|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Miałam napisać komentarz wcześniej, ale nie znalazłam czasu, moje 'jutro' przekształciło sie w 'za kilka dni'.
W sumie to nie wiem kto mnie bardziej irytuje, Mei czy Emmanuel. Najlepiej żeby obie gdzieś tam zmarły, dla Marco zrobisz kobietę idealną... Druga sprawa - fajnie by było, gdyby między Alią i Colinem było coś więcej. ^^ Podobało mi się, a komentarz wyszedł krótki, niestety. No to, życzę tych 16 komentarzy.
|
|
|
|
|
|
#2 | ||||||
|
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
|
Cytat:
![]() Cytat:
![]() nie wiem czy to FS jest takie dobre, ale jest mi miło, że Tobie się podoba ![]() Cytat:
imię nie było zamierzone, uwierz ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() hehe, nie no tak źle to ze mną nie jest ![]() Cytat:
![]() jeśli chodzi o Colina i Alię, to już niedługo wydarzy się coś ciekawego ![]() dzięki ślicznie, odcinek mam napisany, zdjęcia zrobione, tylko trzech komentów brak ![]() ale od razu jak będą, to wstawiam następną część
__________________
Mój profil na WATTPAD
|
||||||
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 01.01.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
|
Weźcie ludzie, jeszcze tylko 2 komentarze ;c
A więc, ze mnie musi być niezły leń, bo czytam na bieżąco, a dopiero teraz komentuję. Ogółem twoje FS jest moim ulubionym na tym forum i w ogóle wszędzie. Przechodząc do ostatniego odcinka; PLUSY +Colin i Alia ![]() +a więc to szantaż, tak też myślałam ; ) (taa, jasne) +reakcja Em, na wieść o papierach pogrążających Dantego - coś się kroi! chyba MINUSY -Em i Marco -krótki ;c Może Alia w ciąży?
__________________
swag hip hop chicken
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Odcinek fajny, krótki, nie zauważyłam go.
Ja tam i tak wolę Em. niż li mei. HAHA (jestem ZŁA) Li Mei jest taka, jakby to powiedzieć taka za bardzo już nudna. Myśli, że świat tylko koło niej się kręci. Dla mnie jak zawsze byłoby 10/10 JEDNAK za krótszy odcinek dam 9,5/10 Hahaha
|
|
|
|
#5 | ||
|
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
|
Cytat:
![]() faktycznie taki mały "lenik" z ciebie ale wybaczam ![]() hehe, nie akurat tutaj nie trafiłaś ![]() Cytat:
![]() co do Mei to ja już się nie wypowiadam, bo jeszcze się wygadam ![]() dzięki dziewczyny za komenty ![]() no to jeszcze jeden i macie odcinek
__________________
Mój profil na WATTPAD
|
||
|
|
|
|
|
#6 |
|
Zarejestrowany: 07.07.2010
Skąd: mmz
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
|
Oj, rudzielec nie bądź zła i wrzucaj! Już chyba nie wytrzymamy bez tej obiecanej akcji
Jak nie ciąża, to albo zerwą (mam nadzieje że nie!), albo zamieszkają razem, przez tą wredną wiedźmę matkę Li i Ali, ale w tym wypadku się ucieszę
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|