Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje FS?
1 - co to w ogole jest?! 7 9.72%
2 - z ledwoscia, ale udalo Ci sie zdobyc pozytywna ocene 0 0%
3 - popracuj nad nim 2 2.78%
4 - nawet, nawet... 18 25.00%
5 - bardzo fajne, przyjemnie sie czyta! 19 26.39%
6 - kiedy nastepny odcinek??? 26 36.11%
Głosujących: 72. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 21.03.2005, 17:56   #1
GreenGirl
 
Avatar GreenGirl
 
Zarejestrowany: 11.02.2005
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 112
Reputacja: 10
Blush Niebezpieczna przyjaźń

Oto moje pierwsze FS Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu

ODCINEK 1
ODCINEK 2
ODCINEK 3
ODCINEK 4
ODCINEK 5
ODCINEK 6
ODCINEK 7
ODCINEK 8
ODCINEK 9 (OSTATNI)

Na początek mały wstępik:


Oto Monika - 100% nastolatka. Uwielbia zakupy i wszystko co jest z nimi związane. Na pierwszy rzut oka wygląda jak sztywna barbie, trzeba przyznać, że tym razem pozory nie mylą, choć nie zawsze taka była.

Anna (mama Moniki) - zwyczajna, troskliwa matka. Martwi się o swoją córkę, ma wrażenie, że Monika nie jest z nią do końca szczera.

Krzysztof (tata Moniki) - cóż można o nim powiedzieć? Pełni funkcję ojca jedynie w weekendy. Od poniedziałku do piątku bardziej niż rodzina interesuje go jego firma...

Clara - jest przyjaciółką Moniki. Zna ją od zawsze. Jednak odkąd Monia poznała Georginę między nimi zaczęło się coś psuć...

Georgina - ma duży wpływ na Monikę (trzeba tu zaznaczyć, że nie jest to pozytywny wpływ). Celowo robija przyjażń Moniki z Clarą. Jaki ma w tym cel?

Pierwszy odcinek: (Wybaczcie, że będzie krótki i raczej nie specjalnie ciekawy, ale musze napisać żeby mi tematu nie zamknęli )


Jak to zwykle bywa we poniedziałkowe popołudnia, Monika gdy tylko wróciła ze szkoły ruszyła w stronę komutera. Sprawdziła maile i... przeżyła ogromny szok!
- Jak to nie ma nowych maili! - wykrzyczała - Jak zwykle wszyscy o mnie zapomnieli!
- Co się stało córeczko - usłyszała głos mamy.
- Nie twoja sprawa! - wykrzyknęła i zamknęła drzwi do swojego pokoju na klucz.
Właśnie taki wpływ miała na nią Georgina...

Jak zwykle w takich przypadkach zadzwoniła po Georginę. Takie sytuacje zdarzały się bardzo często, więc Georgina praktycznie u niej mieszkała. Monika zaczęła rozmowę:
- Cześć! Czy byś mogła wpaść do mnie teraz?
- Yyy... Jasne, za chwilę będę, coś się stało?
- Ech... To co zwykle, nikt mnie nie rozumie, nikogo nie obchodzę, czuję się niepotrzebna...
- Ok... Zaraz będę. Pa! - "Pa" było tak głośne, że Monikę odrzuciło od słuchawki.
- Pa...

Nie minęło 5 minut, a już Georgina była na miejscu. Monika z uśmiechem na twarzy przywitała ją.
- A więc... Co się stało przyjaciółko?
- Wejdź, zaraz wszystko ci opowiem.

Georgina szybko się rozgościła, zresztą czuła się u Moniki jak w domu.
- Dzisiaj nie dostałam żadnego maila... - powiedziała ze smutkiem w głosie Monika.
- Haha i to ma być ten powód Yyy... to znaczy to rzeczywiście smutne... - Georgina nie mogła powstrzymać śmiechu.
- Nawet ty nic nie napisałaś! - wykrzyknęła Monika.
- Czemu mnie sie czepiasz?! A ta... jak jej tam... Clara cos napisala?! Nie wiem jak możesz się z nią przyjaźnić!
- Daj jej spokój! Bardzo ją lubię... Choć coraz gorzej się z nią dogaduję. Ale i tak kocham ją jak siostrę!

- Dobra, dobra... Może i jest fajna... Przepraszam - powiedziała "słodkim" głosem Georgina.
- Wiesz co? Czasem mam wrażenie, że ty specjalnie chcesz nas rozdzielić...
- Jak możesz tak myśleć. Jesteś dla mnie bardzo ważna... Wybacz, poniosło mnie...

Sorry, że taki bezsensowny odcinek ale musiałam go napisać. Obiecuję, że następne będą lepsze
__________________

Ostatnio edytowane przez GreenGirl : 06.06.2005 - 19:23
GreenGirl jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023