TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60625)

JBronkar 26.07.2011 11:58

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
@up.
Masz rację, ten mod jest wadliwy do pokolenia (VDrink_from_everyone_Generations+Turning). A teraz mogę spokojnie grać i nie martwiąc o tym błędzie.

suomii 28.07.2011 12:12

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
nie mogę zapisać gry :/ wyskakuje mi kod błędu 12. o co chodzi?

anie_1981 28.07.2011 16:35

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
O to co zawsze, większość osób miewa problemy z tym błędem. Można go ominąć stosując rady z poradników, ale nie wszyscy chcą grzebać w Windowsie. Niektórzy po prostu się tego boją.

suomii 28.07.2011 18:38

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
ech.. wcześniej tego nie miałam w ogóle, ale z tego co przeczytałam w poradnikach, to jest na to sposób. i zauważyłam, że jak robie dużą imprezę to mi potem gra się wyłącza i pisze że błąd jakiś i że aplikacja zostanie zamknięta. ale ja i tak zapisuje co 15 minut, więc mi to nie przeszkadza nawet.

EDIT: Zrobiłam tak jak w poradniku i nic to nie dało :/ nie wiem co jest , ale ta gra mnie coraz bardziej dobija

izz 03.08.2011 19:06

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
Tak bardzo czekałam na Pokolenia, ale mi też przynoszą same problemy. Mam dodatki z internetu i Simsy chodziły bez żadnego problemu. Natomiast, jak tylko zainstalowałam Pokolenia to gra się włącza i dosłownie po 1-2 minutach wyłącza. Przeinstalowałam całe Simsy, wyrzuciłam wszystkie dodatki, jednak nic się nie zmieniło. W sumie to nie wiem już, co jeszcze mogę zrobić. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? Albo po prostu zna rozwiązanie?

anie_1981 03.08.2011 19:34

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
Spróbuj przeskanować katalog z modami tym programem:

http://www.modthesims.info/download.php?t=387006

Może masz jakieś konflikty lub uszkodzone pliki. Jeśli masz nie tylko meble\ubrania\fryzury itd, ale masz też mody, to musisz sprawdzić, jak gra działa bez nich. Któryś może być nieaktualny i powodować konflikty.

izz 04.08.2011 13:06

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
Dzięki za odpowiedź.
Kilka razy już skanowałam i program nie znajduje żadnych konfliktów. Z resztą mam tylko 2 mody. Reszta to pliki .sims3pack. Może jest coś nie tak z jednym z nich. Jest jakiś program, aby je przeskanować?

Hithiriel 12.08.2011 20:16

zawieszony sim po zrobieniu zdjęcia
 
Problem: sim zawiesza się po zrobieniu zdjęcia. Jedynym wyjscie aktualnie jest zamknięcie gry bez jej zapisywania, w przeciwnym razie sim po ponownym uruchomieniu nadal pozostanie nieruchomy. Komenda boolProp u mnie nie działa (Sims3) wiec opcja Reset nie zdaje egzaminu. Nie mogę sobie poradzić z tym problemem.

suomii 13.08.2011 07:51

Odp: Simowie się resetują, znika panel sterowania itp problemy
 
bo musisz wpisać bez boolprop.

edit:

a tak w ogóle to: ResetSim imię nazwisko . powinno zadziałać

Searle 13.08.2011 09:58

Odp: zawieszony sim po zrobieniu zdjęcia
 
Cytat:

Napisał Hithiriel (Post 1432585)
Problem: sim zawiesza się po zrobieniu zdjęcia. Jedynym wyjscie aktualnie jest zamknięcie gry bez jej zapisywania, w przeciwnym razie sim po ponownym uruchomieniu nadal pozostanie nieruchomy. Komenda boolProp u mnie nie działa (Sims3) wiec opcja Reset nie zdaje egzaminu. Nie mogę sobie poradzić z tym problemem.

To typowy błąd po instalacji pokoleń. Zdjęcia można spokojnie robić, gdy nie wykonuje się okazji ani nie pracuje w karierze stylisty. Inaczej sim będzie się zacinał i jak na razie nie ma na to rady.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023