|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
|
widac ze lubisz lakierowana podloge
troche pusto i nieciekawie w sypialni, ale jest ok. bryla prosta ale dobra aha i rzeczywiscie niepotrzebnie dajesz rzut bo wtedy widac ze dom tak naprawde jest pustawy.... hmm 8.4/10
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
|
Ładny ^^ Skąd masz takie dodatki?
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
4/10 wejście mi się nie podoba,w środku ........
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Twoja podłoga świeci się jak cholera. Napisz mi proszę co to za mod lub ustawienia graf.
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
całkiem całkiem, aczkolwiek zupelnie nie moje kolory a juz na pewno nie na caly dom..za jasno mi tam
i tee podlogi wszedzie, widac ze masz do nich slabosc ale ogolnie domek fajny. dobrze ze sa rosliny, bo bez nich wyszlo by balado
|
|
|
#6 | |
|
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
|
Cytat:
Żeby ściągnąc naciśnij malutki napis ''millenium.zip'' Dom mi się bardzo podoba tylko wkurza mnie przy wejściu ta kanapa.Ogólnie fajowski. 9.8/10 |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Zarejestrowany: 31.07.2006
Skąd: Zach. Pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Postów: 216
Reputacja: 16
|
Szkoda, że się nie rozwijasz
![]() No ale do rzeczy - dom nie jest zły ale też nie jest najlepszy. Mankamentem u ciebie są zawsze mdłe wnętrza, jestem przekonany, że zmiana koloru ścian i podłóg, nawet bez ponownego meblowania przyniosłaby zdecydowaną poprawe wizerunku domu. Bryła straszy płaskim dachem i ogólnie to jest zbyt prosta - wklęsły kwadrat. Paintowa trawka też niestety nie pasuje Mam nadzieję, że nie obrazisz się za tą ocenę, ale poprostu staram się wskazać Ci słabe punkty twoich produkcji, które po poprawieniu będą już całkiem całkiem.Gdybym miał oceniać to dałbym 5,5/10 Pozdrawiam: Ulmille |
|
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Czemu Wy ciagle oceniacie moje stare domy?
Wczoraj dodalem 2 nowe: "Clean" i "Dom na Spokojnej" (ktory mi sie bardzo podoba ^^) Wiec zapraszam do ich komentarzy Ale i tak dziekuje za wszystkie ocenki. Trawy juz takiej nie robie, ani takich klockow tez staram sie nie. Pozdrawiam i zapraszam do nowych domkow
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Twój dom jest ładny bryla jest ciekawa co sprawia ze nie musi tam byc ogrodu tylko jest jedno ale masz lsniaca podloge w kazdym pokoju nawet w laznience
|
|
|
#10 |
|
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
|
Z zewnątrz nie podoba mi się wcale.( Dziwna ta trawa...Za pusto jakoś tak... No i ten chodnik.) Wewnątrz dziwi mnie ta kanapa przy wejściu, a salon wydaje się trochę pusty. Reszta domu jest świetna, nie mam się do czego przyczepić.
Fajny domek. 8/10.
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|