Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2006, 14:15   #1
Cococzek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie 3 dom [BRAK ZDJĘĆ]

mój 3 dom



to wszystko

Ostatnio edytowane przez Charionette : 29.01.2015 - 21:38
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.05.2006, 14:31   #2
~Asiulek94~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O mój Boże! Jakie to wielkie! Do bryły się nie przyczepie, bo sama nie umiem ładnych robić . Ale salon! Matko co ja gadam, to nie salon to jakaś kobyła! O wiele, wiele, wiele za duży! Jak oni się w tym domu poruszają?! xP WC eż kiepskie (ściany i podłogi mi się nie podobają). Kuchnia ma tyle szafek, a stoją tam tylko mikrofalówka i robot kuchenny jeśli dobrze widzę. Też o wiele za duża. W tym samym pomieszczeniu jest duży stół i dwa krzesła . Pokój studenta i studentki ocenię tak samo- czyli kiepsko, bo też ściany i podłogi mi się nie podobają, praktycznie nic do siebie nie pasuje.
To twój 3 dom jak z tytułu widzę i nie najlepszy powiem szczerze.
Ocena- 3/10- tak naprawdę nie wiem za co, może skoro to twój 3 dom to 3 punkty? Zapomniałam dodać- brak ogrodu, a w dodatku zdjęcia nie najlepszej jakości, ale jeśli twój komp nie jest najlepszy to OK
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez ~Asiulek94~ : 23.05.2006 - 14:33
 
stare 23.05.2006, 14:36   #3
airam
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Robisz STANOWCZO za duże pomieszczenia i za malo w nich mebli. A co do pokojów bliźniaczych studenta i studenkti to też lubie robić dwa identyczne pokoje Brak widoku całej bryły. Umeblowanie trochę dziwne, namieszane.

Ogólem 4/10
 
stare 23.05.2006, 14:43   #4
Cococzek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no ten WIELGACHNY salon wyszedł mi jak zrobiłem małe pomieszczenia
 
stare 23.05.2006, 15:31   #5
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Widzę, że próbowałeś robić według rad małe pomieszczenia, a w efekcie powstał OGROMNY salon. Chodzi o to, że powinieneś budować trochę mneijsze domy, żeby pomieszczenia nie były aż tak wielkie. Albo w takim wielkim domu zrobić więcej pomieszczeń (ale pewnie zrobiłbyś np. 3 salony, a to też nie jest dobrze . Faktem jest, że salon wygląda jak jakaś sala balowa. Dałeś meble, ale z tego mogłyby powstać jakieś 3-4 pokoje, i to dosyć spore.
Pokój studentki i studenta są prawie identyczne, jak sam wspomniałeś, jakieś takie podłużne i zwyczajne- dałeś meble, które sa potrzebne + kwiatek i to wszystko. A mogłeś wstawić jakieś inne ciekawe obiekty (ozdoby, akwarium, telewizor, radio itp.).
Łazienka- niech będzie, że zwyczajna, moze być.
Kuchnia- peeełno szafek, a tylko 2 krzesła przy stole. Dziwne. Mogłeś coś poustawiać na tych szafkach, dodać jakieś obrazy itp., byłoby dobrze.

Czy mi się wydaje, czy nie dałeś zdjęcia z zewnątrz? Może mi się nie wyświetla (wirusy), a może nie ma. Więc nie mogę ocenić z zewnątrz, bryła prosta jak w drugim domku, ale mi się jednak drugi domek bardziejpodobał- tam przynajmniej pomieszczenia były zbliżonej wielkości, a tu kilka mniejszych i jedno ogromne.
Ale ten domek jest lepszy od pierwszego moim zdaniem.
Ćwicz dalej, w skali nie oceniam, bo nie widzę domu od zewnątrz.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
stare 23.05.2006, 17:49   #6
Sylvanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No i co?? No i nie ma co oceniać.
Mam wrażenie, że nie bierzesz sobie do serca komentarzy i uwag forumowiczów. Ten dom jest OHYDNY. Znowu trzy meble na krzyż. Człowieku weź to umebluj, dodaj jakieś pokoje to może coś z tego będzie.
Ocena: brak
 
stare 23.05.2006, 19:49   #7
misiek:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak zwykle... Za duże pomieszczenia, a za mało mebli i dekoracji. jak zwykle 4/10 . Proszę Cię... Następny domek zrób malutki... Myślę, że wyjdzie Ci ładny.
 
stare 23.05.2006, 19:51   #8
Cococzek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jurz mniejszych się nieda jedynie ten salon mam wielgachny bo to wynik malutkich pomieszczeń
 
stare 23.05.2006, 20:21   #9
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

Cóż, ten ma powiedzmy że nienajgorsze pomieszczenia. Wyłączając eeeee salon (o ile mozna to tak nazwac bo na takiej przestrzeni mozna caly dom zbudowac). Mogę dać ocenę... no jakieś 4/10
__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline  
stare 23.05.2006, 20:32   #10
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jezu. Zamknij sie w sobie i nie pokazuj swoich domków! -_-

Chyba sama widzisz, że są okropne? to nie TS1! ( nawet w ts1 robilem ladniejsze.. eh )
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023