Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > Master of Disaster
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

Mini-regulamin

Napisane 11.03.2011 16:19 przez Master of Disaster

Czyli zasady korzystania z moje tfurczości. W związku z tym, że pewna blogowiczka z onetu bez zezwolenia wykorzystała moje zdjęcie (a pewnie i nie tylko moje), publikuję to tutaj...

Jeśli chcesz w jakimś celu wykorzystać moją simową twórczość, pamiętaj o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim - najpierw zapytaj!

1 - zdjęcia. Napisz, które zdjęcie chcesz wykorzystać i w jakim celu. Najpewniej się zgodzę - ale wiedz, że nic mnie tak nie irytuje, jak przywłaszczenie sobie czegoś mojego bez pytania. Jeśli umieszczasz moje zdjęcie na swoim blogu/forum/stronie itp., nie zapomnij wspomnieć, kto jest jego autorem; nie zaszkodzi też dodać, że zdjęcie zostało wypożyczone za zgodą autora.

2 - simowie. Chcesz wykorzystać któregoś z moich Simów w swoim FS/VS? Nie bronię Ci tego, to mi nawet pochlebia. W żadnym wypadku jednak nie udawaj, że jesteś jego autorem/autorką, bo takie zachowanie będę tępić.

Pytania możesz zadać tu, na forum.

Może to przesada. Ale nie chcę, żeby taka sytuacja się powtórzyła Oczywiście osobom w miarę dojrzałym takich rzeczy nie trzeba mówić...
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 7095 Komentarze 0 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 0

Komentarze

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:54.

Partnerzy