|
|
#25 |
|
Zarejestrowany: 24.05.2015
Skąd: Złotów
Wiek: 23
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 12
|
Pierwsze zdjęcie wymiata!
Ogòlnie rodzina jak to rodzina,bez sprzeczek się nie odbędzie ![]() Alex i Lily... taka ròżnica wieku i tak się dogadują..pozazdrościć Zabrać wszystkich Wichuròw(?) w podròż poślubną ( jak kolwiek to nie brzmi) ciekawa decyzja nie powiem. Tym bardziej,że ten wyjazd to podròż poślubna właśnie no i państwo młodzi raczej spędzają ją we dwoje. Podsumowując,ciekawy odcinek PS. Te zdjęcia przyrody mnie urzekły ![]() Yy.. Co ja...Aha! Chciałam spytać skąd masz gitarę Aleksandra? Pozdrawiam
__________________
The worst things in life come free to us Cause we're just under the upper hand Go mad for a couple grams |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|