|
|
#11 |
|
Moderatorka Emerytka
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,682
Reputacja: 53
|
simka334player - TS4 nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia. Albo zbyt duże obciążenie kompa albo dodatki z neta są przyczyną zawiechy.
@up: tak, w tym przypadku wchodzi w grę tylko reinstalka. Może przy okazji to załatwi problem parceli. |
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|