View Single Post
stare 20.06.2014, 11:02   #3
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 24 [26]


Czarnuch2323 – Juliet Bardzo pozytywna zmiana. Nowy nick pięknie brzmi, a na dodatek jest oryginalny. Pozostaje tylko zapytać: "Juliet, gdzie Twój Romeo?"
Cytrynowa Wiśnia – Ktoś Wciąż mam sentyment do poprzedniego nicka, ale ten nowy jest zaskakujący i oryginalny. Dobra zmiana!
Flo - orka Helena Orki są złymi, pingwinożernymi stworzeniami, ale jak tu nie ufać orce o wdzięcznym imieniu "Helena"?!
Xou. - Owl Finch Nowy login jest lepszy od poprzedniego, ale warto zaznaczyć, że pierwszy nie należy do forumowej czołówki. W każdym razie zmiana wyszła na plus.
Apocalypsa - Rainbow Dash – Ach, jak miło… Apokalipsa przeminęła, jesteśmy uratowani. Ale ja tam lubię dreszczyk emocji i średnio przemawia do mnie wizja patatajania w stronę „tęczowego myślnika”
Fallen – wieloryb Poprzedni nick prezentował się znacznie lepiej. Wieloryb to jednak wielki ssak budzący w ludziach grozę.
Lubie - krewetka Przyzwyczaiłam się już do Lubisia, jednak nowy nick nie prezentuje się aż tak źle. Pozostanę neutralna.
.error – shezza - poprzedni nick był lepszy. Miałaś go tak długo, że stał się rozpoznawalny. Nowy nick jest dość pospolity.
Cholerny Vlad – Paka Dla mnie oba nicki, przed i po przemianie, nie należą do tych najlepszych.
Senoy – alegoria Jakoś zmiana mi nie przypadła do gustu... Poprzedni nick był o wiele lepszy.

BONUS!!!

Mroczny Pan Skromności-LaseeeeczkaXD145643 - Sam sobie tego piwa nawarzyłeś! Oddając swojego nowego nicka w ręce użytkowników wpadłeś w pułapkę zastawioną przez forumowych trollów I odwaga, aby to uczynić zasługuje na najwyższą ocenę
Nareszcie pokazałeś swoje prawdziwe oblicze. Teraz wiemy, że Mrok i Skromność, pod którymi się ukrywałeś to zwykłe kłamstwo. Tak naprawdę jesteś...13-letnią kobietą! Dziękujemy za odkrycie prawdy.

Charionette & Everlasting
Charionette jest offline