Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 25.08.2014, 07:10   #11
simka334player
 
Avatar simka334player
 
Zarejestrowany: 02.05.2010
Skąd: Strangetown
Płeć: Kobieta
Postów: 117
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Witajcie po wakacjach,
Ja tam się cieszę na czwórkę. Pobawiłam się w sobotę demem CAS i bardzo mi nowe simy przypadły do gustu. Dla mnie są po prostu ładne. A to jest bardzo ważny asset dla mnie bo właśnie brzydkie simy to był główny powód dla którego nie mogłam grać w trójkę. Raziły moje poczucie estetyki.
Reszta możę być jak dla mnie. Otwarte otoczenie w trójce mnie męczyło na dłuższą metę. Jeżeli ładowanie między dzielnicami nie będzie za długie to pomysł otoczenia/świata w czwórce będzie super.
Podoba mi sie też pomysł ograniczenia ilości parcel. W moim Pleasentview mam tyle rodzin że sama sie już w tym gubię. Czyli zapowiada sie ok.
Poza tym...zgadzam się z Irbis w sprawie domniemanego lenistwa EA. Też uważam że to co zrobili w TS4 zrobili celowo a nie z lenistwa czy z pazerności.
Odnoszę takie wrażenie że dużo forumowiczów przyjmuje za cos oczywistego że można otrzymywać wiele za darmo. Wpływ INternetu? Gdzie można brać nic nie dając w zamian?
Ja uważam , będąc kobieta pracującą, że za pracę należy się zapłata. I ci informatycy z EA pewnie też tak myślą. Chcą zarabiac na swoim talencie i ciężkiej pracy. Co w tym dziwnego?
Ja ich podziwiam.... umieć zrobic taką myślącą grę jak The Sims! Chętnie im za to zapłacę.
__________________
Live long and prosper
simka334player jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 363 (0 użytkownik(ów) i 363 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023