Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.01.2009, 08:25   #1
symfonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bloczek :P

Bryła ciekawa ale elewacja wogule.
Wnetrze ciekawe nawet dobrze zaprojektowane i urządzone -gdyby nie te straszne kolory ścian i mebelków.Jest strasznie nie przytulnie i odpychająco.
Popraw na przyszłość elewacje i dobierz żywsze kolory w wewnątrz dodaj więcej życia dekoracjami i ozdobami.
ocena 4/10 za kolowy.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2009, 12:33   #2
Esterkaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
Smile Odp: Bloczek :P

Zgodze sie ze wszystkimi ze kolory wewnątrz mieszkania sa za ciemne...w kuchni mogło by być troche jakis dekoracji zeby bylo bardziej żywo.Mieszkanie jest bardzo ladnie urzadzonei pomyslanePodoba mi się... Tylko te kolory tapet jakby zmienic byłoby rewelacyjniebryła i otoczenie wokół niej bardzo mi się podobaja.)

Ocena: 7/10
Esterkaa jest offline  
stare 25.01.2009, 13:00   #3
treys
 
Avatar treys
 
Zarejestrowany: 23.01.2008
Skąd: heaven
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bloczek :P

bryła: całkiem ładna ale cegła ma za ciemny kolor i przydałoby się jeszcze kilka kraczków.
wnętrze: ciemno i pusto. jak ktoś już wspomniał: w ogóle nie widać żeby ktoś tu mieszkał. urządzone nawet ładnie ale radzę na przyszłość użyć trochę żywszych kolorów.
6,5/10
treys jest offline  
stare 25.01.2009, 13:11   #4
Greenlyme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Bloczek :P

jak dla mnie, to te szare kolory właśnie dodają uroku. Dzięki temu, blok jest taki...polski ^^. A że sama mieszkam w podobnej okolicy, to tym bardziej mi się podoba. Wnętrza też ładne, nic szczególnego, ale jak dla mnie w porządku. Może tylko troszkę zbyt dużo czerni i innych ciemnych kolorów.
8/10
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023