|
|
#17 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Błąd, błąd, błąd
![]() Też tak miałam jak nie miałam NŻ. Pomyliły im się nazwy, tu chodzi o opcję "Tańcz razem". Spełnijcie te pragnienie i zobaczycie, że zadziała. Jak będzie muzyka grała naciśnijcie na Sima i zróbcie "Tańcz razem". Ja też tak kiedyś miałam, że np. zamiast Mrocznego Kosiarza był Ponury Żniwiarz :laugh: Pozdro! Nikita |
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|