|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Błąd, błąd, błąd
![]() Też tak miałam jak nie miałam NŻ. Pomyliły im się nazwy, tu chodzi o opcję "Tańcz razem". Spełnijcie te pragnienie i zobaczycie, że zadziała. Jak będzie muzyka grała naciśnijcie na Sima i zróbcie "Tańcz razem". Ja też tak kiedyś miałam, że np. zamiast Mrocznego Kosiarza był Ponury Żniwiarz :laugh: Pozdro! Nikita |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
co nie zmienia faktu, ze umnie po dodaniu hacka na ciaze nastolatek nagle zmniejszyl sie zasob interakcji...
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
|
Ja tam hacków nie dodaje do gry xD
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 3,128
Reputacja: 11
|
Cytat:
Nie mówię że musiałaś mieć Inteen jest kilka takich hacków .
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar. bezwzględnie.
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
|
Chyba ściagalam chyba bo wie napewno ze SimPe ale to niewiem ale wiem napewno ze mi nic nie dzialalo ;p
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
A czemu jak się ściągnie hacka na ciąże u nastolatek to nie ma tych opcji co w nocnym życiu? Nawet nie można iść na randke w ciemno (to od swatki)
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
a ściągnęłaś odpowiednią wersję?
|
|
|
|
#8 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|