|
|
|
|
#1 | ||
|
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 15
Płeć: Kobieta
Postów: 2,224
Reputacja: 10
|
Nareszcie i ja tu dotarłam
![]() Na początku się zdziwiłam, że niby co to ma znaczyć taki krótki odcinek ( ) ALE! jak zobaczyłam na następnej stronie "mały" bonusik, to niezmiernie się ucieszyłam ![]() w odcinku 19-stym, rzuciło mi się w oczy małe powtórzenie: Cytat:
![]() Co do samego odcinka, to byłam właśnie bardzo ciekawa, co czuje matka Wiktora, pozostawiona sam na sam, ze swoimi myślami. Niby w bonusie nie jest to tak typowo opisane, bo wszystkie jej odczucia, "ujawnia" sam Wiktor, ale doskonale wyczułam poprzez nie, jej ból smutek i cierpienie. No i ta rozmowa, taka oschła, pełna smutku i żalu. Mistrzowsko to opisałaś ![]() Cytat:
![]() No nic, co chciałam powiedzieć, to powiedziałam, teraz czekam na następny odcinek ![]() przy okazji muszę zabrać się za swoje romansidło, może najdzie mnie wena w najbliższym czasie ;p
__________________
Mój profil na WATTPAD
|
||
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|