![]() |
Rozwód
Nie wiem czy taki post już był - szukałam ale nie znalazłam, jak jest to możecie dać linka ^^
No, więc moje pytanie jest proste - laska zdradziła męża i wyprowadziłam ją. On już jej nie kocha, ona.. nie pamiętam. W każdym razie nie wiem jak zrobić rozwód. W pragnieniach nadal ma że chce sie całować, flirtować i tak dalej z tym starym facetem, a ona ma nowego i chce żeby to z nim była. Da się jakoś unieważnić tamto małżeństwo? Szukałam takiej opcji ale nic nie było, a wydawało mi sie że w jakimś FS co czytałam było coś takiego jak rozwód .. : P Z góry dzięki : ) |
Odp: Rozwód
Nie wiem, może spróbuj ich pokłucić i będzie opcja weź rozwód albo szukaj na blogach the sims 2
|
Odp: Rozwód
Jak zrozumiałem twoja simka zdradziła męża z innych jak jest mocno pokłucona to powinna być opcja zerwij.al;e musisz być mocno pokłucona
|
Odp: Rozwód
Wprowadzasz ją z powrotem do domu.
Kłócisz się aż bedzie - 100% Pojawia się "zerwij" i koniec. |
Odp: Rozwód
Kłócisz się i zrywasz, a potem przez jakiś czas ten mąż może ci zabierać gazetę lub przewracać śmietnik, a po czasie przestanie.
|
Odp: Rozwód
Elajza - w takim przypadku należy wstawić śmietnik do domu i zamknąć drzwi ^^
|
Odp: Rozwód
Cytat:
|
Odp: Rozwód
Mortimer zabiera każdemu dlatego już go nie ma
Ave piorun! Zabawne ale i denerwujące troche ;) |
Odp: Rozwód
o, dzięki wszystkim, ale poradziłam sobie już zanim moderatorzy wrzucili tu moje pytanie : P Za mało ich pokłóciłam na początku. Ale dzięki wszystkim ;) O tym koszu i gazecie nie wiedziałam, ale mi pewnie nie będzie zabierał, ale stara rodzinka już jest w zgodzie, są przyjaciółmi i tak dalej : )
|
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023