|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
A moj lokaj... ciągle mi robi jedzenie
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja mam jakos dobrego lokaja,bo robi mojemu simowi dobre jedzenie(czesto homara)i strzyże caly ogrod (yhy) i nie wzywa strazy ani policji i jest ok...
Ostatnio edytowane przez lithium : 31.12.2009 - 22:19 |
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Doświadczenie zbyt wielkiego nie mam, gdyż moje rodziny to prawie zawsze 1 sim. Jak go zatrudnię to godzinę coś robi a później tylko chodzi palcem po blacie, wole pokojówki. Ogrodów nie mam więc nie wiem.
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|