Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.02.2009, 18:33   #1
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Schludny dworek - Renowacja by Esterkaa:)

Zacznę od początku
Bryła : raczej o niej nie mogę nic napisać chyba że o pokryciu ścian
ogród : wyszedł ci najlepiej. Jest wprost śliczny
Wnętrze : widać, że się starałaś. Dobrze dopracowane i umeblowane. Kolorystycznie również jest całkkiem nieźle. Jedyne co to pewne braki w funkcjonalności niektórych objektów np. pralka w łazience, którą zasłania nocnik (mimo że pralka to tylko element dekoracyjny to nie wygląda to za dobrz, bo sprawia wrażenie jakby ktoś napchal do łazienki zbyt dużo niepotrzebnych rzeczy), dodatki bardzo ładne .
Ocena : 8/10
__________________
justinea4 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.02.2009, 18:59   #2
Esterkaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
Smile Odp: Schludny dworek - Renowacja by Esterkaa:)

Dziękuję bardzo wszystkim za komentarze
__________________
" Baw się dobrze! To są właśnie te stare dobre czasy, które będziesz wspominać w przyszłości "
_________________________

M ;*
Esterkaa jest offline  
stare 24.02.2009, 19:00   #3
treys
 
Avatar treys
 
Zarejestrowany: 23.01.2008
Skąd: heaven
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Schludny dworek - Renowacja by Esterkaa:)

Bryłę ładnie poprawiłaś, podoba mi się ogród ale przydałby się wyższy płot.
Wnętrze: owszem fajnie, ale widzę nie kilka nie pasujących do siebie rzeczy.
Nie podoba mi się sypialnia, za to fajna łazienka.
8/10
treys jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023