Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.08.2014, 16:00   #1
tjzzf
 
Zarejestrowany: 06.08.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał simka334player Zobacz post
Ja uważam , będąc kobieta pracującą, że za pracę należy się zapłata.
Patrząc na to jak okrojono czwórkę pokuszę się o stwierdzenie że na pewno nie w takiej wysokości jakiej życzy sobie EA

Cytat:
Ja tam sie ciesze ,ze bedzie ladowanie na parcele a nie jeden wielki świat , mimo iż mam dobrego lapka to i tak zawiesza mi sie ts3 :/
Ja natomiast się nie cieszę, bądź co bądź od premiery TS3 minęło kilka lat.
I argument typu "bo mi się wiesza" do mnie nie przemawia, skoro się wiesza to pora kupić nowy komputer/zrobić upgrade, niż cofać mechanikę silnika w sequelu bo Jan Nowak Z państwa X ma stary komputer. Tak, narzekam tu głównie na wspomniany otwarty świat i na marginesie brak 64bitów który prędzej czy później odbije się nam czkawką.
PS: Zapewne po piątym dodatku.
PPS: Chociaż brak 64 bitów to zapewne wina Pythona

Ostatnio edytowane przez tjzzf : 25.08.2014 - 16:12
tjzzf jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.08.2014, 16:15   #2
NaNiKo
 
Avatar NaNiKo
 
Zarejestrowany: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 550
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał tjzzf Zobacz post
Ja natomiast się nie cieszę, bądź co bądź od premiery TS3 minęło kilka lat.
I argument typu "bo mi się wiesza" do mnie nie przemawia, skoro się wiesza to pora kupić nowy komputer/zrobić upgrade, niż cofać mechanikę silnika w sequelu bo Jan Nowak Z państwa X ma stary komputer. Tak, narzekam tu głównie na wspomniany otwarty świat i na marginesie brak 64bitów który prędzej czy później odbije się nam czkawką.
PS: Zapewne po piątym dodatku.
PPS: Chociaż brak 64 bitów to zapewne wina Pythona
Tu muszę się wtrącić. Niejednokrotnie wieszanie się trójki NIE jest winą komputera. Mam laptopa kupionego specjalnie do gier, i wiem, nie jest to stacjonarka, ale sprzęt jest porządny, pociągnie wiele gier bez cięcia, ale TS3 z dodatkami nie, bo optymalizacja tej gry chyba nie istnieje.
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2014, 18:19   #3
tjzzf
 
Zarejestrowany: 06.08.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał NaNiKo Zobacz post
Tu muszę się wtrącić. Niejednokrotnie wieszanie się trójki NIE jest winą komputera.
Nigdzie nie pisałem że jest. Podczas dyskusji z twórcami na twitchu sami przyznali że "na potrzeby większej dostępności" zrezygnowali z kilku rzeczy.
A czy ktoś ma odpowiedni do grania komputer nie sposób ocenić bez podania specyfikacji. A i nie specjalnie mnie to obchodzi


Byłbym skłonny wydać te 50zł

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 28.08.2014 - 12:22
tjzzf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023