|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jaki univwerek wybraliscie | |||
| Uniwersytet simowy |
|
48 | 53.93% |
| Nowa politechnika |
|
12 | 13.48% |
| Akademia klasyczna |
|
19 | 21.35% |
| Wlasny univerek |
|
10 | 11.24% |
| Głosujących: 89. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#21 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Na razie (podkreślam na razie ) nie mam The Sims 2 Na Studiach, ale sądzę, że poszłabym swioja ulubioną Simką - Julią Nowakowską (nie chodzi mi tu o moją koleżankę ze szkoły
) na Akademię Klasyczną bądź na Uniwersytet Simowy. Politechnika pasuje do Dziwnowa (ze względu na podłoże - pasek pustyni), a Dziwnowa nie lubię. Czytałam w recenzji, że u Simów największa reputacje ma Akademia Klasyczna, ale z tego, co mi mówią znajomi, Uniwersytet Simowy jest również w porządku . Pozdro dla wszystkich posiadaczy (i nieposiadaczy ) The Sims 2 i The Sims 2 : Na Studiach.
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|