Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.11.2009, 19:20   #1
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Cytat:
Napisał ilona Zobacz post
jeżeli chodzi o topór,to trzeba rozwiązać przygodę
Czy ktoś pamięta jaka to przygoda? Czy od razu pojawia się misja znalezienia tego topora, czy trzeba najpierw przejść jakąś inną misję?

EDIT: Ok, już wiem. Mam już topór
__________________

Ostatnio edytowane przez Searle : 26.11.2009 - 12:11
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.11.2009, 20:12   #2
DoGi114
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Mam pytanie odnosnie Chin.
Mam misje i potrzebuje w niej znalesc 2 czerwone zuki, na mapie sa zaznaczone (mapa miasta) ale normalnie ich nie ma moze mi ktos powiedziec gdzie je znajde?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2009, 22:31   #3
DoGi114
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Cytat:
Napisał DoGi114 Zobacz post
Mam pytanie odnosnie Chin.
Mam misje i potrzebuje w niej znalesc 2 czerwone zuki, na mapie sa zaznaczone (mapa miasta) ale normalnie ich nie ma moze mi ktos powiedziec gdzie je znajde?
Dokladniej:
Przygoda:
Budując pomnik, A mini emperor's honor guard, przynies dwa czerwona zuki (two red assassin bugs)
Proszę o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2009, 20:23   #4
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

jak sie przechodzi pierwsza misje we Francji? XD
tzn gdzie jest ta 'tajemnicza paczka'?
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023