View Single Post
stare 28.09.2014, 15:48   #31
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Mało komentarzy :C Dlatego bardzo dziękuje każdemu kto napisał chociaż kilka słów!
Ogólnie to pograłam z pół godziny u Rafała i jego dziewczyn, wstawię kilka zdjęć. Myślę też, że pogram resztą Ogórków i zrobie taki "epilog", bo oni powoli umierają i starzeją się. Prawdopodobnie to nie będzie koniec rodziny, Rafał ma dwójkę dzieci, Kamil i Natalka także, więc ostatecznego końca nie będzie. Pojawi się po prostu nowa generacja.

Okay, to lecimy.

Rafał jako tatuś, uczy małą Sarę mówić.



Bakłażan totalnie nie umie się zachowywać przy stole :/













Pierwszy pocałunek Bakłażana. Jest dziewczyną Kordiana Lotario.







Trochę się Bakłażanowi przytyło, trzeba zrzucić kilka kg.





Opiekunka jej nie lubi -___- kij wie czemu



Simy się nie zmieniają xD



I urodziny małej Sary. Uważam, że ładna z niej dziewczynka.



I z Robaków to by było na tyle. :C Muszę ogarnąć teraz Kamila i Natalkę, u Rafała też pogram troszkę i najprawdopodobniej niedługo wstawię prawdziwy, pełny odc.

Żeby nie było sucho i mega krótko postanowiłam wstawić trochę Miłowa.
Sprawa z Miłowem wygląda tak, że w miasteczku wybuchł ogromny pożar. Ponoć Honoriusz Próchno zostawił spaghetti na gazie i spalił całą wioskę. :C
Miłowo się rozbiło. Ćwirowie, razem z siostrami Kaliente i Donem Lotario przeprowadzili się do Zatoki Anglera i tak wybudowali nowy, ogromny dom. Siostry kupiły sobie małe mieszkanko pod lasem, a Don zamieszkał w dużym, nowoczesnym domu. W Zatoce zamieszkali też Marzycielowie, w starym domu obok parku i cmentarza.

[ostrzegam, że będzie więcej tekstu, niż zdjęć. czemu? bo robiłam je bardzo rzadko i nie myślałam nawet, że je tutaj pokażę. z wielu narodzin/smierci/itp też może nie być zdjęć]


Szczepan szybko otrząsnął się po rozstaniu z Lilianą. Tutaj w ramionach Dorotki Kropki. [córka Rity, siostra Teosia - pokazywałam ich w temacie ze zdj ]





Chociaż zawsze wolał buntowniczki - tutaj Nina Dratewka.





[Szczepan nie utrzymuje już kontaktów z Dorotką, zerwali. Z Niną ciągle go coś łączy, ale on ma już na oku inną]

Natomiast Dariusz znalazł prawdziwą miłość. Postanowił olać Kasandrę i oświadczyć się Konstancji Stuart. Konstancja jest wdową po Cezarze Stuarcie. Ma z nim małego synka Franciszka i ogromnie wielki dom na wzgórzu Cieni.







Urodził się synek, który jest tak brzydki, że głowa mała. Nie muszę też mówić, że i Konstancja, i Franciszek przyjęli nazwisko Marzyciel? No i że Dariusz jest teraz czymś w rodzaju "szlachy" w Zatoce?



Koniec Marzycieli, oboje są szczęśliwi i obrzydliwie bogaci. Na dodatek nie znoszą Ćwirów.

Aaa Ćwirowie zbudowali sobie jeszcze większy dom [ja im zbudowałam xd i prawdopodobnie pokażę go tutaj, bo bardzo go lubię]



Wesele Kasandry i Dona. + Metamorfoza Mortiego.



Don ofc uciekł sprzed ołtarza.



Ku zadowoleniu sióstr Kaliente.



Fejs-palm i koniec "wesela" xD







Daj spokój, Kasandra, wszyscy wiemy co to znaczy. ^^



Tak! Wpadka z Donem, przyszłym niedoszłym.



Mortimer poczuł, że nie zostało mu dużo czasu. Postanowił więc żyć pełnią życia! I oświadczył się Dinie...





Alek dorasta.







Wdał się w mamuśkę z tymi romansami.





Dwie ciężarówy.





I niestety - Mortimer nie doczekał się narodzin swojego trzeciego dziecka. :C







Wszyscy się przejęli oprócz Diny



Dina urodziła chłopca - Oktawa. Nie mam zdjęć z porodu Kasandry, ale ona też urodziła syna - Kordiana.





fuj..?





Dina bardzo polubiła syna swojej pasierbicy! Tutaj za domem z małym Kordianem.





Po kilkunastu miesiacach Kasandra zapragnęła mieć kolejnego dzidziusia. Zwabiła dona do siebie





Oktaw



Już tłumaczę czemu Don oświadczył się Kasandrze. Był spłukany, nie miał na rachunki i nawet z roboty go wywalili. Jedyną szansą była rodzina Ćwirów. Oczywiście Kasandra przyjęła go z otwartymi rękami.



Lokaj - Apoliniary. Przeżył tyle pokoleń w tym domu, że powinien być martwy z pięć razy. xD ale to są SIMSY







Po ślubie, jeszcze tego samego dnia umarł Don. Spalił się w kuchni, wszyscy uznali, że to przez "nieszczęśliwy wypadek" tj popsuta kuchenka. JASNE
Kasandra trochę zbzikowała. Ale po jakimś czasie doszła do siebie.





złowieszczy uśmiech Dona.



i tutaj pojawia się brak zdjęć. Kasandra urodziła jeszcze jednego syna Donowi [zmarłemu ok] - Romana. Aleksander stał sie dorosłym, a Dina i Oktaw wyprowadzili się do wielkiego domu obok. Zamieszkali razem z Niną. Kordian stał się nastolatkiem, a Roman dzieckiem.



W parku Alek poznaje Agate



I uwaga xD Kordian idzie na randkę w dresie z prawie trzema paskami! Rycerz ortalionu kurczę



Jego szoferem jest Bakłażan, z którym idzie na randkę.
SI-MSY XD



część druga za sekunde
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.