|
|
|
|
#1 |
|
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
|
AAAAA - Boufe... Właśnie widzę tylko bryłę i kawałek ogródka...
Pierwszy błąd który dostrzegłam to krzywa ściana basenu (kod elevation false?)... Nie sądzę, żeby to było zamierzone... Nie podoba mi się również to, że gałęzie "wchodzą" do domu - no przecież dążymy do perfekcji i mogłabyś je o kratkę przesunąć ![]() Dobra - w końcu wyświetliło się wszystko więc... BÓJ SIĘ!!! Nie mam już żadnych zastrzeżeń... Kolory chociaż ostre nie dają po oczach, a dają domkowi ciepło Mebelki super połączyłaś i poustawiałaś ![]() A ogródek widać, że jest przemyślany i starannie wykonany (oprócz zastrzeżeń wyżej )Ocena 8/10
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ooo, zdjęcia się wyświetliły!
Bryła, mimo iż ściągnięta - nie podoba mi się. Ten żywopłot na dachu jest obrzydliwy. Ale coż, tego nie moge oceniać. Nie podoba mi się ten powydziwiany basen. W środku: najbardziej podoba mi się kuchnia. Bardzo oryginalna jest^^. Salon jest zbyt szpitalny, sypialnia jakaś taka jednostajna, bez wyrazu. Cała w jednym kolorze. Ocena: 7,5/10 |
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Z zewnątrz super. Ale wewnątrz już mi się mniej podoba... 7/10.
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|