|
|
#17 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja miałam bliźniaki i nie polecam. Nie dość, że rodzice sami ze sobą nie mogą poradzić to jeszcze te dwa bobasy rozkapryszone wyrywają się z łóżeczek i który szybciej rozwali kołyskę albo który głośniej wrzeszczy
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|