

PoZmrokowiec
31.10.2010, 16:21
W Bridgeport też są magicy :) . Magika spotkałem w wieżowcu Centrum Jeden Lew z jacuzzi. Ma na imię Jeremey Tompkins. Może podobnie się nazywa ;) . z zawodu jest magikiem ;) .

Kamis
31.10.2010, 16:30
Hej jak się zostaje barmanką xD? Wiem że takie głupie pytanie no ale nie wiem jak nią zostać xD
A tak poza tym dodatek bardzo fajny :]

Musisz wbić 1 pkt mixologii i to praca dorywcza jest. Klikasz na któryś z barów i jest ;)

molly_k
31.10.2010, 20:24
Czy zauważyliście pewną rzecz (może juz tak było wcześniej a ja nie zauważyłam), mianowicie godziny pracy w większości miejsc zaczynają się od 13? Może po to, żeby się wybawili i wyspali? Nie wiem, ale to trochę burzy cały dzień. Bo poza pracą i zabawą nie ma się juz czasu na nic. Sam dojazd na imprezki, do pracy, do domu, zajmuje w kij czasu.

hellraiser
31.10.2010, 21:13
Dziś moja Simka-Wampirzyca doznała tak zwanej wpadki :D Około dzień po dość udanym Bara-Bara, cieszę że dostanie awans na ósmy szczebel kariery filmowej, a tutaj skubana wychodzi i głaszcze się po brzuchu z komunikatem, że bierze sobie urlop macierzyński. Wrrrr! Ale przynajmniej dziecko urodziło się z ładnymi, lodowymi oczami i rudą grzywą :)

Lady88
31.10.2010, 21:16
Dziś moja Simka-Wampirzyca doznała tak zwanej wpadki :D Około dzień po dość udanym Bara-Bara, cieszę że dostanie awans na ósmy szczebel kariery filmowej, a tutaj skubana wychodzi i głaszcze się po brzuchu z komunikatem, że bierze sobie urlop macierzyński. Wrrrr! Ale przynajmniej dziecko urodziło się z ładnymi, lodowymi oczami i rudą grzywą :)

ale wybrałeś wtedy bara-bara czy postaraj się o dziecko?
bo jak po bara-bara Simki też zachodzą w ciążę to trochę lipa :P

hellraiser
31.10.2010, 21:21
No w tym rzecz, że Bara-Bara. Kurde, teraz się boję używać tej opcji, żeby nie mieć niechcianych dzieci. Trzeba będzie przerzucić się na telewizję :D

nmin
31.10.2010, 21:42
No w tym rzecz, że Bara-Bara. Kurde, teraz się boję używać tej opcji, żeby nie mieć niechcianych dzieci. Trzeba będzie przerzucić się na telewizję :DBez jaj! Czyli jeśli wybiorę Simowi pragnienie życiowe "bara-bara w pięciu miejscach z pięcioma Simami", to trzy dni po każdym bara-bara będę musiała latać po mieście i sprawdzać, czy się nie rozmnożył?

Chryzantem Złocisty
31.10.2010, 21:46
moi simowie robią bara bara bardzo często,a żadnej wpadki nie było jeszcze nigdy :|

unnami
31.10.2010, 22:58
Hmmm.. moje wrażenia póki co są mieszane. Dodatek słaby. Bo niby co właściwie wnosi? Mamy iść do klubu i się bawić? Jaki jest cel tego dodatku?
W podróżach mogliśmy jeździć odkrywać zdobywaliśmy punkty za które można było coś kupić.
Kariera też całkiem sporo rzeczy wnosiła, całe te zawody i tam też było dużo do robienia.

A Po zmroku? Kocham nowe baseny, kocham fontanny, ale to nie jest to czego oczekiwałem. Myślałem że będzie tak jak w The Sims Gwiazda. Tam to wszystko było dużo lepiej przemyślane. Tutaj tak jakby im się nie chciało. Teraz znów bedziemy czekać półtorej roku albo więcej na jakiś większy dodatek. Ten nudzi się bardzo szybko.

I skoro zrobili zespoły i sceny to brakuje mi takich rusztowań:
http://foto.favore.pl/2008/10/14/20/38574_1217095065459_n.jpg

oraz takich świateł właśnie na scenę:
http://www.lim8.pl/upload/image/oswietlenie_estradowe/osw_est2.jpg
i
http://img.nokaut.pl/p/3b/75/3b75b5b6aa8af5dd3018561de2489250500x500.jpg

i jeszcze coś. nie wybacze im braku kuli dyskotekowej!
http://chce.to/content/proxi/big.54388.E42AE2CE-47BA-4B4D-B0A9-E4DA410833D7.jpg

Shiro
01.11.2010, 10:39
Unnami jest kula dyskotekowa, tak samo jak jeden z tych reflektorów, wystarczy po prostu wejść w tryb kupowania i w lampy sufitowe.

Mamełe
01.11.2010, 10:49
Hmmm.. moje wrażenia póki co są mieszane. Dodatek słaby. Bo niby co właściwie wnosi? Mamy iść do klubu i się bawić? Jaki jest cel tego dodatku?
W podróżach mogliśmy jeździć odkrywać zdobywaliśmy punkty za które można było coś kupić.
Kariera też całkiem sporo rzeczy wnosiła, całe te zawody i tam też było dużo do robienia.

A Po zmroku? Kocham nowe baseny, kocham fontanny, ale to nie jest to czego oczekiwałem. Myślałem że będzie tak jak w The Sims Gwiazda. Tam to wszystko było dużo lepiej przemyślane. Tutaj tak jakby im się nie chciało. Teraz znów bedziemy czekać półtorej roku albo więcej na jakiś większy dodatek. Ten nudzi się bardzo szybko.

Nastepny dodatek będzie za poł roku a za 3 miesiące akcesoria, jak zwykle. Ja sie spodziewalam czegos na styl Nocnego Życia z dwójki i w sumie nic mnie nie rozczarowało.

taka scenę, to mozna sobie wybudować za pomocą fundamentów, schodow, kolumn i podłóg ;)

Reflektory i kula to chyba sa z tego co pamietam (w buydebug?).

Edit: nie, jednak takiej kuli nie ma, tylko reflektorowe. w sumie bez sensu. Mozna sie tylko domyslac, gdzie dadza... ;/

molly_k
01.11.2010, 10:55
Wygląd scen zależy od miejsca, ale można sobie je poprawić jak się chce. W ogóle dla mnie te imprezki, bary, ulice, za ciche, za puste. Czasu samo wyjście na miasto zabiera ogrom po to, by się nie wybawić. I te godziny pracy, przerażające! Sim pracuje do 19, a śpi do 12 :/.

Mamełe
01.11.2010, 10:59
Wygląd scen zależy od miejsca, ale można sobie je poprawić jak się chce. W ogóle dla mnie te imprezki, bary, ulice, za ciche, za puste. Czasu samo wyjście na miasto zabiera ogrom po to, by się nie wybawić. I te godziny pracy, przerażające! Sim pracuje do 19, a śpi do 12 :/.

No wiesz... calkiem jak w zyciu. Ja to jak wracam z pracy, to ostatnia rzecz na jaka mam ochote to imprezowanie. Dlatego najczesciej wychodzi sie w dni wolne, gdzie na drugi dzien tez jest wolne. ;)

Kamis
01.11.2010, 11:01
Takie reflektory są ;)
A dodatek mi się podoba.

molly_k
01.11.2010, 11:07
Mamełe, a ja się nastawiłam na codziennie picie i imprezowanie! Aj to bycie studentem wypacza pewne normy życiowe :P.

Lady88
01.11.2010, 11:17
Nie każdy student ma w głowie tylko imprezy ... ;]
Moim zdaniem dodatek nie jest zły, ale mogli się bardziej postarać ;)

molly_k
01.11.2010, 11:18
Lady88 ale ja mam równie lajtowy kierunek co Twój. Gdzieś wyczytałam, że studiujesz pedagogikę, no ja też :P.

Mamełe
01.11.2010, 11:23
Mamełe, a ja się nastawiłam na codziennie picie i imprezowanie! Aj to bycie studentem wypacza pewne normy życiowe :P.

Taaa piekne czasy, szkoda, ze trawaly tylko 5 lat. Potem jest znaaacznie gorzej. Bezrobotny lub na samozatrudnieniu sim bez dzieci, to na pewno moze codziennie imprezowac. :)

Lady88
01.11.2010, 11:26
Rozumiem, że dopiero rozpoczęłaś? Uważasz, że lajtowy? Heh do bądź tak jak ja po obronie licencjata i już na studiach mgr ;] też zależy gdzie się studiuje. SGGW (jak to państwowa uczelnia) ma wykładowców, którzy studentów mają w 4 literach :P

Ja w simach wybieram się na imprezę ze 3 razy w tyg i z raz urządzam domówkę :P I zawsze przychodzi ktoś, kogo nie zaprosiłam hehe :P

molly_k
01.11.2010, 11:31
Nie(stety) Lady88 jest od Ciebie starsza :). Powinnam skonczyć rok temu, ale z powodów osobistych jestem na 2 roku uzupełniajacych. UMCS Lublin. Lajtowy moze dlatego, że przyjemny i nauka jest łatwa :).
A przy okazji studiów chciałam żeby wyszedł dodatek Studia, ale patrząc na to jak spartolili apartamenty w PZ to chyba się boję i nie chcę tego dodatku :D!

Lady88
01.11.2010, 11:35
Nauka na każdym kierunku jest łatwa i przyjemne pod warunkiem, że studiuje się coś co się lubi i co wybrało się po dogłębnym przemyśleniu :) Ja nie narzekam, że jest nie wiadomo jak ciężko, ale są takie przedmioty, które trzeba przeboleć ;)

Też bym chciała w TS3 Studia oraz pory roku, a zwierzaki też byłyby mile widziane :)

adamo030
01.11.2010, 12:24
Nie zachwycił mnie ten dodatek. Szczerze to mnie nudzi i mi sie nie chce grać bo:
1.Mam wszystko na niskie,a komp jest dobry, a zamula że aż nie mogę;
2.Apartamenty to głupota tak po części bo mimo że to jest jak normalny dom, nie można do niego zaprosić gości;
3.Mam okazję np: zareklamuj drinka dajmy na to w Plazmie 501. Przychodzę,chcę zamówić i co? Ten koleś, albo laska odchodzi i se idzie gdzieś;
4.Zjazd windą trwa jakąś godzinę simową i jak mój miał do roboty (jest aktorem) o 12 i wyszedł po 11 chwilę to zjechał na parter dopiero o 11:55. No bez przegięć;
5.Ciągle proponuje mi okazje z tej durnej korsykańskiej restauracji, też bez sensu że ciągle jest jedna okazja.
Czekałem na ten dodatek, ale uważam że nie jest wart tych 89,90 które za niego dałem.

hellraiser
01.11.2010, 14:07
Nie zachwycił mnie ten dodatek. Szczerze to mnie nudzi i mi sie nie chce grać bo:
1.Mam wszystko na niskie,a komp jest dobry, a zamula że aż nie mogę;

No to chyba nie masz dobrego komputera do Simsów. Mój ma tylko 2GB ramu, procek 2,16GHz, karta graf. 256MB tylko trochę przycina na Najwyższych, da się grać.

Co do następnego dodatku, pewnie zapowiedź kolejnego czeka nas za około 1,5 miesiąca ;)

adamo030
01.11.2010, 14:33
No ja mam 2 Gb Ram i 1,5 Ghz procesor.

Wielebny
01.11.2010, 14:49
Ale danych podaliście na temat kompa :P

Najbardziej zaintrygował mnie ten procesor 1.5ghz. Jedynie jaki model kojarzę z taktowanie zegara 1.5ghz to Pentium IV, do mocnych to on nie należy :D
Podaj lepiej dokładny model procesora, do tego karta graficzna i wtedy można osądzić, czy komputer sprosta wymaganiom gry
Choć z tego co słyszałem i na mocniejszych maszynach miasto Bridgeport przycina.

Lady88
01.11.2010, 14:50
Ja mam na maxa ustawienia ale ja mam 6 GB ramu i procesor Intel Core i5 3,2 GHz...

@down
kartę graficzną mam NVIDIA Geforce GT 220

Kompa wymieniałam jakoś w marcu. Na szczęscie dobry zakup, bo Simsy nie tną się a można się cieszyć wysoki detalami ;)

Wielebny
01.11.2010, 14:53
Ja aktualnie posiadam dosyć starszy komputer.
Pentium D 2.8 ghz 2x
3gm ram
Geforce 8600gt.
W trybie pauzy na najwyższych gra działa znośnie, ale w trybie życia to już o wiele gorzej.

Mój procesor mocno ogranicza możliwości mojego komputera.

molly_k
01.11.2010, 14:54
Aj te przechwałki na temat parametrów komputera ;).
Ja swych nie podam, tylko tyle, że nie narzekam na parametry wizualne ani na prędkość ładowania.
"Apartamenty to głupota tak po części bo mimo że to jest jak normalny dom, nie można do niego zaprosić gości" - nie można? Dziwne. U mnie np można.
A co do tych okazji to fakt, też miewam dziwne, których się nie da wykonać :P. Ale muszę pochwalić (oby tylko nie zapeszyć) zaczęlo mi się podobać i chodzi bez zarzutów :p.

adamo030
01.11.2010, 15:06
No ja nie wiem za bardzo dokładnie, ale jest jaki jest. Porównując wymagania na pudełku gry spełnia je więc...

Wielebny
01.11.2010, 15:38
Nie ma co patrzeć na wymagania podawane na pudełku.
Patrząc na wymagania rekomendowane ts3, to na takim sprzęcie tam podanym to pograć można komfortowo na nisko/średnich, a wymagana minimalne pokazują, że na takim sprzęcie da się uruchomić grę, a nie grać płynnie na najniższych :P

lizzielovesit
01.11.2010, 20:08
z tego co się naczytałam, to ta gra fajna, ale jesli chodzi o błędy to jakiś dodatek na słowo honoru...

Wielebny
01.11.2010, 20:37
Ale zawsze można liczyć na to, że w najbliższym czasie pojawią się aktualizacje od Ee games naprawiające poważniejsze błędy.
Tak przynajmniej było przy poprzednich dodatkach.

adbox
01.11.2010, 21:07
jestem totalnie zawiedziony tym dodatkiem
mam komputer:
procesor: 3,6 GHz
ram: 2,5
karta graficzna: 512mb
a gra mi się tnie na najniższych ustawieniach przy wyłączonych programach działających w tle oraz explorerem
oprócz tego simy zamulają, zanim wykonają jakaś czynność mija 1h simowska, na windę czeka się jakieś 1,5 h
sim często znika kiedy wychodzi z taxi, wszystkie simy narzekają ze są głodne i senne, teraz w momencie zamknięcia klubu sim w windzie zawiesił się na jakieś, hmm - cały czas?
ta gra to porostu żal..!!!!!

Chryzantem Złocisty
01.11.2010, 21:09
no mój sim też się zaciął w windzie podczas wychodzenia z klubu,od 4 rano do 12stej siedział w windzie i niemal umarł z głodu ;/
windy same w sobie są strasznie niedopracowane,czeka się na nie godzinę i kolejną godzinę jedzie w dół,dodajmy do tego szansę że sim się zatnie/utknie w windzie to spóźnienie do pracy mamy gwarantowane.
a to zmulanie simów przed czynnościami to jakaś zmora,nienawidzę tego!

Kamis
01.11.2010, 21:18
no mój sim też się zaciął w windzie podczas wychodzenia z klubu,od 4 rano do 12stej siedział w windzie i niemal umarł z głodu ;/
windy same w sobie są strasznie niedopracowane,czeka się na nie godzinę i kolejną godzinę jedzie w dół,dodajmy do tego szansę że sim się zatnie/utknie w windzie to spóźnienie do pracy mamy gwarantowane.
a to zmulanie simów przed czynnościami to jakaś zmora,nienawidzę tego!

Dokładnie. Mam nadzieję że dadzą jakąś łatkę czy coś:(

adbox
02.11.2010, 08:51
Dokładnie. Mam nadzieję że dadzą jakąś łatkę czy coś:(

tez mam taka nadzieje, ale pytanie teraz jak dlugo trzeba bedzie na nia czekac...

anie_1981
02.11.2010, 11:19
Mam w końcu Po Zmroku, leży sobie na biurku, jak gdyby nigdy nic... No i w związku z tym opiszę parę moich spostrzeżeń... Po pierwsze, dodatek jest super i bardzo mi się podoba, nowe miasto jest bardzo fajne. Gra w Bridgeport ma zupełnie inny klimat niż na tych "wioskach". W lokalach mam raczej pusto, jedynie "U Kujona'" pojawia się z pięciu Simów, nie licząc moich i obsługi. Tak to raczej wieje pustkami. Moje Simy są zapraszane na przyjęcia domowe, ale byłam na takim przyjęciu może ze dwa razy, bo strasznie na nich nudno. Jest pusto i naprawdę już wolę iść do Kujona. Knajpa u Walusia, czy jakoś tak, ma bardzo słabego barmana, moje Simy prawie zawsze "zwracają" jego drinki... Mieszkanie we wieżowcach mnie nie zachwyciło, chociaż potrafię je już przebudowywać. Jest bardzo dziwnie i ogólnie to wolę mieszkanie w domku na przedmieściach. Przynajmniej moje Simy często jeżdżą tym uroczym mostem. Wampirami nie grałam, ani nie zamierzam grać, spiszę sobie nazwiska wampirów i pobiegam po domach, by je wyleczyć. Oczywiście podobają mi się nowe ubrania i fryzury, oraz obiekty. Jacuzzi, instrumenty, ozdoby... Wszystko jest bardzo fajne. Miasto mi się bardzo podoba i na razie gram moją rodziną z Bridgeport, Sunset Valley musi sobie poczekać...

A teraz mniej optymistycznie... gra jest workiem pełnym bugów. Niestety. Pierwszy zauważyłam już na początku, gdy moja Simka wyszła za mąż. Doszło nowe pragnienie, "pierwsze bara-bara z 'tą osobą'". Ale to bara-bara musi się odbyć w łóżku, jacuzzi się nie liczy. Poza tym, co jakiś czas muszę zapisywać grę pod inną nazwą, bo coś dziwnego dzieje się z Simami. Znikają i pojawiają się w innym miejscu, interakcja "sprzątaj dom", dostępna dla schludnych Simów to chyba wywołuje. Ale nie jestem pewna. To na razie tyle, bo tak w tej chwili więcej nie pamiętam. Gra oczywiście nieco bardziej się muli, ale maksymalne ustawienia grafiki pewnie mają coś z tym wspólnego...

PoZmrokowiec
02.11.2010, 19:23
PZ wg. mnie jest bardzo niedopracowane! Gra jest pełna bugów jak mówiła anie! Miałem różne przypadki.

Z zespołem: Wywaliłem Simkę z zespołu i był tylko David i Ricky. Gdy pojawiła się okazja, David pojechał do klubu i zaprosił członków zespołu. Przyjechał klon mojego Sima Davida i Ricky. Gdy Sim poszedł odebrać zapłatę cały czas dostawał kasę i awansował, co sekundę( nadal był przycisk ,,Otrzymaj zapłatę'' ).

Z windą w Plazmie 501: Gdy David poszedł do klubu, wykidajły, miksolodzy, pianiści, goście czekali od otwarcia do zamknięcia na windę. Gdy wchodziłem od piwnicy winda działała i pojechałem nie na najwyższe piętro, tylko na parter. Sim długo czekał i wywalało go na zewnątrz.

Z cechami: David miał cechę Arogant, ale zmieniały się same na Szalony i Śmiałek.

Z windą w apartamencie: Kazałem Davidowi użyć toalety( :D ) i gdy jechał windą na górę po prostu siedział w windzie i nie dało się nic zrobić. Klikałem do sąsiada ,,Zadzwoń dzwonkiem'' i dopiero wtedy wychodził.

Ze stereo: Sim po kąpieli w jacuzzi ze stereo włożył je do wyposażenia i gdy wyjąłem je nie było żadnej opcji tylko rączka do przenoszenia.

To chyba wszystko, a teraz zagram w SV, bo co za dużo Bridgeport, to niezdrowo i się znudzi :D .

Kamis
02.11.2010, 19:26
Z cechami: David miał cechę Arogant, ale zmieniały się same na Szalony i Śmiałek.

Być może po drinku. I mi Bridgeport też już się nie podoba :(

anie_1981
02.11.2010, 19:49
A ja lubię Bridgeport... Fajne miasto. Zawsze to jakaś odskocznia od SV, a Bridgeport to jedyne miasto, w którym zamierzam grać, poza SV. Ani River, ani Twinbrook mnie nie zachwyciły. Nic absolutnie...

daniel12081212
02.11.2010, 19:50
ja na chwile obecna nie narzekam na nic. Jedyne co mi się zmieniło to okna które są w ścianie i nic nie widać .... (okna pobrane z netu ktore działały bezproblemowo) ... inne działają ;)

anie_1981
02.11.2010, 19:51
Mi też jedne okna nie działają, a takie były fajne....

daniel12081212
02.11.2010, 19:52
Ja miałem jakie otwarte i zamknięte to tylko duże mi z nich działją ...

Lady88
02.11.2010, 20:09
Z cechami: David miał cechę Arogant, ale zmieniały się same na Szalony i Śmiałek.


to po zwariowanym drinku, na czas jego działania zmieniają się 2 cechy

anie_1981
02.11.2010, 20:12
Fakt, też tak miałam.

hellraiser
02.11.2010, 20:27
Wampirami nie grałam, ani nie zamierzam grać, spiszę sobie nazwiska wampirów i pobiegam po domach, by je wyleczyć.

Ja bym na Twoim miejscu chociaż spróbował zagrać wampirami. Mnie też na początku nie kręciły, ale spróbowałem i okazały się fajne. Mają dużo korzyści: szybciej uczą się nocą, szybciej biegają, mają takie fajne oczy :P (zwłaszcza te jak z lodu)... No ale na obiadek jedzą krew. Ogółem wampiry oceniam pozytywnie, ale jeżeli Ciebie te klimaty nie kręcą, to i tak bym spróbował nimi zagrać na Twym miejscu, chociaż dlatego aby wykorzystać dodatek w stu procentach.

Zaciekawiły mnie te małe cmentarze w centrum miasta pod niektórymi budynkami. Za klubem Plazma 501 jest pochowana jakaś Lotta Kolano, a za teatrem pomiędzy śmietnikami jest nagrobek jakiegoś kolesia który zmarł z pragnienia. Ciekawe...

Chryzantem Złocisty
02.11.2010, 20:28
dałam posta w złym dziale :D

no,przeprowadziłam sobie simkę i kawałek Bridgeport do Barnacle Bay i wreszcie mogę normalnie grać!
wzięłam sobie Kujona,Klub Banzai i Przybytek Walusia i jest pięknie.
żadnych wind,ścinek,zmulania i spóźniania się do pracy.AVE

Aktualnie gram w Twinbrook,bo się tam więcej budynków zmieściło.

anie_1981
02.11.2010, 20:32
Chrzan, ja nienawidzę wampirów w każdej możliwej postaci, więc nie zamierzam nimi grać.

hellraiser
02.11.2010, 20:35
Nie no dobrze, szanuję Twoje zdanie, to była tylko sugestia, nie zabijaj mnie :D

Jak już tutaj piszę, to powiem nawet, że gra chodzi mi szybciej. Wszystko szybciej się zapisuje, tnie się mniej nawet po ustawieniu refleksów wody. Dobrze było załatwić sobie ten dodatek :)

Chryzantem Złocisty
02.11.2010, 20:36
no to mnie wprost odwrotnie,w Bridgefort to była jakaś makabra,co 3 sekundy ścina gry.
teraz w Twinbrook jak na razie gra się normalnie.

@down - jeny,nie wiem co się tak uparłam na to BridgeFort ;/

anie_1981
02.11.2010, 20:40
To jest Bridgeport, a nie Bridgefort :D Ale mniejsza o nazewnictwo, mi się gra tnie na starym zapisie w SV, ale BP działa dobrze. Bardzo mało się tnie, tylko czasami coś się dzieje z Simami, znikają, pojawiają się gdzieś indziej na parceli, po chwili gra się zawiesza. W takiej sytuacji od razu robię pauzę, wszystkim Simom w domu robię resetsim, zapisuję grę pod inna nazwa, wyłączam ją i potem na nowym zapisie jest OK przez kilka simodni.

Lady88
02.11.2010, 21:30
Haha wiecie co mnie spotkało? Mam dwoje Simów - małżeństwo. No i moja Simka ma nagrodę - wzmożona płodność. Zaszła w ciążę itd. No i w końcu zaczęła rodzić. Pojechali do szpitala, urodziły się 2 dziewczynki. I co? Simka najpierw podjechała metrem, a potem limuzyną, a ojczulek z drugą córcią? Przeszedł całą drogę na piechotę, co zajęło mu kilka Simowych godzin.

http://img100.imageshack.us/img100/7747/screenshot2800x600.jpg

molly_k
02.11.2010, 21:42
Koleś zrobił sobie test wytrwałości :D
Powiedzcie mi jedną rzecz. Czy u Was simy też namiętnie wymiotują? Idę do baru - przed wejsciem ktoś wymiotuję, odbieram nagrodę to samo, wchodzę ostatnio do klubu, a moja w korytarzu...wiadomo co! A nic nie jadła, nie piła drinków nie była głodna. To staje się niesmaczne :/ :P.

Lady88
02.11.2010, 21:45
no niestety ale u mnie też tak było, ale teraz jakoś nie widziałam :P

nmin
02.11.2010, 21:45
Chrzan, ja nienawidzę wampirów w każdej możliwej postaci, więc nie zamierzam nimi grać.Ale uzdrawianie ich to strata czasu, naprawdę - po tych wampirach w ogóle nie widać, że nimi są, nieraz wcale bym się nie zorientowała, że ten Sim obok to wampir, gdyby nie nastrójnik o spotkaniu wampira ;)

anie_1981
02.11.2010, 21:54
A obleśne mają zębiska....

Kamis
02.11.2010, 21:55
A właśnie ja nie zauważyłam, żeby im się zęby zmieniły :|

anie_1981
02.11.2010, 21:58
Zmieniły się... i Oczyska takie świecące... feee.

molly_k
02.11.2010, 22:22
Zębiska mają obleśne! I takie szczęki brzydkie :/.
A mnie irytuje to, że co chwila jakiś sim z okolicy staje się wampirem :/.
A zmieniając temat: macie tak, że wybudowałam dom, zostawiłam pusty do czasu, aż się moja simka dorobi kasy, chcę ją wprowadzać, a tam ktoś już mieszka :/. Tak jest ze wszystkim - z apartamentami też.

Lady88
02.11.2010, 22:25
nie praktykowałam czegoś takiego, ale jeśli tak jest to bez sensu :/

Ilona
02.11.2010, 22:39
Wiadomo, że grafika nie najważniejsza, ale granie w cokolwiek widząc same rozmazane tekstury odbiera mi zupełnie radość z gry.
Nie wymagam wszędzie grafiki rodem CryEnigne 2/3 (crysis/crysis 2) ale czerpię również radość z gry oglądając ładne widoki, które zapewnia lepsza jakość grafiki.
Taki Oblivion (2006) choćby, graficznie przy nim to ts3 może się schować, a wymagania znacznie mniejsze. :)


tak samo twierdzi moj brat-z tego co widze,to gracie w te same gry-ze sa gry o sto razy lepsze graficznie i o co najmniej polowe mniejszych wymaganiach,a tutaj co dodatek,to gra muli i do tego strasznie duzo wazy

a teraz z innej beczki,gdzies ktos podawal adresy wampirow w tej nowej okolicy i akurat jak je potrzebuje,to bnie moge tego posta znalezc,a chce te rodziny skopiowac i przeniesc do innej okolicy,wiec jakby kto wiedzial,gdzie jest ten post albo znal adresy,to prosze o linka

molly_k
02.11.2010, 23:00
Wiem, ze jedna rodzina wampirów mieszka (mieszkała w moim przypadku) w apartamencie z zielonymi oknami tuż przy moście.

anie_1981
02.11.2010, 23:22
Molly_k, ja mam tak zawsze z tymi domami. Ja nie lubię budować domów, więc jak jakiś zbuduję to go chowam go do biblioteki. Jak z jakiś powodów zaczynam grę od nowa, to lubię te domy od razu porozkładać w mieście. Gdy za jakiś czas, chcę tam kogoś wprowadzić, to już tam ktoś mieszka.... Wtedy po prostu przeprowadzam tamtą rodzinę byle gdzie, a moją daję do tego domu. Ja to nazywam "sprzątaniem po postępie historii".

hellraiser
03.11.2010, 07:59
No, te wyprowadzanie się jest baaardzo irytujące. Kiedy chciałem aby moja Wampirella chciała wyrwać jakiegoś kolesia z 5 gwiazdkami Osobistości, już chciałem dzwonić do drzwi, a raczej bramy, a tutaj okazuje się, że dom jest pusty. Wkurzyłem się i go szukałem po mieście, wprowadził się do jakiegoś Tenderlova czy jak mu tam i co najlepsze - byli w sobie zauroczeni :O Trudno, i tak wyszła za niego dla pieniędzy :P

Ogólnie jeszcze ciekawą rzecz zauważyłem. Kiedy moja Wampirella-Gwiazda 5 Gwiazdkowa wyszła za mąż po raz drugi, to jej mąż-nie celebryta, od razu dostał 3 gwiazdki. Ich dziecko zaraz po wejściu w wiek dziecka także dostało 3 gwiazdki. Niezły będzie mieć start ;)

anie_1981
03.11.2010, 12:58
To z tymi gwiazdkami to normalne. Ja wprowadziłam do mojej 5-gwiazdkowej parki dodatkową Simkę, żeby im sprzątała. Od razu dostała 3 gwiazdki, a wyszła prosto z CAS'a.

A propos wampirów, to u mnie w Bridgeport już żadnego nie ma :D Nie wiedziałam, że mam ich aż tylu, gdyby było ich mniej, to bym je leczyła, ale że aż tak dużo... To spotkały się z niszczarką. Wiem wiem, mojej aktywnej rodzinie nie zagrażały, bo niby jak, skoro bez mojej zgody chyba się nie da zostać wampirem. Ale ja gram kilkoma rodzinami... Teraz mam tylko jedną parkę, ale ich syn jest już nastolatkiem. Niedługo założy rodzinę i się wyprowadzi, a wtedy nie będę miała wielkiego wpływu na to, czy staje się wampirem, czy nie. Dlatego skasowałam wszystkie wampy. Poza tym to też rodzaj testu, bo lokali wampirów nie skasowałam, ciekawe, czy miasto znowu się z czasem zawampirzy...

PoZmrokowiec
03.11.2010, 15:11
No, te wyprowadzanie się jest baaardzo irytujące. Kiedy chciałem aby moja Wampirella chciała wyrwać jakiegoś kolesia z 5 gwiazdkami Osobistości, już chciałem dzwonić do drzwi, a raczej bramy, a tutaj okazuje się, że dom jest pusty. Wkurzyłem się i go szukałem po mieście, wprowadził się do jakiegoś Tenderlova czy jak mu tam i co najlepsze - byli w sobie zauroczeni :O Trudno, i tak wyszła za niego dla pieniędzy :P

Ogólnie jeszcze ciekawą rzecz zauważyłem. Kiedy moja Wampirella-Gwiazda 5 Gwiazdkowa wyszła za mąż po raz drugi, to jej mąż-nie celebryta, od razu dostał 3 gwiazdki. Ich dziecko zaraz po wejściu w wiek dziecka także dostało 3 gwiazdki. Niezły będzie mieć start ;)

A powiedzmy jakbys byl znany jak Britney Spears i bys mial zone z dzieckiem to by nie byli znani i traktowani normalnie?

hellraiser
03.11.2010, 16:42
Drogi PoZmrokowcu, zwróciłem na to uwagę, bo to jest urzeczywistnienie gry. Bardzo dobrze, że tak zrobili, ponieważ, tak jak mówisz, gdy np. Madonna związała się z jakimś Jesusem, to on automatycznie stał się sławny za ten romans. W Simsach też tak jest i bardzo mnie to cieszy. Tak samo z dziećmi, dzieci gwiazd też są w jakimś stopniu sławne. Może nie w takim stopniu, jak rodzice, ale sławę mają.

Searle
03.11.2010, 17:01
OK, W sumie niewiele grałam w ten dodatek (Cholerny brak czasu), to mogę już co nieco na jego temat napisać:

Nowe miasto jest bardzo fajne, ale poruszanie się po nim, to totalna masakra. Te windy i ślamazarne taksówki, dlatego postanowiłam, że będę używała testinga i teleportacji.

Kluby bardzo mis ie podobają, ale preferuję te bez wind. Gdy nadchodzi pora zamknięcia to szlag trafia, bo sim nie może się wydostać, gdyż po kolei simy opuszczają lokal. Moja simka wyszła z dyskoteki dopiero o 13 godzinie!

Podoba mi się to, że bardzo łatwo spotkać wampira. W Dwójce bardzo rzadko mi się to zdarzało i nigdy wampira nie miałam.

Bardzo fajne się nowe ciuszki ( w końcu coś porządnego). Mebli mało, ale też w sumie jestem z nich zadowolona.

Dużo rzeczy jeszcze nie wypróbowałam, ale postaram się to nadrobić :)

W rankingu dodatków plasuję ten tuż za Karierą bijąc się o drugie miejsce z Podróżami.

Mamełe
03.11.2010, 18:49
Chrzan, ja nienawidzę wampirów w każdej możliwej postaci, więc nie zamierzam nimi grać.


Szkoda czasu na te zmiany, bo się i tak pozmieniają inne simy.

Chryzantem Złocisty
04.11.2010, 16:20
więc cóż,ja już mam dosyć simsów jak na razie
mimo przeprowadzki do Barnacle Bay gra nadal mi się ścina co dwie sekundy,strasznie mnie to denerwuje....
jeszcze po włączeniu komputera na początku gra działała normalnie,ale teraz nawet po resecie od razu się przycina.

anie_1981
04.11.2010, 18:01
Chryzantemie Złocisty, spróbuj zdefragmentować dysk...

Mamełe, ja już mam problem wampiryczny dawno rozwiązany... Wszystkie wampiry z Bridgeport zostały skasowane. Nie ma już kto kogo zarażać... :D

ChoreMelodie
04.11.2010, 18:29
Jejejejeje, mam dodatek. : D
Grałam chwilę i mogę sie wypowiedzieć. Otóż dodatek fajny, fajne cluby, najbardziej mi przypadł Kujon. :3 Mieszkanie w wieżowcach, apartamentowcach nawet, nawet, lecz trochę małe. Fajne ubranka. Baaardzo mi się podobają wampiry. :> No cóż...instrumenty! Och, to czego mi brakowało. I te jacuzzi i aktorstwo itd. Mhmm...

Ogólna ocena: 7,5/10
Taka, dlatego, że mnóstwo bugów, gra się zacina na dosłownie każdym kroku.

Pozdrawiam. 3:

Paka
04.11.2010, 19:10
Anie, system i tak wytworzy jakichś nowych wampirów więc to na nic :P

anie_1981
04.11.2010, 19:38
To znowu ich skasuję... Przynajmniej będę miała zajęcie ;)

hellraiser
04.11.2010, 19:40
Podziwiam Twoją wytrwałość, anie_1981 :)
Co prawda nie wiedziałem że gra tworzy nowe wampiry. Czyli automatycznie w SV, RV i TB też się pojawią?

Chryzantem Złocisty
04.11.2010, 19:43
ja gram trochę w Barnacle Bay i się nie pojawił jak na razie żaden

anie_1981
04.11.2010, 19:48
Bo moim zdaniem się nie pojawią. Dlaczego by miały? One nie są głównymi postaciami w grze, to tylko takie gadżety. Nowe rodziny są generowane przez grę. Wygenerował się Wam kiedyś sam "obywatel" w stroju służącej? Nie. A dlaczego nie? Bo gra musiałaby sama wpisać sobie kod na odblokowywanie tego typu ubrań, a żeby powstał wampir, muszą być zęby i tatuaż, a żeby były zęby i tatuaż musi być kod UnlockOutfit. Może to trochę mętne tłumaczenie, ale według mnie, na 95 % nie wygenerują mi się żadne wampiry.

marnios
04.11.2010, 20:16
raczej wampiry przybywali by z nowo przybytymi simami do miasta, więc pozostaje kątrola każdej z nowych rodzin

anie_1981
04.11.2010, 21:37
No właśnie o tym piszę, to mało prawdopodobne, żeby gra wprowadziła do miasta wampiry... Ja już parę dni w to gram i jeszcze mi się żaden nowy wampir w mieście nie pojawił. Były tylko te stare, które od początku mieszkały w mieście. Pokąsały, paskudztwa jedne, parę osób i je zaraziły, więc dostały bana :D

hellraiser
05.11.2010, 15:04
A mi dziś przyszedł do głowy pomysł, żeby zarazić wampiryzmem całe miasto. Ale jednak uznałem, że pozarażam tych, na których mi zależy, czyli przyjaciół mojej zajefajnej wampirzej rodzinki.
Nie wiedziałem też, że wampirze nastolatki uczą się tak szybko umiejętności. Syn mojej Wampirki nauczył się perkusji na maksa w około 7 godzin, drugie tyle zajęło mu nauczenie się Sportu na ten sam poziom. Ale już dorosła uczy się wolno...

marnios
05.11.2010, 16:02
wampiry szybko uczą się tylko w nocy

Mamełe
05.11.2010, 18:40
Bo moim zdaniem się nie pojawią. Dlaczego by miały? One nie są głównymi postaciami w grze, to tylko takie gadżety. Nowe rodziny są generowane przez grę. Wygenerował się Wam kiedyś sam "obywatel" w stroju służącej? Nie. A dlaczego nie? Bo gra musiałaby sama wpisać sobie kod na odblokowywanie tego typu ubrań, a żeby powstał wampir, muszą być zęby i tatuaż, a żeby były zęby i tatuaż musi być kod UnlockOutfit. Może to trochę mętne tłumaczenie, ale według mnie, na 95 % nie wygenerują mi się żadne wampiry.

Mi w SV (nie gram wcale w nowym mieście) pozmieniało w wampiry też starych mieszkańców.

marnios
05.11.2010, 18:47
samych pozamieniał czy wampir zmienił?

Mamełe
05.11.2010, 18:51
samych pozamieniał czy wampir zmienił?

Jak tylko weszłam w zapis i pojechalam do sasiada (rodzina) Bunch ze zleceniem, to już byl wampirem. Nie wiem, czy tak błyskawicznie ktoś by go zaraził.
Oczywiście teraz jest więcej tych wampirow. Do miasta wprowadzily sie też nowe.

molly_k
05.11.2010, 19:17
Mamełe ma rację. Też tak miałam. Mam przyjaciół, są normalni, za jakiś czas spotykam ich na mieście i są wampirami :/. Powymyślali jakieś kretyństwa, tak jak z tym nagłym zajmowaniam mieszkań/domów :/.

anie_1981
05.11.2010, 22:43
Trzeba poszukać moda, może już jakiś jest. Nie wyobrażam sobie tej gry z ciągłym odwampirzaniem. Ja wampirów nie lubię, ale myślę, że innym też przeszkadzałoby na dłuższą metę ciągłe wydawanie 3 000 na odwampirzacze.

Kamis
05.11.2010, 22:59
Ło. Super.
Przed chwilą dostałam cyfrowe akwarium naścienne i wannę 'majestatyczna grota', której nie można kupić, i jest wart 12000 tylko za bycie osobistością :O

@Edit
i znowu akwarium 8)

hellraiser
06.11.2010, 09:02
Ja dostałem ostatnio to fajne auto. Teraz największa gwiazda w Bridgeport może się wozić! :P
Tą wannę o której mówi Kamis, moja Simka dostała już 3 razy. Dobrze, mam spory dochód ze sprzedaży. Akwarium, co dostałem, mam nadal, jest w salonie i pełni funkcję "dziel pokój i ładnie wyglądaj".

molly_k
06.11.2010, 22:03
O tak, bycie gwiazdą jest cudowne! I jeszcze te prezenty, których nie można kupić :D. Oczekujesz co ciekawego dostaniesz a tu bum! Coraz fajniejsze rzeczy :D. Uwielbiamy prezenty, nie kobitki :D?

daniel12081212
07.11.2010, 13:07
Z odpowiednim kodem można kupić wszystko ;)

molly_k
07.11.2010, 15:34
Używając odpowiednich kodów można nawet nie grać :D
Bo nie ma to sensu.

hellraiser
07.11.2010, 19:20
Dzisiaj mojej Simce zachciało się jechać do Chin. Myślę sobie, czemu by nie pojechać, odpocznę sobie chociaż te 3 dni od Bridgeport, tego hałasu, świateł i tak dalej. Chiny z nową wodą są przepiękne. Normalnie teraz to bajka. Jest tak ślicznie, że mógłbym tam zamieszkać :P No i jak tam cicho... Chyba teraz będę robił takie wypady za granicę na jakiś czas, żeby odpocząć od tego zgiełku. Ciekawe, jak wygląda Francja z nową wodą...

anie_1981
07.11.2010, 20:59
Francja jak Francja, ale Egipt...

Nieidealna
07.11.2010, 20:59
Wspaniały dodatek *.*
Nowe otoczenie super, a te nowe obiekty, możliwości... wspaniałe ^ ^

anie_1981
07.11.2010, 21:30
Tylko te bugi mniej wspaniałe... Dziwna ta polityka EA. Wydawać grę od razu z błędami.

Owl Finch
08.11.2010, 05:57
Tylko te bugi mniej wspaniałe... Dziwna ta polityka EA. Wydawać grę od razu z błędami.

Nie tylko EA. Eidos Interactive niegdyś wydało "Tomb Raider: Angel Of Darkness" również z masą błędów. W dodatku spóźnili się z premierą, to już w ogóle...

anjanka
08.11.2010, 07:31
Wkońcu mam Simsy! Nie doczekałam sie paczki...10 dni czekałam! Wkurzyłam sie i kupiłam gre w sobote :D no i moje wrażenia to...SUPER! Mi sie dodatek podoba osobiście no są nie do ciągnięcia np.ta winda....Boże masakra jakaś :/ czekałam na nią z 3 godziny i wkońcu darowałam sobie i poszłam do innego klubu :D u mnie dużo simów sie bawi w klubach dzisiaj dodam zdjecie jak coś :D

anie_1981
08.11.2010, 10:49
A co zrobisz, jak Ci listonosz przyniesie paczkę?

Chryzantem Złocisty
08.11.2010, 11:04
sprzeda na allegro :P o ile ktoś kupi xD

anie_1981
08.11.2010, 11:41
Można niby nie przyjąć paczki, jeśli zbyt długo nie przychodzi i nagle sobie przyjdzie.

anjanka
08.11.2010, 13:37
Paczka nie przychodzi już 11 dni a pisali ze wysyła 3-4 dni...wiec nie przyjmuje! Ile można czekać! I pisali ze paczke wysłali w piątek pozniej ze w środe a jeszcze pożniej ze w sobote haha to coś kręcą

Chryzantem Złocisty
08.11.2010, 13:40
a zapłaciłaś już za te simsy?

JBronkar
08.11.2010, 21:32
Nie wiem gdzie wstawić mój post, więc tutaj napiszę. Myślę, że dobry wątek.
____________________________

A ja niedawno wysłałam wiadomość do EA o błędzie. I dziś dostałam od nich. Zobaczcie i czytajcie!

http://img87.imageshack.us/img87/149/przechwytywaniex.png

Mam nadzieję, że aktualizacja wyjdzie niedługo np. może 2 tyg albo w grudniu. Tak mi się wydaje.

PS. Sorry za wielkość obrazka. UPS *-*"

Owl Finch
09.11.2010, 06:25
Kurdę to ja chyba też do nich napiszę, żeby podczepili pod tą aktualizację możliwość instalacji Szybkiej Jazdy i PZ jednocześnie, na macu... Bo może to też przeoczyli ;/

anjanka
09.11.2010, 06:55
Nie zapłaciłam :D bo zawsze biore za pobraniem... a było napisane że wysyłka 24-72 h i juz 11 dni minęło wiec jezeli coś sie przyczepią to napisze do allegro mam ich meile wrazie co

anie_1981
09.11.2010, 16:48
Mi to się raczej nie zdarza. Z reguły trafiam na rzetelnych sprzedawców na Allegro. Chociaż raz trafiłam na takiego okropnego sprzedawcę, że nie mam pytań. Złamała mi się taka drabinka do rozkładanego basenu, zamówiłam drugą, to szła około miesiąca... Ale, że nigdzie nie szło jej dostać, to musiałam czekać.

anjanka
09.11.2010, 16:52
TO sobie nie pogram ;( wczoraj komputer działał a dzisiaj....włączyłam komputer były te napisy tam i pozniej ciemno....:( przemieniłam nawet monitor i nic jest początek a pozniej nic...ktoś wie może o co chodzi? Teraz siedze na kompie taty ale ten jego komp to złom...

Chryzantem Złocisty
09.11.2010, 16:58
wirus/zepsuty dysk/nie wiem co

mój stary komp włączył się,zaczął się ładować Windows i się ładował przez 5 godzin i nic.
no ale on już padł ze starości,na dodatek PZ go chyba dobiło :P

anjanka
09.11.2010, 17:01
no a mój komp ma z rok jest nowy ,nic nie zamulał nic zero wirusa bo mam Kasperskiego na żadne strony podejrzane nie wchodze zreszto rzadko z niego korzystam bo większość dnia spedzam w pracy a pozniej sobie pogram, wczoraj było super ok a niedawno odpaliłam kompa były na początku napisy i pozniej ciemno! Nawet do ładowania Windowsa nie doszło...może coś z kartą graficzną...jutro pojade z tym kompem :( boje sie ze kasy wydam

Chryzantem Złocisty
09.11.2010, 17:09
a w ogóle,to ja mam coś dziwnego z klubami,jak wchodzę np.do Kujona to przyjeżdża masa ludzi,podchodzą do baru a potem nagle wszyscy wychodzą,jadą gdzieś,wracają,wchodzą i tak cały czas.
rzadko ktoś zaczyna tańczyć albo zamawia drinka :P

Katka_Psychopatka
09.11.2010, 17:20
a w ogóle,to ja mam coś dziwnego z klubami,jak wchodzę np.do Kujona to przyjeżdża masa ludzi,podchodzą do baru a potem nagle wszyscy wychodzą,jadą gdzieś,wracają,wchodzą i tak cały czas.
rzadko ktoś zaczyna tańczyć albo zamawia drinka :P

U mnie też się tak dzieje niestety. Mało tego raz zrobiłam imprezę urodzinową w Kujonie i wszyscy goście od razu wyszli, a Sim dostał negatywny nastrójnik związany z nieudanym przyjęciem :/

hellraiser
10.11.2010, 13:58
A ja mam tak, gdy kliknę na kogoś i chcę potańczyć. Ten Sim wybiega jakby nie wiem, jedzenie za darmo dawali :P Trochę wkurzające.

Havka.Lavka
11.11.2010, 18:41
Kocham ten dodatek. Bardzo podoba mi się takie życie... Kluby.... Imprezy....Sława.....Limuzyny.....Ekskluzywne domy......Wampiry....

Co do ilości simów w klubach (co jest wszędzie poruszane) zawiodłam się :\

unnami
11.11.2010, 21:43
taka scenę, to mozna sobie wybudować za pomocą fundamentów, schodow, kolumn i podłóg ;)
ale mi chodzi konkretnie o ten element, te takie jakby rusztowanie, widział to ktoś na jakiejś stronie?

http://img560.imageshack.us/img560/1613/385741217095065459n.jpg
Reflektory i kula to chyba sa z tego co pamietam (w buydebug?).


reflektory znalazłem jakieś malutkie, statyczne, śmiech na sali. chodzi mi raczej o coś takiego jak ta kula gobo, ale wyglądające jak to, dające jedną wiązkę światła; skoro dali już zespoły i możliwość koncertowania, to takie rzeczy jak oświetlenie i scena powinni bardziej dopracować ;/

brak kuli dającej efekt kuli (nie jakieś statyczne g...o) to również niewybaczalny błąd

Lady88
12.11.2010, 12:21
brak kuli i dja :(
ale nie jest najgorzej :)

Mistery
13.11.2010, 11:04
Nie wiem czy macie to samo, ale gra chodzi mi szybko, natomiast interakcje ciągną się bardzo długo, nie wiem dlaczego.

αγάπη
13.11.2010, 22:08
Np : Jak klikasz na sima, to długo ładuje ci się ten wybór opcji ? Bo mi tak ;/

Kasiula1981
14.11.2010, 05:25
Mi w "Po zmroku" brakuje opcji "udziel wywiadu" i "weź udział w reality show" powinna być też opcja np. w spa jeśli chodzi o celebrytki/celebrytów "zrób operację plastyczną" można by np. zmienić kształt ust itp. tak ogólnie to brakuje mi ogrodnika który by plewił i podlewał mój ogródek.

Mistery
14.11.2010, 10:07
Nie, wybór szybko, ale jak klikam przykładowo Specjalne-Romantyczka-Pocałuj, to za nim ona go pocałuje to mija np: 1 godzina simowa, kończenie interakcji, z paska trwa 30 minut simowych. Gra ładuje mi się wolno, pasek zapełnia się w 6 minut, w ten czas kończy się muzyka i słychać telewizor bądź muzykę lub moje simy. W klubach jest mało osób, w tych bez bramki do 6 osób, ale mało osobistości moja Simka poszła do Kujona, i była tam ona(4 gwiazdki) i jakaś kobieta co miała gwiazdek: 1, w Plazma 501 - była sama. Trudno spotkać Matthewa Hamminga, i inne gwiazdy. Taksówki, co moją rodzinę minęło przyjeżdżają po 2 godz simowych. Paparazzi wiedzą rzeczy typu rozwód z Tomem Wordy, co dzieje się w Domu. Strasznie mnie wciąga, ale też przynudza tymi pustkami i bugami.

anie_1981
14.11.2010, 11:01
Jeśli chodzi o PZ, to brakuje mi wokalu w zespołach, możliwości mieszkania więcej rodzin we wieżowcach. Taniec we wszystkich stylach powinien być dostępny dla wszystkich. Nauka OK, ale powinno być tak, że można od razu tańczyć wszystkimi stylami, ale np. bardzo brzydko na początku. Denerwuje mnie też to, że gra sama tworzy wampiry, nawet, jeśli w mieście żadnego nie ma (nielogiczne, bo jak niby się miały pozarażać). Denerwuje mnie też lokaj, gotuje za dużo jedzenia, moje Simy nie nadążają jeść. i potem wszystko się marnuje. Jest na to mod, to chociaż to jest dobre, ale zachowanie tego lokaja mnie denerwuje. On powinien sobie siedzieć gdzieś sam, a nie się ciągle wcinać do rodziny. Ciągle chce razem z nimi oglądać TV, dosiada się do nich podczas posiłków. Ja mam odpowiednią ilość miejsc siedzących dla mojej rodziny. Często muszę kazać Simowi przeganiać lokaja, bo on nie ma gdzie usiąść. Oni powinni mieć cechy charakteru "samotnik", to byłby z nimi spokój.

Tak naprawdę to te niedociągnięcia nie są dla mnie tak straszne, jak bugi. Czego mi brakuje? Możliwości bezstresowego grania bez strachu, że zaraz coś się popsuje i trzeba będzie grać od nowa.

hellraiser
14.11.2010, 11:51
@up mam identycznie. Pomiędzy interakcjami mija z pół godziny, się wloką w tych drzwiach, jakaś masakra. Jakby PZ nie mogło być tak dopracowane jak Kariera, która chyba nie wywołała u mnie żadnego błędu typu zacinanie się w drzwiach, wywalanie z gry itp. Zainstalowałem sobie Dwójkę i w nią gram, nie ma tam tych irytujących Simów gdzie żeby się ubrać potrzebują półtorej godziny, wyjść z domu godzinę bo oczywiście się zatną w drzwiach... Chyba dopiero teraz wykorzystam Dwójkę w 100%, na starym komputerze parcela ładowała się 5 minut, na nowym - w 20 sekund. Pozwiedzam sobie wszystkie parcele, wykąpię się w morzu, popatrzę jak pada śnieg, kupię psa... No i ustawiłem sobie podgląd rozmiaru świata (czy jakoś tak :P) na Duże żeby była "prawie" Trójka. No, to tyle.

figa
14.11.2010, 11:58
W TS3 PZ brakuje mi:

- bardziej rozbudowanej kariery gwiazdy bo te zlecania typu przesłuchanie to naprawdę nie jest szczyt marzeń.

- gwiazdy dostają pełno obiektów, po pewnym czasie nie ma co z nimi robić, ileż razy można sprzedawać, na co potem wydawać te pieniądze? Wiem można kupować budynki ale one później znów przynoszą dochody, których w tej grze nie ma za bardzo jak "przehulać" :D
Mogłaby być opcja np. "oddaj przedmiot/przekaż kwotę na akcję charytatywną". Przecież w prawdziwym życiu gwiazdy wykazują się czasem szlachetnością.

- jak już wcześniej było wspomniane - brak wokalu, w ogóle brak kariery piosenkarskiej, nie ma też DJ-ów. No jakto? Kluby bez DJ-ów? Owszem, w eleganckich klubach są pianiści ale w dyskotekach aż się proszą DJ-eje.

- zgadzam się też z tym, że powinna być opcja operacji plastycznej oraz pójdę jeszcze dalej - opcja odsysania tłuszczu. Idzie puszysta simka do SPA albo szpitala a wychodzi szczuplutka :D
Wiem, że można simów męczyć ćwiczeniami albo skorzystać z nagrody za punkty ale dodatkowa opcja utraty kilogramów moim zdaniem byłaby ciekawa. Koszt takich operacji powinien być spory aby było co robić z pieniędzmi :P

Mistery
14.11.2010, 12:05
Też mnie spotyka że np: idzie do pokoju i nagle jak by zamrożona została w drzwiach. Gdy nie miałem Aktualizacji simsów 3 do 1.17 i Po zmroku, wszystko chodziło jak marzenie. Nie działa mi także Book of Talent zna może ktoś zamiennik?

adamo030
14.11.2010, 12:59
Ja też się zgadzam z tym SPA. Ale uważam również że powinno być coś takiego jak mikrofon, możliwość zbudowania WŁASNEJ restauracji (w dwójce były takie podesty kelnerskie). Co jeszcze, no ten ogrodnik to prawda, powinna być konsoleta DJ'a i sam DJ, bo klub ekskluzywny,a tu Ci kolo na pianinku ciśnie.

anie_1981
14.11.2010, 16:26
Ja też mam to z tym zamrażaniem Simów, przy każdych schodach czy drzwiach. Co do Book of Talent to jest NRaas Master Controller. Jest o tyle fajny, że można zaznaczyć na liście kilka umiejętności na raz i potem wpisywać poziom umiejętności jaki chcemy, w wyskakujących okienkach.

Lady88
14.11.2010, 16:30
U mnie czasami interakcje się tną, ale nie mam takich problemów jak wy.

nmin
14.11.2010, 19:24
Właśnie włączam grę, chyba z tydzień nie grałam i wcale mnie nie ciągnęło, bo jak pomyślę o kolejnym pustym klubie albo wykonywaniu interakcji kilka godzin... :/ No trudno, używam testinga i gdy Sim zmarnuje zmuleniem się czas, w którym miał np. zjeść obiad, to podciągam mu pasek głodu kodem, teleportacji też używam.

Nie wiem, czy było to gdzieś na forum, ale - myślicie, że jeśli powywalam bramki z tych klubów z bramkarzami, to będzie w nich tylu ludzi, co w Kujonie i spelunkach?

Owl Finch
14.11.2010, 19:42
Możliwe, że tak. Ja ostatnio zrobiłam własny klub i nie wstawiłam tam bramek. Jest bardzo dużo osób, w tym osobistości i wampirów itd, mimo, że myślałam iż tak nie będzie, bo klub jest spory (parter + 2 piętra) i ma od groma oświetlenia...

nmin
14.11.2010, 21:07
Jestem w szoku, gra mi dziś nie muli, Simy robią wszystko natychmiast po wydaniu polecenia, zapisuje się raz-dwa, i w ogóle cud miód i orzeszki... Tyle, że oczywiście ludzi w klubach nadal nie ma.

miciurzynka
15.11.2010, 19:15
ogolnie gra nie jest zla ale wlasnie te bledy najbardziej wkurzaja , ja zapisuje co jakis czas, juz raz musialam wkliknac kod reset sim bo utkneli w windzie na dzien, moj facet jest dziennikarzem i w sumie przez pisanie recenzji o innej gwiezdzie dostal 1 gwiazdke a 2 za imponowanie gwiezdzie na poczatku , mam pytanie jak dalej rozpracowywac zeby bylo wiecej gwiazdek,

a jeszcze jedno zonka dziennikarza jest hakerem i moze siebie wpisywac na liste do dyskotek itd. to wtedy ja normalnie wpuszczaja- ona ma tylko jedna gwiazdke i nie wiem jak im dac wiecej u mnie nie ma w miescie nikogo z 5 gwiazdkami wszyscy z 1 ;/ , wiec niech ktos mi doradzi bo juz mi sie nadawac z tymi gwiazdami nie chce i paparazzi tez proboje zaimponowac i nic.. ;/

marandile
15.11.2010, 19:24
gralam całą niedziele, ale stwierdzam, ze dodatek jest kiepski, wampiry sa takie jak w dwojce, dostanie 5 gwiazdek to tylko zaprzyjaznienie sie z paroma osobistosciami, caly czas pod ratuszem jest 30 simow, a reszta miasta jest pusta, musze jeszcze wypróbować nowe instrumenty i miksologie.

Kamis
15.11.2010, 19:27
ogolnie gra nie jest zla ale wlasnie te bledy najbardziej wkurzaja , ja zapisuje co jakis czas, juz raz musialam wkliknac kod reset sim bo utkneli w windzie na dzien, moj facet jest dziennikarzem i w sumie przez pisanie recenzji o innej gwiezdzie dostal 1 gwiazdke a 2 za imponowanie gwiezdzie na poczatku , mam pytanie jak dalej rozpracowywac zeby bylo wiecej gwiazdek,

a jeszcze jedno zonka dziennikarza jest hakerem i moze siebie wpisywac na liste do dyskotek itd. to wtedy ja normalnie wpuszczaja- ona ma tylko jedna gwiazdke i nie wiem jak im dac wiecej u mnie nie ma w miescie nikogo z 5 gwiazdkami wszyscy z 1 ;/ , wiec niech ktos mi doradzi bo juz mi sie nadawac z tymi gwiazdami nie chce i paparazzi tez proboje zaimponowac i nic.. ;/

Lola Belle czy jak ona ma 5 gwiazdek. I Mathew Hamming nie wiem jak ich się pisze :P Musisz poznawać każdą osobistość i dobrze by było się z nimi zaprzyjaźniać.

miciurzynka
15.11.2010, 19:59
Lola Belle czy jak ona ma 5 gwiazdek. I Mathew Hamming nie wiem jak ich się pisze :P Musisz poznawać każdą osobistość i dobrze by było się z nimi zaprzyjaźniać.


no wlasnie ja nie mam nikogo takiego , wszyscy znani maja po jednej gwiazdce moj facet ma 2 i nie wiem jak dalej dzialac.. ;/

Lola Belle czy jak ona ma 5 gwiazdek. I Mathew Hamming nie wiem jak ich się pisze :P Musisz poznawać każdą osobistość i dobrze by było się z nimi zaprzyjaźniać.


no wlasnie ja nie mam nikogo takiego , wszyscy znani maja po jednej gwiazdce moj facet ma 2 i nie wiem jak dalej dzialac.. ;/

Kamis
15.11.2010, 20:34
On mieszka za mostem w tej 'sferze vipów' musi być:<

nmin
15.11.2010, 20:35
no wlasnie ja nie mam nikogo takiego , wszyscy znani maja po jednej gwiazdce moj facet ma 2 i nie wiem jak dalej dzialac.. ;/Ale grasz w Bridgeport czy innym mieście?

Lady88
15.11.2010, 21:21
ona pisała,że w SV...
jeśli tam nie masz osobistości, to raczej nie zdobędziesz tych gwiazdek

miciurzynka
15.11.2010, 21:58
jestem w SV w takim razie moge jakos skopiowac rodzinke - z tymi osiagnieciami co juz mam itd.i umiescic kopie w bp i tam zrobic sobie 5 gwiazdek czy cos.. ? jak to zrobic jesli da rade?

Color
15.11.2010, 22:29
Ok, Po Zmroku to najlepszy dodatek do trójki.
Bo Wymarzone Podróże to tylko trzy nowe miasta, robienie nudnych misji (RPG im się zachciało -.-), Kariera to tylko kilka nowych karier a większość z nich jest nudna.
Po Zmroku: wampiry, kluby, extra muza, gwiazdy, piękne miasto no i super ubrania. ^ ^
I cyyycki. xD (musiałem to napisać). Bary są spoko a wampiry też. ;pp
Oceniam dodatek: 8/10 boo jest dość dużo błędów.

anie_1981
15.11.2010, 22:38
Ja oceniam 7/10, ale gdyby nie było błędów, a przynajmniej nie takich poważnych, to bym oceniała 9/10. 1 punkt odebrałabym za wampiry, bo ich nie lubię, i za takie drobne rozwiązania, które mi się nie podobają. Np. tylko jedna rodzina we wieżowcu, brak wokalu, brak DJ'a i takiej jego konsolety (nie wiem czy dobrze to nazywam). Reszta nie jest na tyle poważna, by nie mogły tego naprawić mody. No ale myślę, że z błędami poradzą sobie łatki, mam przynajmniej nadzieję, bo jeśli nie, to będę zmuszona odłożyć PZ na półeczkę i nie grać w ten dodatek. To co się u mnie w grze wyprawia to istne szaleństwo. Nie da się grać. Co chwilę muszę przenosić rodzinę z domem do nowej wersji miasta, bo problemy gonią problemy.

Color
15.11.2010, 22:51
Np. tylko jedna rodzina we wieżowcu
Ciekawe, bo jak dziś grałem w Po Zmroku to z drzwi obok apartamentu mojej rodziny w simach wyszedł jakiś facet, i zjechał windą.
Ale DJ im nie podaruję. D:

miciurzynka
15.11.2010, 23:23
chyba szal na twilighta odbil sie na simsach ze nie podarowali tych wampirow juz, wiem ze byly wczesniej itd. ale teraz u mnie to co 2 to wampir - same sie chyba zmieniaja a bynajmniej jak zycie sie toczy dalej to zawsze jakis tam sie znajdzie, juz jednemu dal sie moj koles napic- sam dobrowolnie - jaki uprzejmy no hehe, to pozniej 20 h mial niedobor hemoglobinki buahha, on jak cos wymysla to jaja z tymi opisami nie raz


czy moge zrobic tak ze z SV przeniose moija rodzinke z cala chata nawet itd.
do BP , ?? juz dawno nie gralam w simsy i nie pamietam .. ;/ to jest moj wielki powrot - wgralam wszystkie dodatki , ;)

anie_1981
15.11.2010, 23:29
Możesz tak zrobić. Idziesz do edycji miasta, klikasz na swoją rodzinę i wybierasz ikonę folderu. To jest opcja "zapisz do biblioteki czy tak jakoś. Potem idziesz do nowego miasta i umieszczasz parcelę ze swoim domem i ludźmi na jakieś pustej parceli, która jest przeznaczona pod budowę domów, a nie parcel publicznych. Gotowe.

miciurzynka
16.11.2010, 00:16
dzieki za podpowiedz , wlasnie tak robie zaraz zobacze czy dziala , bo cos nie moglam zagrac w nowym miescie zadna rodzinka , ;/ wiec ciekawa jestem ...

marandile
16.11.2010, 00:35
Ciekawe, bo jak dziś grałem w Po Zmroku to z drzwi obok apartamentu mojej rodziny w simach wyszedł jakiś facet, i zjechał windą.
Ale DJ im nie podaruję. D:

No bo mieszkaja niby inne rodziny, ale w czarnych dziurach, a w kazdym apartamencie jest jedno normalne mieszkanie.

Katka_Psychopatka
16.11.2010, 18:03
Recenzja http://hadret.com/2010/11/14/the-sims-3-po-zmroku/
:)

Ilona
16.11.2010, 21:12
ostatnio miałam dziwna i denerwującą sytuacje,moja simka dostała zlecenie,aby wypić drinka w Prosperity-czy jak to się tam pisze,usiadła przy barze,aby go zamówić,a pani miksolog sobie ja olała i poszła piętro niżej posłuchać gry na fortepianie,natomiast drugi miksolog zaciął się przy drzwiach wejściowych i musiałam go skasować

jako ciekawostkę dodam,ze mając pragnienie dostania się do VIP-ów wystarczy kliknąć na bramkę i wybrać opcje wejdź,olewając bramkarza

anie_1981
16.11.2010, 22:55
Katka_Psychopatka, recenzja naprawdę jest trafna. Ja dałabym grze 9/10, gdyby nie bugi. W zasadzie to mam gdzieś niedociągnięcia w stylu jedna rodzina (grywalna) na wieżowiec i takie tam. Ale bugi... masakra. Jedno mnie tylko zastanawia... W recenzji była mowa, że jedna łata do PZ już wyszła, ale to chyba jakieś "nieporozumienie". Łatka nie była do PZ, tylko do podstawki i poprzednich dodatków/akcesoriów. Łat tych wymagały poprzednie odsłony, żeby można było zainstalować PZ, ale typowo do PZ jeszcze nic nie wyszło. Przynajmniej launcher o niczym mnie nie informuje, a też i na oficjalnej stronie gry nie ma wzmianki o łacie "do Po Zmroku". Poza tym nie mam się czego doczepić, z recenzją się w 100 % zgadzam i mogę się nawet pod nią podpisać.

Katka_Psychopatka
17.11.2010, 19:57
Katka_Psychopatka, recenzja naprawdę jest trafna. Ja dałabym grze 9/10, gdyby nie bugi. W zasadzie to mam gdzieś niedociągnięcia w stylu jedna rodzina (grywalna) na wieżowiec i takie tam. Ale bugi... masakra. Jedno mnie tylko zastanawia... W recenzji była mowa, że jedna łata do PZ już wyszła, ale to chyba jakieś "nieporozumienie". Łatka nie była do PZ, tylko do podstawki i poprzednich dodatków/akcesoriów. Łat tych wymagały poprzednie odsłony, żeby można było zainstalować PZ, ale typowo do PZ jeszcze nic nie wyszło. Przynajmniej launcher o niczym mnie nie informuje, a też i na oficjalnej stronie gry nie ma wzmianki o łacie "do Po Zmroku". Poza tym nie mam się czego doczepić, z recenzją się w 100 % zgadzam i mogę się nawet pod nią podpisać.
Dzięki :)
Hm, faktycznie popełniłam błąd z tą łatką. Myślałam, że aktualizuje ona także najnowszy dodatek. Poprawię to-dzięki za zwrócenie uwagi na to :)

anie_1981
17.11.2010, 20:08
Po Zmroku mnie normalnie zadziwia. Z reguły stary zapis sprzed instalacji łatek/dodatków chodzi wolniej i ma więcej błędów niż taki nowo utworzony. To teoretycznie normalne. Ale w przypadku Po Zmroku mam zupełnie na odwrót. Znudziło mi się ciągłe przenoszenie moich ludzi do nowej wersji miasta, bo mi znikają. Dlatego na razie ich spakowałam do kosza i czekają na lepsze czasy. Wróciłam do mojego starego, dobrego zapisu z Sunset Valley i na razie wszystko działa. Nie wiem dlaczego tak jest. Zaczynam nową grę, to chwilę pogram i są problemy, odkurzam stary zapis (powstał na "Karierze") i wszystko jest OK. Bardzo to dziwne nie sądzicie? Ale nie chcę na razie pisać tekstów w stylu "już wszystko OK", bo już parę razy myślałam, że jest OK i znowu były problemy.

Jeszcze chciałam wrócić do kwestii wampirycznych. Ja już raz czy dwa bawiłam się starym zapisem na PZ i zdążyłam zaliczyć jedną noc, więc jeden mieszkaniec miasta zdążył się zmienić w wampira. No i sobie myślę, że go wyleczę, ale nie chciało mi się zmieniać aktywnej rodziny. On już był stary, więc myślę "zabiję go i z głowy". No i tak się zdarzyło, że akurat ten wampir sam przyszedł do mojej rodziny. No i użyłam NRaasa żeby go zabić "z głodu". Jak już Mroczny sobie poszedł pojawiła się taka urocza informacja, że normalnie myślałam, że spadnę z krzesła :D "To przykre, kiedy sąsiedzi umierają z głodu. A wystarczyło zadzwonić i poprosić o kanapkę". :D

Wampirencja
18.11.2010, 01:32
Już to pisałam i się powtórzę - mam jeden jedyny bug, który sprawia, że mój sim przestał nabywać umiejętności bez kodów. Ale on wyszedł na wierzch po kilku dniach gry.
Dla mnie gra działa płynnie, nic nie znika ani się nie psuje, savy chodzą jak należy.

A nawet dodam że boję się łatek, bo po łatkowaniu zawsze gra przestaje płynnie działać :( Wraca do pulpitu, mam błąd zapisu itp... nie grałam dosyć długo, od kiedy wyszła łatka do Kariery i ją automatycznie gra nakleiła.

anie_1981
18.11.2010, 08:51
Wampirencja u mnie z tymi łatkami jest na odwrót. Moja gra chodzi lepiej po instalacji łatek. Wyjątkiem była taka około WP, która dodawała piwnice. Miałam wtedy kłopoty z budowaniem piwnic i basenów. Na inne łaty nie narzekam...

Uladiabula
22.11.2010, 15:36
A wiecie gdzie mozna spodkac prawie wszystkch simow z miasta? W kurorcie ''Buena Vista'' na drugiej czesci mista gdzie sa domki. To co zobaczycie to masakra.
Moj lokaj znika tam po kilku dniach i pozniej tam go odnajduje i zwalniam :P

Vanitas
22.11.2010, 15:55
Zainstalowałem ten dodatek wczoraj i mam mieszane uczucia. Nie spodobała mi się ta luksusowa dzielnica Bridgeport - teren jest tam koszmarny. Simowie są tylko w tych najgorszych klubach w tych lepszych zazwyczaj bawi się tylko moja simka. Dodatkowo gra muli niemiłosiernie a komputer spełnia wymagania.

anie_1981
22.11.2010, 16:04
Jak zwykle wydali niedoróbkę, ale teraz to pobili własny rekord bugów. Simy blokują się, znikają, anulują im się komendy, nie chcą chodzić do szkoły/pracy, znikają lokaje, zdarzają się niewidzialne Simy. Totalna masakra.

SimowaFanka23
23.11.2010, 15:11
ja wiem moja kuzynka mi mówiła że trzeba sima najlepiej zamienić w SuperGwiazdę to będzie jakieś 345455 simów

hellraiser
23.11.2010, 19:32
ja wiem moja kuzynka mi mówiła że trzeba sima najlepiej zamienić w SuperGwiazdę to będzie jakieś 345455 simów

Eee, że co?

Malfurion
23.11.2010, 20:11
Mi sie osobiscie ten dodatek jak najbardziej podoba ;)
Minusa moja umnie za to ze Bridgeport jest takie szaro-bure. Ale ogolnie to fajny dodatek :)

anie_1981
23.11.2010, 21:50
Dodatek jest świetny! Wcale nie żałuję, że go kupiłam. Ale te błędy są bardzo poważne i bardzo denerwujące. Dlatego będę miała większą przyjemność z gry, gdy wyjdzie łatka naprawiająca błędy. Chwilowo bardzo mało gram w Simsy, z powodu tych błędów.

hellraiser
25.11.2010, 14:34
Ciekawe, kiedy zapowiedzą kolejny dodatek. Aż mnie skręca od środka, co to mogłoby być. W sumie, lepiej niech zapowiedzą trochę później, niech dodatek zrobią dobry, a nie na odwal się. Pewnie pomiędzy kolejny dodatek wsadzą mini pack z kilkoma mebelkami.

Chryzantem Złocisty
25.11.2010, 14:37
mam nadzieję,że dadzą coś w stylu pogody i pór roku.
zaśnieżone Bridgeport...

aż boję się domyślać,jak mogliby schrzanić zwierzaki.
w EA wszystko jest możliwe.

molly_k
25.11.2010, 15:23
Mi osobiście szczególnie marzą sie zwierzaki, ale zgadzam się. Po PZ strach się bać jakby mogły wyglądać.
Natomiast pory roku? Bridgeport jest wystarczająco brzydkie i zatłoczone same w sobie. A jakie korki by były :D.

anie_1981
25.11.2010, 15:44
No ja jednak się skłaniam do zwierzaków... Uwielbiam zwierzaki i to właśnie ich mi najbardziej brakuje. Podróżowanie w trójce moim zdaniem schrzanili, Kariera i Po Zmroku są fajne, ale nie na to czekałam. Ja ciągle nie mogę się doczekać właśnie zwierzaków. Jak będę miała np. dalmatyńczyka masakrującego kanapę i ganiającego listonosza, to będę zachwycona. A gdyby jeszcze jako bonus dali koniki i możliwość konnych przejażdżek po peryferiach miasta to będę szczęśliwa jak nie wiem... Pomarzyć można... To, że kiedyś dodadzą zwierzęta do trójki jest "wysoce prawdopodobne". Ale to, że dadzą konie, jest "wysoce nieprawdopodobne, wręcz niemożliwe".

hellraiser
25.11.2010, 16:32
A gdyby jeszcze jako bonus dali koniki i możliwość konnych przejażdżek po peryferiach miasta to będę szczęśliwa jak nie wiem...
Już sobie to wyobrażam, jak konie biegną szalenie po drodze, idiotycznie skręcając tak jak samochody. (Mówiąc o drodze, nie myślę o tych drogach w mieście :P)

Co do samego pomysłu, jestem za. Ogólnie zwierzęta to bardzo duże urealnienie gry. Ale nie chciałbym, aby twórcy ograniczyli się do zwierząt domowych. Gdyby dodali konie, byłoby wspaniale. Mieć własną stajnię... Tego jeszcze w Simsach nie było. Mogliby dodać także dzikie zwierzęta oprócz domowych, takie jak dziki, sarny itd. Skoro łączą dodatki, to mogliby połączyć zwierzęta z porami roku. To byłoby dobre połączenie, komponujące się.

jatomamx3
25.11.2010, 19:09
Oj też bym bardzo chciała zwierzaki :) Nie tylko domowe ale właśnie jakieś... kury krowy konie itd. Możecie się śmiać ale marzy mi się taka...wiocha w simach :D

anie_1981
25.11.2010, 19:40
Wioch Ci u nas dostatek, Sunset Valley, Riverview, Twinbrook... Barnacle Bay też wygląda jak wiocha. Miejski klimat ma tylko Bridgeport. Może dlatego właśnie, że to miasto a nie wiocha, tak mi się podoba, no bo to coś nowego, innego.

molly_k
25.11.2010, 20:28
anie,jemu chyba chodziło o kózki, krówki, kurki... No byłoby śmiesznie :D
Ale na razie nie ma co gdybyć, bo ni widu ni słychu o nowym dodatku ;).

jatomamx3
26.11.2010, 10:51
molly_k jestem kobietą... :D:D:D tak właśnie chodziło mi o taki zwierzaczki ^^