|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 31.05.2011
Skąd: za Filiżanką
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
|
Hej! Ja tez mam pewien problem, mianowicie, kiedy mam wybrać sobie akademik lub dom to po wyborze nie mam możliwości zaczniecia gry, bo ten przycisk "zacznij grać ta rodzina" jest na szaro :/ Nie mam pojęcia co robić
__________________
[IMG]http://i49.************/vdhdz.png[/IMG] |
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|