|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Dom super. Czuć ten klimacik śródziemnomorski. Genialna ta "plaża" i ten mostek. Nie podobają mi się tylko meble w kuchni i w salonie nie podoba mi się to, że jest tam wszystkiego dużo. Można się poczuć trochę przytłoczonym. Elewacja domku jest świetna. Ocena 9/10. ; )
__________ Pozdrawiam. |
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
dzięki za tak pozytywne opinie
,domek jest już na moim blogu,wiec chętni mogą go sobie pobrać,co do patternow...to jest ich tylko kilka,reszta,to gotowe ściany i podłogi-w tym elewacja tez-skonwertowane z dwójki ,nie można zmieniać im kolorów,a nie dodałam,ze domek jest zbudowany w Zatoce Skorupiaków...ten klimat tam mi pasował
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|