Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.12.2005, 17:30   #1
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Problem z... kosiarzem :/

Tak, sama się o to prosiłam, wiem. Hacki, boolPropy i inne modyfikacje sprawiły, że moja gra się sypie. Ostatnio dość wkurzającym problemem jest to, że zamiast kostuchy pojawia mi się... czarny dym! Dowód:

Nie można nawet w takich warunkach błagać o życie, bo nic nie widać, tylko dym, a na dodatek na nim nie ma opcji błagania o życie!!!! Przez ten błąd dzisiaj umarła moja ulubiona simka, a domownicy stracili 5 tys. pkt. aspiracji... Śmierć spowodowana była przypadkowo zabawą z nożyczkami... Nie wiedziałam, że te mogą zabić. Z resztą nie to jest ważne. Czy ktoś wie co mam zrobić, by wróciła normalna kostucha, czy jedynym sposobem na to jest reinstal, którego diabelnie chcę uniknąć?
Pozdrawiam i z góry wielkie :thx: :*
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.12.2005, 14:55   #2
Vanillienné
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cóż, najprawdopodobniej to właśnie ten boolProp... albo dodatki. Spróbuj grać bez nich, odinstaluj Simpe (jeżeli masz)... nie potrafię ci pomóc bardziej, niż zaproponować reinstalkę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2005, 15:43   #3
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Simpe nie mam, usunęłam wszystkie hacki włącznie z insimenatorem, jest to samo. Już chyba nigdy nie użyję boolPropa ;(. A zaraz, jak reinstaluję i zrobię kopię zapasową, którą później podmienię to nic mi nie ucieknie, nie?
Pozdrawiam :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2005, 16:55   #4
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

patrysiaz jak ci simka kopneła w kalendarz z powodu nożyczek??
PILNE MAM TO TEŻ(NOŻYCZKI) I CIĄGLE SIĘ NIMI BAWIĘ I CIĄGLE KASUJE!!
PLISIA ;( ;( ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2005, 15:12   #5
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No więc kazałam jej biegać z nożyczkami, po momencie skasowałam to polecenie, a simka stanęła z wykrzywionymi rękami, po chwili zaczęła jakoś jęczeć i jakby łapać się za rękę...klik tu W następnym momencie leżała na ziemi zwinięta w kłębek(znowu klik) , a kolejno przyszedł pan Mroczny, a właściwie dym i dalej nie muszę opowiadać...klik xP
Ale do rzeczy, czy ktoś wie co robić? . Bo właśnie tak siedzę przed monitorem wgapiona w płyty The Sims 2 i zastanawiam się jak reinstalować i co potem zrobić z kopiami zapasowymi, by nic mi z save'ów nie uciekło.
Pozdrawiam :*

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 20.12.2005 - 15:14
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2005, 16:24   #6
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 778
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Ale do rzeczy, czy ktoś wie co robić? . Bo właśnie tak siedzę przed monitorem wgapiona w płyty The Sims 2 i zastanawiam się jak reinstalować i co potem zrobić z kopiami zapasowymi, by nic mi z save'ów nie uciekło.
Pozdrawiam :*
Najłatwiej skopiować caly folder z moich dokumentów i potem, po reinstalce, przenieśc w pierwotne miejsce...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2005, 19:12   #7
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To przypadkiem błędy z gry nie skopiują się z powrotem na pierwotne miejsce?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2005, 11:27   #8
arek_91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy w innej rodzinie lub otoczeniu jest to samo?
Pozwoli to "zlokalizować" błąd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2005, 14:25   #9
Harpsichord
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Wiesz, ale...

...na tym zdjęciu wygląda, jakby się dusiła. Moja simka miała zapalenie płuc i zmarła właśnie tak jak na zdjęciu - trzymała jedną rękę na klatce piersiowej. Nie była przypadkiem chora?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2005, 15:13   #10
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1. w każdej rodzinie i w każdym otoczeniu tak samo się dzieje
2. nie, simka, jak wspomniałam, zadźgała się nożyczkami. Chora nie była na pewno.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023