|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Łahahahaha! *tarza sie po podłodze* Uhuhu, huuuhu! :laugha: :laugha: :laugha:
To jest takie głupie i tyle w tym błędów, tyle idiotyzmu... Pozostaje tylko się śmiać. W ogóle nie masz pojęcia, co znaczą słowa, których używasz, najpospolitsze wyrazy piszesz źle... Ogólnie to 0/10, ale pod względem śmieszności - 10/10. LOL. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
akaj, a ty ile masz komentarzy, że tak zapytam wrednie? Bo ten komentarz akurat nie był zbyt miły... Owszem, fotostory wykazuje wiele braków w inteligencji zapełnionych wyrażeniami typu "Ty śmieciu o kolorze sików". Mocz ma kolory bardzo różnorodne i nie można go określić jednym wyrażeniem :laugha: Tak ogólnie to teksty są słabe i nie robisz wielkiej konkurencji winklusiowi. Tak w ogóle winklus postępujesz ząb za ząb, porównują mnie do niego? A co! Zdeptam go! Gdyby mnie ktoś porównywał z tobą raczej bym utrzymała swoją ocenę
![]() Ogólnie komiks słaby. 1/10 |
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|