Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.02.2004, 20:23   #131
panna_x
 
Avatar panna_x
 
Zarejestrowany: 01.02.2004
Skąd: Płock
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie

OK,traz ja pokarzę mój ulubiony domek:



Może i ten dom jest za duży,ale mi się podoba^_^
panna_x jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.02.2004, 18:18   #132
Chiqa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wszystkie moje domy są ładne bo nie urzywam tylko rzeczy Maxisa, bo po jakimś czasie się nudzą. Czestosciągam różne objekty i dzieki temu moje domy są jedyne w swojim rodzaju i niepowtarzalne. Niestety nie umiem ich narazie zamieścić tutaj (tj zdjeć) może jak sie naucze to coś wam pokarze. narazie mogę się podzielić wrarzeniami zmysłowymi. Ostatnio upodobałam sobie domy w stylu zamkowym. ściany wyłorzone kamieniami, wnetrza jasne i przestrzenne. Meble w zależności od nastroju czasem Modern czasem Old. Najczęściej otoczone ogrodem. Obowiązkowy taras, czasem z basenem. Uwielbiam budować domy, ale najwięcej kłopotu zostawiają lampy, dlatego najczęściej w mojich domach wiszą suftowe wiatraki. Ostatnio moją pasja jest budowanie internatów, szkółek itd. Poprostu dużo ludzi, wszystko powielokrotnione. Są tam pokoje do zabaw, pokój do nauki (z prawdziwą tablicą!!!) łazienki, duża jadalnia i oczywiście pokój wychowawcy.
 
stare 29.02.2004, 11:00   #133
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ech..panno x..mnie się za bardzo nie podoba.. mówiac szczerze wcale... na zewnatrz ujdzie, ale psuje ie od srodka...
sobotka czyje domy mialas na mysli???? wlasciwie to co napisalas byloby z pewnoscia dla n i e k t o r y c h bardzo pouczajace, ale skoro uwazasz sie za takiego speca to pokaz je
Moj zielony domek:









 
stare 29.02.2004, 11:07   #134
Vilgefortis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ech,to ja odbiegam od normy.Najbardziej lubię małe,skromne i ze spróchniałego drzewa chatki z jeszcze mniejszymi ogródkami,najlepiej zamieszkane przez stare i jeszcze bardziej spróchniałe babcie .
 
stare 01.03.2004, 12:50   #135
Emilcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

DLA MNIE PIEKNY DOMEK TO TAKI DOSCSPORY I POMALOWANY NA JASNE KOLORY LUB PASTELOWE. URZADZONY W NOWOCZESNYM ALE PRZYTULNYM STYLU. A W WYGLADZIE OKOLICY POWINIEN WYGLADAC LEKKO I ZWIEWNIE!
POWINNY MIESZKAC W NIM BABKI UBIERAJĄCE SIE W SUKIENKI (WMIARE MODNE SUKIENKI) W KWIATKI I ZE ZWIEWNYCH TKANIN. A CO DO OKIEN I DZWI POWINNY BYC BIALE I BYC OZDOBIONE MISTERNYMI RZEZBIENIAMI. MUSI BYC ICH DOSC DUZO!
 
stare 01.03.2004, 18:30   #136
Julias
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moj dom marzen ma byc caaaaaaaly rozowy.
Elegancki i ogrooooooooooomny.
Ma mien szklany dach i poddasze i zeby ten dom byl nowoczesny
 
stare 02.03.2004, 18:37   #137
CeZaReK
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

- piękny dom i wspaniałe dodatki. Ja mam gotowe zdjęcia i zarejestrowałem się na interii ale jak klikam wgraj plik to pojawia mis ię takie okienko i co ja tam mam wpisać?
Pozdrawiam
CeZaReK
 
stare 03.03.2004, 08:08   #138
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to moze teraz ja sie pochwale moimi domkami (wybralam najfajniejsze( ocencie:
 
stare 09.03.2004, 13:55   #139
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm ja jeszcze nigdy nie robilam domku wedlug planu ale fajny pomysl Sproboje dzisiaj
Aha! to moj domek mieszkaja w nim tylko dwie osoby ale jakis mi wielki wyszedl. Szczegolnie podoba mi sie w nim ogrodek

 
stare 12.03.2004, 11:50   #140
Poziomka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zrobilam ten moj domek z planu ale niezaladny wyszedl pokaze wam moj nowiutki inny domek ktory uwazam za najladniejszy ze wszystkich moich domkow
Tutaj pokoj dziecka, przedpokuj, pokoj goscinny i kawalek tarasu:

Tutaj taras, pokoj goscinny, kawalek sypialni rodzicow i gabinecik:

Tutaj silownia, lazienka i ogrodek:

Tutaj kuchnia, pokoj goscinny, sypialnia rodzicow, lazienka rodzicow i kawalek silowni:

Tutaj gora pokoj, lazienka i taras:

A tutaj caly domek:

I jak wam sie podoba?
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023