|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Jeśli masz pirata to właściwie nic nie można zrobić.
Spróbój jeszcze odinstalowac i zainstalowac ponownie grę. Aby poprawnie odinstalowac gre uzyj programu SimsUsuwacz (ang. SimsEraser) Usuwa gre porwawnie gre z rejestru . Mozna sciagnac ten program ze strony - http://thesims.ea.com/us/support/simseraser.html Potem zainstaluj ponownie grę. Być może miałas uszkodzony plik i dlatego nie było muzyki. Ostatnio edytowane przez Agnes : 26.07.2005 - 14:30 |
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|