|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
|
Dzięki za oceny
kanapa jest z tąd http://www.aroundthesims2.com/object.../009/index.htm Czekam na następne oceny. |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ogólnie dom jest spoko. Nie podoba mi się:
- HOL! Po chol*re Ci ta fontanna na sordku. - Półścianki. Takie sataroświeckie nie pasują do domu. - Korytarz! Drzwi są ochydne. Jak do zamku ze średniowiecza. No i jest taki pusty. - Siłownia, pokój zabaw. DLACZEGO wszystkiego jest po "100" ?! Nie wystarczy po jednej bierzni, jednej grze z tego rodzaju i jednej z tego ? Podoba mi się: - Ogólnie bryła, tylko zmieniła bym elewację (czy jak nazwać tą cegiełke) - Wysepka na basenie (Tylko znow po "10" drabinek, zamiast jednej!) - Pokój nastolatki. Ogółem: 7/10 Pracuj nad błędami. Ale to Twój pierwszy dom Nie zniechęcaj się.!
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
|
Fajny a skąd masz ten zegarek co na zdjęciu ???
|
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|