Temat: Miasteczko
View Single Post
stare 27.02.2015, 19:16   #285
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Miasteczko

Szkoła się zaczęła i wszyscy zaczęli zdychać z nawału obowiązków?
Annetti, Lion, Libby - dziękuję Wam za komentarze

Cytat:
Napisał Annetti
No z tego Mikołaja Koralika to chyba był niezły don Juan, a przynajmniej tak mi się wydaje
Nie wydaje Ci się Tak było zaiste!
Cytat:
Ej, skoro Milena ma męża, to niby jak może być starą panną?
Ale wyszła za mąż niedługo przed swoimi 40. urodzinami - wcześniej była panną.
Cytat:
To już inna bajka <3
Anooo
Cytat:
Blue Cafe? Czyżbyś miała jakąś sieć restauracji? (brzmi jakoś tak dziwnie znajomo do Red Cafe, czyż nie?)
Blue Cafe jest co prawda o wiele elegantsza od Red Cafe, ale się zastanowię nad tym...
Cytat:
Napisał Lion
Ten cały Klemens to też dziwny typ, nie rozumiem, czemu fakt, że Anastazja nie była już dziewicą, tak miło go zaskoczył
Dziewczyna miała blade pojęcie o sprawach "łóżkowych" (i trochę doświadczenia) i to mile zaskoczyło Klemensa
Cytat:
Równie dobrze mógł przez to dojść do wniosku, że spędza upojne chwile z byle kim.
Ale Klemensowi nie zależało specjalnie na Nastce
Cytat:
Napisał Libby
Mam nadzieję, że ułożył sobie później życie z kimś fajnym
Ktoś przeoczył pewnego posta w temacie ze ślubami...
Cytat:
Alan spaprał. Miał fajną żonę i córkę, to zachciało mu się romansów. :/
Tak naprawdę romans Alana zaczął się jeszcze przed ślubem z Lucyną. Nie opisywałam tu tego, bo skupiłam się na Nastce, w każdym razie moja gra wtedy wyglądała tak, że Alan wieczór i noc w przededniu swojego ślubu spędził z Samantą. Panna Iworska zresztą też wstąpiła w związek małżeński - jej wybrankiem był niejaki Romuald Teryll. Obecnie mają dorosłego syna, Leonarda. Ten zaś trochę wdał się w matkę, a z Magdą Zodiak brał ślub, gdy ta była już w widocznej ciąży.
Cytat:
Alan był przystojnym simem, zwłaszcza jako dorosły.
Oj taak


6. urodziny Nieznanowa będą mniej huczne i zasobne w ciekawostki. Zaczęłam nowy projekt, ale że trochę kiepsko mi idzie, na jego zakończenie przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Tymczasem nacieszcie oczy tym oto drzewkiem: http://s20.postimg.org/b859nussd/aleluja.png
No i dorzucę jeszcze obecny wygląd miasteczka: http://postimg.org/image/4x027frjt/full/

EDIT: a z mojej strony fajnie by było przez weekend wstawić coś bardziej zasobnego w treść i zdjęcia, także nie zmuszajcie mnie do pisania posta pod postem
Oczywiście nie chcę się narażać na warny, no ale wiecie o co chodzi : P

Ostatnio edytowane przez Liv : 27.02.2015 - 19:27
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem