|
|
#11 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Pewnie nie poprawią rzęs i chyba dobrze. Gdyby zrobili rzęsy jak w trójce, nie pasowałyby do włosów i w ogóle do wyglądu tych simów.
Cytat:
Gdyby faktycznie zrobili młodszych i starszych nastolatków, nabrałaby sensu to, że obecni nastolatkowie są tego samego wzrostu co dorośli. Wczoraj patrzyłam na moją piętnastoletnią kuzynkę i nie była niższa od żadnej z pięciu dorosłych osób w pokoju
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 |
|
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|