|
|
#10 |
|
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
|
AAAAA - Boufe... Właśnie widzę tylko bryłę i kawałek ogródka...
Pierwszy błąd który dostrzegłam to krzywa ściana basenu (kod elevation false?)... Nie sądzę, żeby to było zamierzone... Nie podoba mi się również to, że gałęzie "wchodzą" do domu - no przecież dążymy do perfekcji i mogłabyś je o kratkę przesunąć ![]() Dobra - w końcu wyświetliło się wszystko więc... BÓJ SIĘ!!! Nie mam już żadnych zastrzeżeń... Kolory chociaż ostre nie dają po oczach, a dają domkowi ciepło Mebelki super połączyłaś i poustawiałaś ![]() A ogródek widać, że jest przemyślany i starannie wykonany (oprócz zastrzeżeń wyżej )Ocena 8/10
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|