|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
|
Popieram poprzedników, zwierzaki i pory roku, ale te zwierzaki faktycznie jakieś rozbudowane. Więcej zwierząt i większe możliwości.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle. |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
zwierzaki! mysle, ze wypadlyby swietnie
np, wieczorny jogging z piekiem
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
tutaj jest ankieta odnosnie pierwszego dodatku
http://pl.thesims3.com/home.html ,ale żadnego przez was proponowanego nie spotkałam,bodajże jest 5 do wyboru,ale tak prawdę mówiąc,to żaden nie przypadł mi do gustu z tego co pamiętam,to był jakiś styl romantyczny i wiktoriański |
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
gdzieś po prawej była,może gdzieś ja trafisz,przez przypadek wczoraj na nią kliknęłam
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Zwierzaczki (Ale może troche więcej niż w dwójce... :/) i oczywiście CZTERY PORY ROKU xD No i jeszcze może jakieś nowe mebelki w stylu Bezludnej Wyspy
|
|
|
|
#7 |
|
Zarejestrowany: 29.04.2007
Skąd: Olkusz/Dąbrowa Górnicza
Płeć: Kobieta
Postów: 121
Reputacja: 11
|
ja bym chciała cpr .A tak wogule to to ma być symulacja życia a nie wampiry wilkołaki zombie itp.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
|
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
mnie takze nie kreca wilkolaki, w koncu seria the sims ma na celu odwzorowanie zycia codziennego a przeciez w naszym zyciu nie wystepuja wampiry, czary itd
![]() to nie harry potter ![]() baardzo chcialabym aby jak najszybciej ukazaly sie zwierzaki a brak por roku az tak bardzo mi nie przeszkadza, chyba dzieki temu, ze odrazu mozna miec domek nad morzem, nie czekajac na zaden z dodatkow
|
|
|
|
#10 | |
|
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
|
Cytat:
__________________
hello. |
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|