View Single Post
stare 28.09.2014, 14:51   #33
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

bo wstawiłam 135 zdjęć a jest limit na 110 musiałam troche oszukać i dzięki kaczuszko :*

część druga!

Kasandra zmienia stajla.



A Alek szuka żony. Na zdjęciu z Honoratą Dalton ok





Smutna śmierć Romana. Był bardzo chory:C [z tyłu dom Diny ]



Alek prosi o życie dla Romka, ale mu się nie udaje :C



Wspominałam o szukaniu żony? No więc ostatecznie zdecydował się na Agatę. Nie muszę mówić, że Agata bardzo chętnie rzuciła Kamila?













Taniec połamaniec!



ICH MINY MNIE ROZWALIŁY
totalnie.







Agata i jej drogi przyjaciel - Rafał







Agata była już dosyć stara, bo zostało jej tylko 10 dni do dorośnięcia, więc szybko postarali się o dzidziusia.







Urodziła się dziewczynka - Lolita, inspirowałam się Nabokovem



I znów luka w zdjęciach :<

Oktaw umarł, Dina jest w żałobie.

Alek i Agata postarali się o kolejne dziecko i urodziła się kolejna dziewczynka - Mariana. Niedługo po porodzie oboje umarli, Agatę walnął piorun, a Alka przygniótł grad ['] Dziećmi zaopiekowali się Kordian i Kasandra.

Kordian rozpoczął pracę jako biznesmen,a w lodziarni Eda poznał Jadźkę. Historia Jadźki jest taka, że na samym początku była pokojówką Przyjemniaków [oni też z czasem się tu przeprowadzili] Rozbiła małżeństwo Daniela i Marysi, zamieszkała w ich dużym domu razem z Andźką, Marysią i matką Marysi. Tylko, że Marycha nie potrafiła patrzeć na to jak jej mąż zdradza ją na każdym kroku z młodą kobietą i go otruła. Daniel umarł, a Jadźkę wyrzucili z domu. Była biedna jak mysz kościelna, do czasu, gdy Kordian się w niej nie zakochał, ożenił i postarał się o dziecko.



Lolita.



Kasandra.



Mariana.



Kordian i Jadzia.



Jak dla mnie to kopia Dona





Jadźka urodziła syna - Lorenzo. A niedługo potem córkę - Anite.









Kończąc - nie mam zdjęć, ale Kasandra umarła niedługo przed narodzinami wnuczki. Całe życie była bardzo szczęśliwa [oprócz paru epizodów xD] i na dodatek umarła ze starosci Zajmuje miejsce na cmentarzu za domem obok Dona. [/SPOILER]

Okay koniec. Więcej nie grałam, nie mam już żadnych zdjęć do pokazania. Jeśli ktokolwiek to ogarnie to szacun, bo piszę to tak chaotycznie, że masakra

Obiecuję, że w nast odcinku pojawią się Rafał, Sara, Bakłażan, Kamil, Natalka i dzieciaki. No i przede wszystkim ROBACZEK

Pamiętajcie łapka w górę komentarz motywuje!
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem