|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja oczywiście zwierzaki. Ale żeby było więcej zwierząt i żeby można było posiadać własne gospodarstwo domowe. Na przykład krówki, świnki, konie i tym podobne. Oczywiście oczekuje więcej funkcji w interakcjach sim-zwierzak. Na przykład wyczesywanie psów długowłosych, specjalne treningi, czas spacerów w zależności od wymagań psiaka, a najbardziej chciałabym żeby wprowadzono zwierzęce choroby i szczepienia. Wtedy to jeszcze bardziej przypominało by to symulator życia ^___^
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
![]() i fajnie jakby pies mogl byc na smyczy podczas spaceru
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|