|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
|
Zacznę od początku
![]() Bryła : raczej o niej nie mogę nic napisać chyba że o pokryciu ścian ![]() ogród : wyszedł ci najlepiej. Jest wprost śliczny ![]() Wnętrze : widać, że się starałaś. Dobrze dopracowane i umeblowane. Kolorystycznie również jest całkkiem nieźle. Jedyne co to pewne braki w funkcjonalności niektórych objektów np. pralka w łazience, którą zasłania nocnik (mimo że pralka to tylko element dekoracyjny to nie wygląda to za dobrz, bo sprawia wrażenie jakby ktoś napchal do łazienki zbyt dużo niepotrzebnych rzeczy), dodatki bardzo ładne . Ocena : 8/10
__________________
![]() |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
|
Dziękuję bardzo wszystkim za komentarze
__________________
" Baw się dobrze! To są właśnie te stare dobre czasy, które będziesz wspominać w przyszłości " _________________________ M ;* |
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 23.01.2008
Skąd: heaven
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
|
Bryłę ładnie poprawiłaś, podoba mi się ogród ale przydałby się wyższy płot.
Wnętrze: owszem fajnie, ale widzę nie kilka nie pasujących do siebie rzeczy. Nie podoba mi się sypialnia, za to fajna łazienka. 8/10 |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|