|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 01.07.2011
Skąd: Kraków
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 16
|
Bryła wydaje się hmm, spora ale i tak ładnie się prezentuje
Wnętrza piękne, tyle ładnych dodatków i w ogóle widać tą atmosferę świąt podoba mi się
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|