Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 18.07.2013, 17:14   #11
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 30
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,564
Reputacja: 101
Domyślnie Odp: RMS Olympic

Cytat:
Napisał Seraf Zobacz post
Ah czyli jednak to nie jest salonik Straussów Pokład i pozycja te same ale nie ta strona statku. To samo z drugą kabiną, właściwie mogłem zorientować się że to nie salonik po umeblowaniu typowym dla kabiny A kabinę w stylu Old Dutch rozpoznałem od razu po tapecie której wzór nawet kiedyś zacząłem malować ;D Jeszcze raz więc gratulacje za uchwycenie charakteru pomieszczenia.
O, tą tapetę było trudno znaleźć, większość jest przeważnie zrobiona w paintcie albo o wyjątkowo kiepskiej jakości. Ostatecznie wszystkie musiałem osobiście zrobić. O ile Reading & Writing Room nie wyszedł tak jak chciałem(bo nie mogłem za bardzo odkryć jak tam wyglądały panele) to tekstura ścian stylu Adama była wyjątkowo ciekawym zadaniem!

No i ogólnie to dużo jest takich różnic między Olympicem i Titaniciem. Poza tymi najbardziej znanymi z wierzchu(np. otwarta promenada na Olympicu i początkowy brak Parisian Cafe) chociażby inaczej rozmieszczone stylami kabiny. Z tego co wiem również główny motyw kolorystyczny się różnił. Olympic preferował zieleń, podczas gdy Titanic czerwień.

Cytat:
Napisał Seraf Zobacz post
Zauważ że kabin specjalnych czyli tych zaprojektowanych w jakimś stylu było zdaje się ~75 podczas gdy wszystkich kabin pierwszej klasy 370 (nie liczyłem saloników ani kabin drugiej klasy które mogły zostać przekształcone na poczekaniu w klasę pierwszą).
A tego nie wiedziałem, dziękuję za informację!

Cytat:
Napisał Seraf Zobacz post
Oczywiście, chodziło mi tylko o to że np. wystające rury w kabinie pierwszej klasy nie były w tamtym czasie niczym niezwykłym. Nie wszystkie kabiny tam były wyłożone boazerią i złoconymi ozdobami
W ogóle różnice między tamtymi statkami a obecnymi były ogromne. Zresztą najlepszym przykładem jest chociażby to, że nawet kabiny pierwszej klasy nie miały własnych łazienek(poza apartamentami milionerów), tylko dzieliły z kabiną obok. Oczywiście, jeżeli ktoś miał pieniądze mógł zająć obie kabiny, lecz mimo wszystko.
Caesum jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023