|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz mój domek ? | |||
| Fajny ! |
|
4 | 7.55% |
| Może być... |
|
11 | 20.75% |
| Nie podoba mi się |
|
38 | 71.70% |
| Głosujących: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#2 |
|
Mod emeryt
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,820
Reputacja: 9
|
Negatywy
Po pierwsze Nie podobają mi się te okna bo wyglądają jak dziura w ścianie Po drugi Zero prywatności nawet w łazience i to jeszcze od ulicy Po trzecie Wszędzie szklane drzwi nawet do sypialni Pozytywy 1 W środku nawet nawet ciepłe barwy tylko w sypialni trochę pusto Wniosek Ogólnie może być daje 6\10 |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|