|
|
#28 |
|
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,409
Reputacja: 10
|
Ciiiicho tam! Było parę powtórzeń, ale wyszedł ci, jak każdy wcześniejszy! o!
Nooo... a teraz powiem, że zrobiłabym to samo co Li Mei Z przystojniakiem wszędzie hihi. Rodzice dali popalić :/Jak zwykle odcinek mi się podobał i czekam na następny
__________________
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|