|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Witam. Chcę zaprezentować wam dziś swój pierwszy dom na tym forum, nie proszę o wyrozumiałość w ocenianiu tylko Wasze szczere opinie i komentarze te złe jak i te dobre. Bardzo bym chciał się czegoś nauczyć, więc śmiało wytykajcie błędy i mówcie co jest nie tak. Dobra, przejdźmy do prezentacji.
Spis pomieszczeń: Parter 1.Hall/przedpokój 2.Mały salonik 3.Salon 4.Jadalnia 5.Korytarzyk 6.Mała pralnia/schowek 7.Kuchnia 8.WC dla gości Piętro 1.Korytarz 2.3 sypialnie 3. 3 łazienki 4. Duża pralnia To już koniec. Przepraszam za ilość zdjęć i pewne niedociągnięcia jak sufity czy lewitujący płyn Zapraszam do komentowania!Pozdrawiam, steve Ostatnio edytowane przez Charionette : 31.01.2015 - 14:59 |
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
no mi się podoba, chociaż nie podoba mi się dach i jest kilka niedociągnięć, ale ogółem wyszedł w porządku
7/10
|
|
|
#3 | |||||||||||
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Sam zauważyłem niedociągnięcia, jednak dopiero w trakcie robienia zdjęć, a wtedy gra już chodziła mi tak wolno ze poprawianie zajeło by wieki...wiec wybaczcie niedociągniecia. A oceny co do dachu się powtarzają wiec biore je sobie do serca i musze zwracać wiecej uwagi na dach, bo szczerze mówiąc do tej pory troche go bagatelizowałem...![]() Cytat:
Co do dachu napisałem już wyżej i postaram sie to poprawić w przyszlych domach Cytat:
Cytat:
![]() Cytat:
Dziekuje za opinie Ohhhh Dziękuje serdecznie![]() Również dziękuje ![]() To taki w sumie pół klasyk Bo można powiedzieć ze mogą tam mieszkać współcześni ludzie którzy lubią styl klasyczny![]() Cytat:
![]() Cytat:
Wiem ze w pewnym momencie zaczełem mieszać... Hehe wątpie zebym miał talent, widziałem tu o wiele wspanialsze domy, ale dziękuje Cytat:
Ja jestem w szoku przez tak dobre opinie![]() Dziękuje ![]() Wiem wiem...dach nie pasuje Ale dziękuje![]() Cytat:
![]() ![]() Cytat:
Chyba szczególnie w sypialniach, ale myśle ze w domu w którym ktoś mieszka to kazda sypialnia też jest inna bo każdy urządza ją "pod siebie" ;> Ale dziękuje za opinie Tylko ciekawy jestem tego czegoś niepasującego![]() Cytat:
A następny projekt zapewne w przyszłym tygodniu, ewentualnie za 2 tygodnie Ponieważ mam czas tylko w weekendy. Podsumowując: WSZYSTKIM dziękuje za przemiłe opinie Zastosuje się do porad, i zapraszam również do oglądania następnego domku który ukaze się za jakiś czas Pozdrawiam, steve |
|||||||||||
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,338
Reputacja: 10
|
I znów klasyka
![]() Jak na pierwszy dom to bardzo ładnie. Podoba mi sie wszystko za wyjątkiem dachu, który psuje cały efekt bryły
__________________
|
|
|
|
|
#5 |
|
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,327
Reputacja: 19
|
No no nie jest źle, a nawet jest fajnie. Widok i ogólny całokształt psuje dach ewidentnie. Jeśli poświęciłby trochę nad tym czasu to efekt byłby piorunujący.
Pozdrawiam cieplutko, ocena: 8,5.
__________________
![]() |
|
|
|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: 09.08.2006
Skąd: Białystok
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 131
Reputacja: 10
|
Bardzo ładny, miałabym do czego się przyczepić, ale to błahostki...
Jak na pierwszy raz to wręcz świetnie.
__________________
Myłość do Jasia Fasoli wygrała... |
|
|
|
|
#7 |
|
Zarejestrowany: 22.07.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 55
Reputacja: 10
|
Co wy z tymi klasykami ? ; o
Nie mam siły by nic pisać. Bryła nie do końca podoba mi się. 8/10. |
|
|
|
|
#8 |
|
Moderatorka Emerytka
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,673
Reputacja: 53
|
Powiem króciutko: CUDO. Świetna robota.
10/10 |
|
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
|
|
|
#10 |
|
Zarejestrowany: 19.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|