|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 619
Reputacja: 10
|
Troche krotko, ale zapowiada sie ciekawie, szkoda tamtej historii. Czekalam na nia, rozwijala sie swietnie. Mam nadzieje, ze tym razem nic ci sie nie zepsuje i poprowadzisz do konca
![]() Czekam na nastepna czescc.
__________________
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Supermoderator
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 3,269
Reputacja: 27
|
Łeee.. Szkoda Tabithy i Noah
![]() Też mam nadzieję, że już wszystko będzie ok.. W nowej rodzince podoba mi się zwyczaj obiadów czwartkowych (polska tradycja szerzy się nawet w simsach ), dobrze, że mimo zapracowania znajdują dla siebie czas.Jako, że lubię osoby z poczuciem humoru, gospodyni chyba już stała się moją ulubioną postacią ![]() czekam na więcej
__________________
Mam łopatę.
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|