|
|
#31 |
|
Zarejestrowany: 02.03.2013
Skąd: Bayview <3
Płeć: Kobieta
Postów: 634
Reputacja: 10
|
Ach, szkoda, że Christoper nie żyje, był z Dorothą taki szczęśliwy, przeżywali drugą młodość, a teraz... Nie no, naprawdę, to takie smutne
Dobrze, że Dorotha zmieni na chwilę otoczenie, na pewno jej to trochę pomoże.Z jednej strony rozumiem Stevena, że się o Lanę martwi, no ale bez przesady... według mnie bardziej powinien się cieszyć z tego, że ukochana ma możliwości rozwoju, że jej kariera nabiera tempa. A może nie tylko się martwi, ale również przez ten czas za bardzo za nią tęskni? ![]() Czekam na ciąg dalszy. |
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|