Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.05.2011, 07:48   #1
Chiyano
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Belle Rose

Miałam napisać komentarz wcześniej, ale nie znalazłam czasu, moje 'jutro' przekształciło sie w 'za kilka dni'.
W sumie to nie wiem kto mnie bardziej irytuje, Mei czy Emmanuel. Najlepiej żeby obie gdzieś tam zmarły, dla Marco zrobisz kobietę idealną...
Druga sprawa - fajnie by było, gdyby między Alią i Colinem było coś więcej. ^^
Podobało mi się, a komentarz wyszedł krótki, niestety. No to, życzę tych 16 komentarzy.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.05.2011, 14:21   #2
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Cytat:
Napisał Kamis Zobacz post
No super, warto było czekać
Ciekawe, ciekawe co Em kombinuje, ale sobie moment na przerwanie odcinka znalazłaś
no musiałam, chociaż jak tak teraz patrzę, to mogłam nie obcinać kolejnej sceny, bo kolejny odcinek wypadł trochę dłuższy niż się spodziewałam

Cytat:
Napisał lidia Zobacz post
Póki co jest chyba 11 komentarzy + mój i 12.
O Twoim FS dowiedziałam się z konkursu "Zamrożone Irysy".
Byłam ciekawa jakie to FS jest tak dobre, że na jego podstawie jest taki ważny konkurs.
cieszę się, jak zwykle zresztą, że zyskałam nowego czytelnika
nie wiem czy to FS jest takie dobre, ale jest mi miło, że Tobie się podoba

Cytat:
Napisał lidia Zobacz post
Drugi wkurzający element to to, że świrnięta matka Li ma na imię Lidia. Nie wybaczę Ci tego!
ojej imię nie było zamierzone, uwierz
Cytat:
Napisał lidia Zobacz post
Natomiast bardzo podobała mi się postać Dantego(!). Był taki wredny i taki (nie)przystojny. Na screenach miał dziwny nos... Dodawało mu to uroku.
hehe, no tego się nie spodziewałam, że Dante się komuś spodoba
Cytat:
Napisał lidia Zobacz post
Jeśli chodzi o powód zerwania Li i Marco:
Ja w przeciwieństwie do reszty, na samym początku myślałam o szantażu, a dopiero później o ciąży... Po tej rozmowie Lidii (!) z ojcem Li oczywiście.
w tej kwestii jeszcze się troszkę bardziej pogmatwa, no ale to wyjdzie już niedługo
Cytat:
Napisał lidia Zobacz post
(Tylko BŁAGAM nie strzel jakiejś gafy typu "łuszko"!!!)
hehe, nie no tak źle to ze mną nie jest

Cytat:
Napisał Nayi Zobacz post
W sumie to nie wiem kto mnie bardziej irytuje, Mei czy Emmanuel. Najlepiej żeby obie gdzieś tam zmarły, dla Marco zrobisz kobietę idealną...
Druga sprawa - fajnie by było, gdyby między Alią i Colinem było coś więcej. ^^
Podobało mi się, a komentarz wyszedł krótki, niestety. No to, życzę tych 16 komentarzy.
hmm... no zakończenie już mam, więc myślę, że chociaż po części cię zadowolę
jeśli chodzi o Colina i Alię, to już niedługo wydarzy się coś ciekawego


dzięki ślicznie, odcinek mam napisany, zdjęcia zrobione, tylko trzech komentów brak
ale od razu jak będą, to wstawiam następną część
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2011, 14:47   #3
Shannon
 
Avatar Shannon
 
Zarejestrowany: 01.01.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Weźcie ludzie, jeszcze tylko 2 komentarze ;c
A więc, ze mnie musi być niezły leń, bo czytam na bieżąco, a dopiero teraz komentuję. Ogółem twoje FS jest moim ulubionym na tym forum i w ogóle wszędzie. Przechodząc do ostatniego odcinka;
PLUSY
+Colin i Alia
+a więc to szantaż, tak też myślałam ; ) (taa, jasne)
+reakcja Em, na wieść o papierach pogrążających Dantego - coś się kroi! chyba
MINUSY
-Em i Marco
-krótki ;c
Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
jeśli chodzi o Colina i Alię, to już niedługo wydarzy się coś ciekawego
Może Alia w ciąży?
__________________
swag hip hop chicken
Shannon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2011, 19:07   #4
Angella
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Belle Rose

Odcinek fajny, krótki, nie zauważyłam go.
Ja tam i tak wolę Em. niż li mei. HAHA (jestem ZŁA)
Li Mei jest taka, jakby to powiedzieć taka za bardzo już nudna.
Myśli, że świat tylko koło niej się kręci.
Dla mnie jak zawsze byłoby 10/10
JEDNAK za krótszy odcinek dam 9,5/10
Hahaha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2011, 11:01   #5
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 16
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Cytat:
Napisał Shannon Zobacz post
A więc, ze mnie musi być niezły leń, bo czytam na bieżąco, a dopiero teraz komentuję. Ogółem twoje FS jest moim ulubionym na tym forum i w ogóle wszędzie.
no i czego ja tutaj się dowiaduję
faktycznie taki mały "lenik" z ciebie ale wybaczam
Cytat:
Napisał Shannon Zobacz post
Może Alia w ciąży?
hehe, nie akurat tutaj nie trafiłaś

Cytat:
Napisał Angella Zobacz post
Ja tam i tak wolę Em. niż li mei. HAHA (jestem ZŁA)
Li Mei jest taka, jakby to powiedzieć taka za bardzo już nudna.
Myśli, że świat tylko koło niej się kręci.
ej no wcale nie jesteś zła, Em bynajmniej wie czego chce od życia
co do Mei to ja już się nie wypowiadam, bo jeszcze się wygadam



dzięki dziewczyny za komenty
no to jeszcze jeden i macie odcinek
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2011, 11:21   #6
Extranjera
 
Avatar Extranjera
 
Zarejestrowany: 07.07.2010
Skąd: mmz
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Oj, rudzielec nie bądź zła i wrzucaj! Już chyba nie wytrzymamy bez tej obiecanej akcji

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
jeśli chodzi o Colina i Alię, to już niedługo wydarzy się coś ciekawego
Jak nie ciąża, to albo zerwą (mam nadzieje że nie!), albo zamieszkają razem, przez tą wredną wiedźmę matkę Li i Ali, ale w tym wypadku się ucieszę
__________________
Extranjera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023