Temat
:
Mini-modern 2008 by justinea4 [BRAK ZDJĘĆ]
View Single Post
07.10.2008, 19:23
#
1
Wielebny
Mod emeryt
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
Odp: Mini-modern 2008 by justinea4
Hmm chyba dużo prościej było edytować post ale nie dodawać nowy .Co do domu
Bryła może i nawet ciekawa ale ten wstawiony automatycznie dach psuje efekt .
Bardzo spodobał mi się te zaokrąglone bo bokach okna od frontu i ten mały tarasik na piętrze .
Ogród nie miałaś\eś dużego pola popisu ale te schludne grządki bardzo ładnie wyglądają i nie zaszkodziło by dodać np. z 3 lub 4 krzaki przy froncie i jakieś większe drzewo górujące nad domem .
Wnętrze
Ładne dobrze dobrane meble i dosyć ciepłe pomieszczenia z wyjątkiem łazienki i sypialni która w szczególności powinna być w ciepłych barwach ale i ta paleta kolorów mi się nawet podoba . Jeszcze jedno Ale dotyczy łazienki i gabinetu gdzie takie same kolory ścian i podłóg zlewają się ze sobą przydałby się jakiś kontrast .
Ogólnie całkiem ładny projekt zmień jedynie dach na jakiś zgrabniejszy najlepiej ręcznie zrobionego .
Bryła 7\10
Ogród 7\10
Wnętrze 8\10
Ogół 7.3\10
__________________
Rivacheg Village
-juz jest.
Park Plurgol
(konkurs) ,
Ardewick Castle
,
San Gesperito
Baltemon Hill
(konkurs) ,
Posiadłosc Redos
,
Posiadłosc Alpine
Reklama
PAMIĘTAJ!
Źródłem utrzymania forum są reklamy.
Dziękujemy za uszanowanie ich obecności
.
Wielebny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Wielebny
Odwiedź stronę domową Wielebny
Znajdz więcej postów napisanych przez Wielebny