Temat: Maskarada
View Single Post
stare 06.07.2013, 13:14   #8
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,488
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Maskarada

O, i jest już pięć komentarzy!

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Pierwszy dzień i już nowe FS
masz jakąś bateryjkę w.... nosie? Ciekawe ilu z autorów FS spotkam później w Empiku podpisujących swoje książki.
Bardzo fajne opisy przedmiotów, pomieszczeń, osób. Wręcz poetyckie. A zdjęcia to majstersztyk. Co do akcji, to jeszcze jej nie odkryłam Ale to dopiero zawiązanie.

Gratki.
Bateryjkę? Może i tak, ale po każdym odcinku trzeba ją ładować co najmniej miesiąc. No i niestety, ale ja chyba żadnej książki wielkiej nie stworzę - zbyt długo piszę... A zbyt mało!
Cieszę się, że opisy są ok - przeważnie dowiaduję się, że jest ich za dużo, bądź że są zbyt sztywne. Dobrze zobaczyć kogoś(poza Aleksandrem) kto uważa inaczej.
Dziękuję. <3

Cytat:
Napisał Lira Zobacz post
Gdy zobaczyłam kolejne FS twórcy "Alice Waters", ucieszyłam się, ponieważ pomyślałam, że musi być tak dobre, jak poprzednie. I nie zawiodłam się.

Zdjęcia są przepiękne - idealne uzupełnienie tekstu, gdyby nie fakt, że nie zawsze dokładnie oddają jego szczegóły. Dla przykładu - gdzie muszka stewarda, pytam, hmm? Mimo to pomagają wyobrazić sobie wygląd tych wszystkich skomplikowanych pomieszczeń. Wyobraźnię też niezwykle pobudza sama treść. Spacer Lynette po pokładzie...ach, aż poczułam ten chłodny wiatr.
Widzę, że lubisz wplatać do opowiadań historię Titanica i umieszczać akcję w jego czasach. Jak najbardziej podoba mi się ta skłonność
Ze wszystkim, o czym chciałam napisać, wyprzedzili mnie poprzednicy (interpunkcja i smaczne sztućce ), tak więc pozostało mi jedynie powiadomić, iż wyczekuję kolejnego odcinka, zapowiada się naprawdę ciekawie
Tak dobre, jak poprzednie? To się jeszcze okaże, mam co najmniej 11 kolejnych odcinków do napisania. Zawsze mogę coś zepsuć.

Cieszę się, że zdjęcia się podobają - i przepraszam za nieścisłości! A powiem szczerze - było ich znacznie więcej! Tak to jest, jak się tekst zrobi na kilka tygodni przed zdjęciami. Człowiek zapomina o pewnych drobnych, acz ważnych szczegółach. Może powinienem zacząć robić odwrotnie? Najpierw zdjęcia, potem tekst?
Tak! Titanic jest moją pasją od dzieciństwa. Tzn. nie można mnie nazwać całkowitym fanatykiem, bo nie wiem z czego się statek składa, ale intryguje mnie jego wnętrze, przepych, no i katastrofa. I najciekawsze jest to, że Titanic w tamtych czasach nie dość, że spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa, to nawet z nawiązką(przykładowo grubość kadłuba była większa niż wymagane), a i tak zatonął przy pierwszym rejsie.
Wyczekuj, wyczekuj, bo to FS również mam zamiar dokończyć!

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Bardzo się cieszę, że powróciłeś z nowym FS. Cały czas utrzymujesz klimat z Alice Waters - ale nie dziwię się, bo jesteś w tej dziedzinie mistrzem
Zgadzam się, że Lynette jest śliczna. Ciekawi mnie jej los i spotkanie z matką.
Mistrzem może nie, ale chyba jestem jedynym obecnie na tym dziale, który tego typu FS... pisuje. Lynette dzieło Intense[*]. <3

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
- Jestem kolejną osobą, którą to razi, więc czas najwyższy to zmienić
Poprawione! Teraz faktycznie jest znacznie lepiej. W ogóle, widzę że chyba trochę moje teksty straciły na jakości, skoro tyle błędów się załapało. No, to oznacza, że muszę się rozruszać!

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
A wracając jeszcze do Alice, to nie było mnie sporo czasu na forum, a jak już wróciłam i chciałam nadrobić zaległości temat był zamknięty i przykro mi, że nie mogłam zostawić komentarza.
W takim razie wybaczam! Przyznam, że już się bałem iż Alice przestała być na tyle interesująca, albo klimat zmienił się za bardzo. W końcu z wielkich salonów do obskurnych pomieszczeń służby - jest pewna różnica.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem