| 
			
			 | 
		#1 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 12.09.2008 
				
				Wiek: 27 
				Płeć: Mężczyzna  
					Postów: 2,276
				Reputacja: 10 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Dzień dobry wszystkim! 
		
		
		
		
		
		
		
	Ponownie, po prawie rocznej przerwie, chciałbym przedstawić wam mój najnowszy projekt. Co ciekawe, jego część mieliście możliwość poznać dwukrotnie w ramach mojego działu w FTS Newsletter pt. „M jak Mieszkanie”. Na początku nie sądziłem, że kiedykolwiek gdziekolwiek opublikuję ten projekt, ale po pewnym czasie stwierdziłem, że jednak miałoby to jakiś sens, tak więc przybywam! 
		Dom ten jest utrzymany w stylu stosunkowo eleganckim, gdyż mój sim – Jensen Ackles – jeszcze przed rozwodem był żonaty z kobietą o wysoce wyrafinowanym guście – Konstancją Miller. Jednakże, wybranka jego serca zakochała się w jego najlepszym przyjacielu i niestety podjęli decyzję o rozwodzie. Jensen z niechęcią podpisał papiery rozwodowe, lecz w głębi duszy wciąż kocha swoją żonę, dlatego też, postanowił, że ich wspólny dom pozostawi w stanie takim, jakim zostawiła go Konstancja. Bryła z ogrodem ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Przestrzeń za domem ![]() ![]() ![]() Przedpokój ![]() Łazienka ![]() ![]() ![]() Pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Sypialnia ![]() ![]() Siłownia (wcześniej pełniła funkcję dużej garderoby Konstancji) ![]() ![]() ![]() Rzuty ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
|             
            
            
             | 
        
            
    
| 
			
			 | 
		#2 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 18.06.2005 
				Skąd: Kraków 
				Wiek: 31 
				Płeć: Kobieta  
					Postów: 1,404
				Reputacja: 14 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			A, to stąd te fajne zdjecia z MjakM, którymi się zachwycałam  
		
		
		
		
		
		
			  Bardzo dobra decyzja, by opublikować dom ![]() Bryła - bomba, ogród, taras również. Co do wnętrz to pare rzeczy bym zmieniła - np. schody na jakieś bardziej nowoczesne, podobnie drzwi na taras, wyrzuciłabym stolik w łazience pod oknem, jest jakiś taki niepasujący. I w niektórych miejscach przedmioty są prześwietlone. Pozatym super   Chyba najlepsza praca jaka ostatnio widzialam w TS3 na forum  
		
				__________________ 
		
		
		
		
	flesh covers the bone and the flesh searches for more than flesh http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431 Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo  
			 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#3 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 13.07.2013 
				
				Wiek: 30 
				Płeć: Mężczyzna  
					Postów: 51
				Reputacja: 10 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Bardzo mi się podoba, jest taki elegancki ale jednocześnie przytulny. Bryła świetna, bardzo podoba mi się kolorystyka poszczególnych pomieszczeń  
		
		
		
		
		
		
			 
		
				__________________ 
		
		
		
		
	[IMG]http://i57.************/2qcftl0.jpg[/IMG] 
			 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#4 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 05.09.2013 
				Skąd: Z Grudkowego Kosmosu 
				
				Płeć: Mężczyzna  
					Postów: 282
				Reputacja: 10 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Nie ma co dużo mówić. ŚWIETNY!!! 
		
		
		
		
		
		
			Bardzo podoba mi się ta rabatka otoczona kamieniami, oraz salon. W swojej jadalni mam identyczne stół, i krzesła. Dosłownie kropka w kropkę. Brawo! 
				__________________ 
		
		
		
		
	Gruudki... Nie dla ciebie są frajeeerzeee. 
			 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#5 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 09.04.2009 
				
				Wiek: 44 
				Płeć: Kobieta  
					Postów: 4,282
				Reputacja: 10 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Piękny! Podoba mi się to, jak ten dom jest urządzony, ja bardzo lubię gdy w domu są takie drobne obiekty, które nadają mu klimat, choćby butelka z ketchupem w kuchni. Dom jest urządzony naprawdę ze smakiem i już mam sporą listę CC, które chciałabym zgapić.... np. te podkładki ze sztućcami na stole, pięknie jest.
		 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
		
	 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#6 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 10.03.2014 
				
				
				Płeć: Kobieta  
					Postów: 207
				Reputacja: 10 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			To jest coś WSPANIAŁEGO. Nad każdym zdjęciem można zachwycać się z osobna, brak słów po prostu. Kolorystyka genialna. Meble jeszcze lepsze, nie mogę się nadziwić skąd je masz, są tak relistyczne i doskonałe. Te belki na sufitach... jestem zachwycone, też chcę takie! Wielka ściana z samymi oknami zasłoniętymi żaluzjami jest cudowna, świetny pomysł. Jestem powalona na kolana przez ten dom i nie wiem co jeszcze mam wychwalić bo wszystko jest piękne. Zazdroszczę 
		
		
		
		
		
		
			 
		
				__________________ 
		
		
		
		
	 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#7 | |||||
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 12.09.2008 
				
				Wiek: 27 
				Płeć: Mężczyzna  
					Postów: 2,276
				Reputacja: 10 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 Cytat: 
	
   Odnośnie zmian, które byś wprowadziła - zgodzę się ze schodami i stolikiem w łazience(w tym przypadku szukałem pomysłu by wypełnić jakoś miejsce w tej łazience, zawsze mam z tym pomieszczeniem problem). Jeżeli chodzi o drzwi na zewnątrz z kuchni - próbowałem przymierzyć wiele drzwi, które mam zainstalowane w swoich simsach, ale tylko te - moim zdaniem - pasowały tu   A te prześwietlone obiekty mnie prześladują. Jak już sobie wszystko fajnie ułoże m.in. meble i dodatki to nagle daję dodatkowe oświetlenie i np. część belki jest innego koloru niż reszta. Tu muszę jeszcze poćwiczyć ![]() Cytat: 
	
 ![]() Cytat: 
	
   Aż nie wiem, co odpowiedzieć...Cytat: 
	
 ![]() Cytat: 
	
   dziękuję bardzo. Jeśli chodzi o meble to w pewnej ilościi są one z podstawowych dodatków do gry, a większość - z internetu, więc jeżeli masz jakieś życzenia odnośnie tych obiektów, to napisz, a ja postaram się je jakoś odnaleźć. ![]() Może ktoś jeszcze się skusi?  
		 | 
|||||
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#8 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 05.04.2013 
				
				Wiek: 26 
				Płeć: Mężczyzna  
					Postów: 1,885
				Reputacja: 25 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Ten dom jest genialny i niesamowity pod każdym względem. Chciałbym się czegoś przyczepić, no ale się nie da ;c 
		
		
		
		
		
		
		
	Najbardziej urzekła mnie ta przestrzeń za domem. Jest po prostu świetna. Basen idealnie tam pasuje, a kanapa i fotele tylko dodają uroku. Ocena to oczywiście czysta formalność, ale 11/10. Dżin, jest opcja, żebyś udostępnił go do pobrania?  
		 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#9 | 
| 
			
			 Administrator 
			
			
			
				
			
			Zarejestrowany: 17.01.2006 
				Skąd: z kabiny F-14 Tomcat 
				
				Płeć: Kobieta  
					Postów: 3,863
				Reputacja: 15 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Faaajny dom  
		
		
		
		
		
		
			 ! Ta dbałość o szczegóły  ... Rzeczywiście wygląda, jakby ktoś tam mieszkał  . Szkoda, że nie budujesz w TS 2  .I szkoda, że nie pokazałeś Jensena  .Z innej beczki: jak można opuścić Jensena?! Powinna spłonąć na stosie! 
				__________________ 
		
		
		
		
	![]()  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 
			
			 | 
		#10 | 
| 
			
			
			
			
			
				
			
			 Zarejestrowany: 09.04.2009 
				
				Wiek: 44 
				Płeć: Kobieta  
					Postów: 4,282
				Reputacja: 10 
				
				
			 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			A może był jakiś okropny, samce bywają denerwujące...  
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
		
	![]() I powtórzę się, hacjenda piękna  
		 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
![]()  | 
	
	
		
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
		
  | 
	
		
  |