|
|
#11 |
|
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
|
Motyle widziałam innych niestety nie. Można je ponoć hodować w domu, tylko ja terrarium żadnego nie widziałam.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle. |
|
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości) | |
|
|